Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Selamun aleyküm arkadaşlar,ben bundan bi kaç ay önce kullanmıştım bu kürü sadece bir ay kadardı ben 10 aylık evliyim her ay malesef bir ümit ve sonu hüsran bu ayda yarın benim sat günüm bundan 4 gün önce bi test yaptım bi kaç saat sonra silik bi çizgi belirdi pek önemsemedim nette 5 dakikadan sonra aldırış etmeyin diyor ama bugün bi test daha yaptım 5 dakika sonra ikinci çizgi belirdi ve bu kadar kısa sürede ben bunu ilk defa yaşıyorum şu an şoktayım ama sevinemiyorum içimde bir his olmadığını söylüyor bi tarafımda acayip heyecanlıyım ne yapıcağımı şaşırdım eşimi ikinci testi alması için yolladım ama içimde bir yer çok buruk sanki yine boşuna seviniyomuşum gibi geliyo daha dün buralarda yazanları okuyup bi sevinip bi üzülen ben şu an kendim için ne yapıcağımı bilemiyorum eşimin tayini bir köyde malesef yoksa şu an 30 kere hastaaneye gitmiştim ahhh istanbulu annemi çok özledim :KK43:

kızlar bugün dr gittim ve hamile olduğumu öğrendim soğan suyu küründen sonra oldu çok inanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum allah herkesin gönlündekini versin.

evet bende soğan suyu içtiğim ay hamile kaldım.. önce allah verio tabki.. ama soğan suyu çok faydalı bence çok kişi soğan suyundan gebe kalmış.. hepsi tesadüf olamazya.. bence deneyin kesinlikle işe yarıyor.

:nazar:
evet bende soğan suyu içtiğim ay hamile kaldım.. önce allah verio tabki.. ama soğan suyu çok faydalı bence çok kişi soğan suyundan gebe kalmış.. hepsi tesadüf olamazya.. bence deneyin kesinlikle işe yarıyor.

merhaba arkadaşım mesajında sogan kürüyle hamile kalıgını yazmışsın allah analı babalı büyütsün bilmiyorum kaç yaşında ama ne güzel rabbim annelik duygusundan mahrum etmemiş seni ne mutlu. bende 3 yıllık evliyim ve 2 aşılama 3 ilaç tedavisi gördüm eşimdede bendede sorun olmamasına ragmen olmuyor bekliyoruz sogan kürünü bi çok kişiden duydum iltihatp söktürük kanalları temizleyici oldugu için hamileliği kolaylaştırdıgını biliyorum 12 gündür uyguluyorum oruç tuttugum içinde geceleri sahurda içiyorum inşallah faydasını görürüm sabırla bekliyorum sen nasıl kullandın hangi aralıklarla. dilerim inşallahla tüm özlemle sabırla bekleyeni rabbim bu mubarek ramazanın yüzü gözü hürmetine anneliği tattırır özlemle bekleyişimizi geri çevirmez yazın bana ve eminin bi çok kişiye umut olmuştur inşallah bizlerinde yüzünü güldürsünn.sevgilerr
En Büyük TÜRKİYE

canım meraba.. bende polikistik over var zaten .... şöyleki poliistikovere klomen die bir ilaç veriolar sende duymussundur.. ben o ilacı çok içtim yumurtamda gelişti cokta güzel büyüdü ama hamile kalamadımn bi türlü.. böyle internetten bakıp araştırırken karsıma cıktı... adetimin 7. günü başladım ve zaten adetimde bitmişti... bi sabah bi aksam uyguladım.. nasıl yaptığıma gelincede... hazır aldığımız suyla yapılıyo.. 1 bucuk su bardağı suyu kaynattım önce... sonra orta boy yemeğe kullandığımız soğanı sadce en dış kabuğunu soyup 5 e bölüp kaynayan suya attım.. dakka tutuodum 5 dakka kaynıodu öle rasgele değil yani saatte bakıodum 5 dakka olsun die:)) ha bu arada ağzı kapalı kaynayacak... sonra süzüp 1 su bardağı ılıtıp yemeklerden yarım saat önce yani aç karnına içiodum.. 1 sabah bi aksam hiç aksatmadım. 15 gün düzenli yaptım eğerki yapacaksanız karar verdinizse düzenli yapın kızlar.... nasılki hastalandığımzda ilaçları düzenli almayınca iyileşemioruz buda öle... yani düzenli bi sabah bi aksam ve kesinlikle aç karnına ve yemeklerden yarım saat önce alınması gerekio...

Selamun aleyküm arkadaşlar,ben bundan bi kaç ay önce kullanmıştım bu kürü sadece bir ay kadardı ben 10 aylık evliyim her ay malesef bir ümit ve sonu hüsran bu ayda yarın benim sat günüm bundan 4 gün önce bi test yaptım bi kaç saat sonra silik bi çizgi belirdi pek önemsemedim nette 5 dakikadan sonra aldırış etmeyin diyor ama bugün bi test daha yaptım 5 dakika sonra ikinci çizgi belirdi ve bu kadar kısa sürede ben bunu ilk defa yaşıyorum şu an şoktayım ama sevinemiyorum içimde bir his olmadığını söylüyor bi tarafımda acayip heyecanlıyım ne yapıcağımı şaşırdım eşimi ikinci testi alması için yolladım ama içimde bir yer çok buruk sanki yine boşuna seviniyomuşum gibi geliyo daha dün buralarda yazanları okuyup bi sevinip bi üzülen ben şu an kendim için ne yapıcağımı bilemiyorum eşimin tayini bir köyde malesef yoksa şu an 30 kere hastaaneye gitmiştim ahhh istanbulu annemi çok özledim :KK43:

Cnm eğer iki çizgi çıktı ise hamilesin demektir..Diğer türlü çünki ne olursa olsun tek çizgi çıkıyor ama sen ilk fırsattada kan tahlili yaptır ama bence sevinmelisin..

canım meraba.. bende polikistik over var zaten .... şöyleki poliistikovere klomen die bir ilaç veriolar sende duymussundur.. ben o ilacı çok içtim yumurtamda gelişti cokta güzel büyüdü ama hamile kalamadımn bi türlü.. böyle internetten bakıp araştırırken karsıma cıktı... adetimin 7. günü başladım ve zaten adetimde bitmişti... bi sabah bi aksam uyguladım.. nasıl yaptığıma gelincede... hazır aldığımız suyla yapılıyo.. 1 bucuk su bardağı suyu kaynattım önce... sonra orta boy yemeğe kullandığımız soğanı sadce en dış kabuğunu soyup 5 e bölüp kaynayan suya attım.. dakka tutuodum 5 dakka kaynıodu öle rasgele değil yani saatte bakıodum 5 dakka olsun die:)) ha bu arada ağzı kapalı kaynayacak... sonra süzüp 1 su bardağı ılıtıp yemeklerden yarım saat önce yani aç karnına içiodum.. 1 sabah bi aksam hiç aksatmadım. 15 gün düzenli yaptım eğerki yapacaksanız karar verdinizse düzenli yapın kızlar.... nasılki hastalandığımzda ilaçları düzenli almayınca iyileşemioruz buda öle... yani düzenli bi sabah bi aksam ve kesinlikle aç karnına ve yemeklerden yarım saat önce alınması gerekio...[

Benimde reglimin 3 günü bugün 7 günü bende başlıcağım inşallah tşk ediyorum açıklayıcı yazmışsın inşallah bendede işe yarar bendeki çikolota kisti ne kadar etkili olucak bilemiyorum..Ama denemekte fayda var diye düşünüyorum

canım meraba.. bende polikistik over var zaten .... şöyleki poliistikovere klomen die bir ilaç veriolar sende duymussundur.. ben o ilacı çok içtim yumurtamda gelişti cokta güzel büyüdü ama hamile kalamadımn bi türlü.. böyle internetten bakıp araştırırken karsıma cıktı... adetimin 7. günü başladım ve zaten adetimde bitmişti... bi sabah bi aksam uyguladım.. nasıl yaptığıma gelincede... hazır aldığımız suyla yapılıyo.. 1 bucuk su bardağı suyu kaynattım önce... sonra orta boy yemeğe kullandığımız soğanı sadce en dış kabuğunu soyup 5 e bölüp kaynayan suya attım.. dakka tutuodum 5 dakka kaynıodu öle rasgele değil yani saatte bakıodum 5 dakka olsun die:)) ha bu arada ağzı kapalı kaynayacak... sonra süzüp 1 su bardağı ılıtıp yemeklerden yarım saat önce yani aç karnına içiodum.. 1 sabah bi aksam hiç aksatmadım. 15 gün düzenli yaptım eğerki yapacaksanız karar verdinizse düzenli yapın kızlar.... nasılki hastalandığımzda ilaçları düzenli almayınca iyileşemioruz buda öle... yani düzenli bi sabah bi aksam ve kesinlikle aç karnına ve yemeklerden yarım saat önce alınması gerekio...

merhaba arkadaşlar!

bende aranıza yeni katıldım...pko sebebiyle dr bana da klomen verdi 5 günlünk idi,kullandım bitti.bu hafta dr a gidip yumurta oluşup oluşmadığını bakacağız.benim merak ettiğim konu dr ultrasonla alttan mı bakıyor yoksa üstten mi bakıyor.eğer alttan bakıyor ise odasında mı bakar yoksa ultrason labatuarına mı gönderir?tecrübelerinizi paylaşırmısınız...

kızlar ben 29 ekimde evlendm 3,5 ay snra hamile kaldm ancak bebegmn kalbi durdugu için ve 6 haftalıkken kürtaj oldum 45 gün snra ilk adetimi oldum 27 maysta ve hala 2.adetmi olamadm test yaptrdm negatf çıktı doktora gttm tarlusal verdi bugn son kez içicem hala adet olamadım ayrıca bendede pko var doktr geç hamilelk olur demişti ama 3,5 ay snra hemen hamile kaldm şimdi bu sogan kürünü bende uygulayımmı ne dersiniz hemen hamile kalırmıyım veya nezaman kullnym

selam kızlar internetten aradım soğan kürü nasıl yapılır diye ama kaçıncı gün başlıcaz anlamadım ben...
bugün adetimin 2. günü, 7. gün mü başlıcaz?

Merhaba arkadaşlar, bu soğan suyu, kürtajdan sonra oluşan rahim iltihabına da iyi gelir mi acaba? antibiyotikle birlikte içsem bişey olur mu ki sizce?

merhaba arkadaşlar görüyorumda topik baya ilerlemiş topiği ben açmıştım kuzenim 8 yıl sonra soğan kürüyle hamile kaldığı için bende başka arkadaşlar faydalansın istedim soğan kürünü bende denedim topiğin başında okumuşsunuzdur ilk denememde hamile kaldım ve şu an 6 aylık hamileyim darısı isteyen herkese merak ettiğiniz şeyler olursa yanıtlarım hoşçakalın

Allah analı babalı büyütsün bebeğini inşallah.. Darısı tüm bebek bekleyenlere Rabbim nasip eylesin. Ben 2 yıllık evliyim, bu ay bebek düşünmeye başladık. Pko'luyum. Dr. bazı testler yaptırdı. Ben de inş. 2 gün sonra(adetimin 7. günü) soğan kürü uygulamaya başlayacağım. Yoksa adetin 15. günü mü başlayacağım kafam karışıtı, her ikisi de yazılmış? Bir de soğan kürü uygulandığı süreçte birleşme ne kadar zamanda bir olmalı, nelere dikkat edilmeli bu konuda da bilgi verebilirsen çok memnun olurum.

ben gecen ay yaptim kürü. regl oldum ve bu ay da denemem gerekiyordu ama ben cörektounu yaptim gercektende sogan kürü kadar etkili oldu o da. her yedigimde yumurtaliklarimda insaat vardi sanki :KK9:

ve bu ay hamile kaldim. hangisinden tabii bilmiyorum ama denemekte fayda var.

ben gecen ay yaptim kürü. regl oldum ve bu ay da denemem gerekiyordu ama ben cörektounu yaptim gercektende sogan kürü kadar etkili oldu o da. her yedigimde yumurtaliklarimda insaat vardi sanki :KK9:

canım yaa, bu küre kaçıncı gün başlanıyor sordum ama cevap alamadım bir de çörekotunu yazsana balla mı karışıyor nasıl tüketilecek ben onu yapmamıştım yalnız doğumdan sonra yoğurt dereotu çörekotu kullanmıştım sütüm olsun diye:KK43:

Hayırlı olsun, hayırlısıyla bebeğini kucağına alabilirsin inşaallah. Çörekotunu anlatabilir misin? Hangi gün başlanıyor, ne kadar süre kullanman gerekiyor? Sabah akşam aç karnına mı? Bize bilgi verebilir misin?

soğan kürünü çok duymuştum ama bu kadar olumlu cevap verdiğini bu topicte öğrendim.yorumları okuyup güzel haberleri gördükçe hem çok sevindim hemde umutlandım.. arkadaşımda soğan kürü yapıp ilk ay hamile kalanlardan ama o nasıl kullandı bilmiyorum kursta beraberdik şimdi görüşemiyoruz ablasını görmüştüm o vermişti müjdeyi. ben ilk çocuğuma aşılama ile hamile kalabildim. akne tedavisi olduğum için 6 ay bebek yasak. ozaman zarfına kadar soğan kürünü bende yapmaya şuan karar verdim. hem biraz fazla kilom var onu veririm diye düşünüyorum

Fakat; ocak ayına kadar bebek yasak olduğu için 6 ay boyunca soğan kürünü kullanmamda sakınca olurmu? zararı olacağını düşünmüyorum çünkü doğal bişi ama yinede sormak istedim. şuan adetimin 5. günüdeyim anladığım kadarıyla adetin 14. günü başlanacak küre yanlışmıyım. hoş benim adet günüm bazen 8-9 gün sürebiliyor ben yinede 14. gün başlarım..

selam kızlar internetten aradım soğan kürü nasıl yapılır diye ama kaçıncı gün başlıcaz anlamadım ben...

adetinın 7 gunu başlıcaksın 15 gun sabah aksam 1 soğanı bır bucuk bardak sıcak suda 5 dk kapagı kapalı olarak kaynatıp sogutmadan ıceceksın ve ac karnına. 15 gun bunu yap canım..

Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi
ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız.
Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız.
Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir.
Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Allah analı babalı büyütsün bebeğini inşallah.. Darısı tüm bebek bekleyenlere Rabbim nasip eylesin. Ben 2 yıllık evliyim, bu ay bebek düşünmeye başladık. Pko'luyum. Dr. bazı testler yaptırdı. Ben de inş. 2 gün sonra(adetimin 7. günü) soğan kürü uygulamaya başlayacağım. Yoksa adetin 15. günü mü başlayacağım kafam karışıtı, her ikisi de yazılmış? Bir de soğan kürü uygulandığı süreçte birleşme ne kadar zamanda bir olmalı, nelere dikkat edilmeli bu konuda da bilgi verebilirsen çok memnun olurum.

adetinın 7 gunu başlıcaksın 15 gun sabah aksam 1 soğanı bır bucuk bardak sıcak suda 5 dk kapagı kapalı olarak kaynatıp sogutmadan ıceceksın ve ac karnına. 15 gun bunu yapıyorsun canım..

ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız.
Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız.
Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir.
Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

adetinın 7 gunu başlıcaksın 15 gun sabah aksam 1 soğanı bır bucuk bardak sıcak suda 5 dk kapagı kapalı olarak kaynatıp sogutmadan ıceceksın ve ac karnına. 15 gun bunu yap canım

X