Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

arkadaşlar bende polikistik over var bugün adetimin ilk ggünü
ne zaman başlamalıyım soğan suyuna ve nasıl hazırlamalıyım kaç bardak içmeliyim??
aç tok fark eder mi?
bilgilendirirseniz çok sevinirim (

canım normalde adetinden 7 gün sonra başlanıyor çoğu kişi adetin 7 günü başlamış bende 7 ci günü başladım sabah akşam aç karnına birer bardak içiyorsunn klorsuz suya bi orta boy soğanı 6 7 ye böl 1,5 bardak suya at 5 dk ağzı kapalı kaynat ılıyınca iç

kızlar banada yardımcı olusanz sevinirm daha öncedende hikayemi yazmıstım ama cvp atan olmadı bende 7cm kist var yeni olstu daha öncede süt hormonundan hamile kalamamıstım adet olunca dogum kontrol hapı kullanacam ama sogan suyunuda denemek istiyorm faydası olur mu 1ayda gecen var mı ve hemen hamile kalabilir mıyim tabi allahın iziniyle

Canım prolaktini yüksek olana önermemiş saraçoğlu, yine de istersen sitesinden bak bi oku istersen, ben öyle biliyorum...

Rahim tüplerinin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama 07.05.2012
Bayanlarda tüplerin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama problemi için önerimiz öncelikle adet bitiminden on gün sonra on beş gün soğan kürü;kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir orta boy kuru soğanın en dış kabuklarını soyup dörde veya altıya bölüp atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatınız kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp ılımaya bırakınız.Ilıdıktan sonra süzünüz ve yemekten onbeş dakika önce aç karnına tüketiniz.Sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde önce tüketebilirsiniz.Günde iki defa tüketilmelidir ve her defasında taze olarak hazırlanması gerekmektedir.On beş günlük soğan kürü tamamlandıktan sonra hiç ara vermeden brokoli kürüne başlamanız gerekmektedir.

Yaklaşık yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine 250gr brokoliyi atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak beş dakika haşlayınız.Ilıdıktan sonra süzüp ayırınız.Üçte birini sabah,üçte birini,öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına içiniz.Brokoli suyunu içtikten sonra yarım saat bir şey yiyip içmeyiniz.Eğer çalışan bir bayan olarak öğlen üzeri evinizde bulunmuyorsanız yarısını sabah,diğer yarısını da akşam aç karnına içebilirsiniz.Haşlanmış brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz.Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz.Mühim olan haşlama suyu tüketmektir.21 gün uygulayıp 7 gün ara veriniz ve tekrar 21 gün uygulayınız.

Uygulama süresi toplam 42 gündür.(7 günlük ara dahil değildir)

Not:Önermiş olduğum kürden istenilen sonuç alınmadığı takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.Konuyla ilgili yardımcı ve destekleyici kürlerimiz mevcuttur.

İbrahim Saraçoğlunun sitesinden;
Rahim tüplerinin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama
Bayanlarda tüplerin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama problemi için önerimiz öncelikle adet bitiminden on gün sonra on beş gün soğan kürü;kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir orta boy kuru soğanın en dış kabuklarını soyup dörde veya altıya bölüp atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatınız kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp ılımaya bırakınız.Ilıdıktan sonra süzünüz ve yemekten onbeş dakika önce aç karnına tüketiniz.Sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde önce tüketebilirsiniz.Günde iki defa tüketilmelidir ve her defasında taze olarak hazırlanması gerekmektedir.On beş günlük soğan kürü tamamlandıktan sonra hiç ara vermeden brokoli kürüne başlamanız gerekmektedir.

Yaklaşık yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine 250gr brokoliyi atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak beş dakika haşlayınız.Ilıdıktan sonra süzüp ayırınız.Üçte birini sabah,üçte birini,öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına içiniz.Brokoli suyunu içtikten sonra yarım saat bir şey yiyip içmeyiniz.Eğer çalışan bir bayan olarak öğlen üzeri evinizde bulunmuyorsanız yarısını sabah,diğer yarısını da akşam aç karnına içebilirsiniz.Haşlanmış brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz.Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz.Mühim olan haşlama suyu tüketmektir.21 gün uygulayıp 7 gün ara veriniz ve tekrar 21 gün uygulayınız.

Uygulama süresi toplam 42 gündür.(7 günlük ara dahil değildir)

Not:Önermiş olduğum kürden istenilen sonuç alınmadığı takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.Konuyla ilgili yardımcı ve destekleyici kürlerimiz mevcuttur.[/QUOTE]

Arkadaşlar soğan kürüne ne zaman başlanması gerektiği konusu hep merak edilir ve adetin 7. günü başlanması gerektiği gibi yanlış bir bilgi dolaşmaktadır, işte gerçek bilgi;

"Soğan suyu kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır. Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız."

arkadaşlar ben de bir sonraki ay başlamayı düşünüyorum.. bu ay yarım yamalak yaptım olmadı içime sinmedi..
7 gün yaptım ama saatleri bi gece bi öğlen bi sabah hiç tutarlı değildi.. bazı günler günde tek sefer yapıp içebildim falan filan.. İnşallah bu ay düzenli bir şekilde yapabilirim..

bu 7. gün olayında da insanların kafası şundan dolayı karışıyor: reglimiz 5. gün bitti diyelim üstüne 7 gün say.. yani adetin 12. günü başladık diyelim.. +15 gün yaptın adetin 27. gününe kadar yapmış olacaksın en az.. yani bat tarihine kadar en azından.. peki ya o ay hamile kaldıysak işte anne adayları "ya soğan suyu bebeğimi düşürürse" diye korktuklarından adetin 7. günü başlıyorlar ki bebek rahme yerleşene kadar kür bitmiş oluyor..

benim de bu konuda kafam karışıyor hep:26:

Canım prolaktini yüksek olana önermemiş saraçoğlu, yine de istersen sitesinden bak bi oku istersen, ben öyle biliyorum...

nasıl yani prolaktini yüksek olan sogan kürünü kulanmasın mı ben kullandıgım ay prolaktınımın yüksek oldugunu ögrendim acaba önceden olan birşeymiydi bu yükseklik?

benim prolaktin hormonum düstü zaten ama şimdide kist sorunum var onun için kullanacam yani sizin demek istediginiz prolaktine bir faydası olaz mı demek istedinz yoksa kist için kullansan bile böyle bir sorunun varsa yükseltirmi demek istedinz ben tam anlamadım ama artık prolaktin yüksek degil benim insaallahta sogan suyu tekrar yükseltmez

canım süt hormonu hakkında bi bilgim yok ama kiste iyi geldiğini çoğu kişiden duydum bende adet bitiminde yaptım soğanı bu ay hamile olduğumu öğrendim iki ay denedik olmamıştı.......:))

canım 15 gün içilmesi gerekiyor ben 13 gün içtim son iki gün işlerim vardı içemedim bıraktım günde iki kere sabah ve akşam aç karnına içiyorsun ılıt iç ben burnumu sıkıp kafama dikiyordum burnumu bırakmadanda ağzıma meyve alıyordum hiç kokusunu hissetmiyorsun öyle yap sende:))

adetin 7 ci günü başladım tatlım

kızlar yarın adet olacam ve doktora gitmem gerekiyo benim adam nerede balıkda biz kadınlar mı cok istiyoruz erkekler mi cok basite alıyor ama hiç sinir olmadım normalde sinir küpü olmam gerekiyordu ama bu durumu alıştım galiba iyi geceler sizi seviyorum

selam kızlar bende bugün başladım soğan kürüne hepimiz için hayırlısı olsun İNŞALLAH..

merhaba arkadaşlar,
siteye yeni katıldım.sohbetleriniz çok hoş
benimde tüplerim tıkalı,tüp bebek olması gerektiğini söyledi doktorum.soğan kürünü okuyunca duraksadım

bend e6 aydır dr gıdıyorum devamlı klomen kullanıyorum ama sonuc yok sorunda yok gecende aklıma geldı 1,5 yıl once bende saclarım dokuluyor dıye sogan kuru yapmsıtım hamıle kaldım ama ondanmıydı bılmıyorum ama dustu tabı sımdı baslamak ıstıyroum bugun progesteran testı yaptım 6,7 cıktı ben bu kure bugun baslasam ne olur ?

gecmiş olsun tatlım..ben adet in 7günü yani bittikten sonra die biliyorum..hastalığın yakınsa bekle istersen cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…