Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ben incir havuç kürü yaptım 2 aydır adet göremiyorum
yumurtalıklarım kist dolmuşş :KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım çok üzüldüm inan, inşalah tez zamanda atarsun. Aslında düşününce mantıklı " yumurtlama sorunu olanların incir-havuç kürü kullanması gerekiyor. Benim adet düzensizliğim var. Bu ay da soğan kürü yapayım o zaman gözüm korktu incir küründen...

mrb arkadaşlar bu gün eşimle doktora gittik bebişimizin kesesini gördük doktor herşey yolunda dedi allahıma şükürler olsun...birde bebişin fotoğrafını da aldık eşime diyorum işyerine götür masanın üzerine çerçevelettir koy yada askeriyenin girişine as diyorum bayaa güldük yani:))darısı olmayan bütün arkadaşlarımın başına inşallah

Canım soğan kürü sayesinde mi oldu? Detayları yazar mısın kaç ay soğan kürü yaptın? Eşinde ve sen de sorun varmıydı?

canım bugün kan testi yaptırdım hamileyim. ben 10 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz oolmuyordu sorun varmıydı bilmiyorum bu ayda olmasaydı doktora gidecektim ama doktor bugün basa sağ yumurtalıkta küçük bi kist var dedi soğan kürü yaptım bu ilk ayımdı belki ondan küçülmüştür bide tarçın bal çöre otu yapmıştım yumurtalıkları geliştiriyomuş faydasınoldu diye düşünüyorum soğanı kesin yap yan etkisi yok rahmi temizliyor

canım bugün kan testi yaptırdım hamileyim. ben 10 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz oolmuyordu sorun varmıydı bilmiyorum bu ayda olmasaydı doktora gidecektim ama doktor bugün basa sağ yumurtalıkta küçük bi kist var dedi soğan kürü yaptım bu ilk ayımdı belki ondan küçülmüştür bide tarçın bal çöre otu yapmıştım yumurtalıkları geliştiriyomuş faydasınoldu diye düşünüyorum soğanı kesin yap yan etkisi yok rahmi temizliyor

canım yeni okudum sende de kist varmış soğanı kesin yap düzenli bi şekilde yıllarca çok büyük kistleri olan bayanların ki bile gitmiş inşallah sende hamile kalırsın hayırlıca

mrb kızlar ben kk baska bir topige üyeydm 2yıllık evliyim evliligim 4.ayı hamile keldım 15haftalık düşük yaptım ardından hiçbir sey denemedn 3.ay 2ay korunmadn hamile kaldımherseyde nasıl güzel gidiyordu 18haftalık dogum yapmak zorunda kaldım cok acı günlerdi beteride vardır elbet ama cok zor gercektn 1.bebegimi kaybettigimi 2.hamileligimde az cok unutmustum ama 2.bebegimi kaybedeli 9ay oluyo bu sürec cok zor gecti:KK14: 3ay korundm tekrar düsündk ama 6aydır hamile kalamıyorm adetim 38günde bile olsa bir sekilde oluyordu enson 4.ay artık adet olamadm doktora gittim adet söktürücü verdi hap bitti 12gün gecti yine adet olamadm sonra kan testi yapıldı ve süt hormonum yüksek cıktı neyse onun içinde hap kullandm hem hormon normale düştü hem adetimi oldum 67gün sonra cok mutluydm cünkü artık doktorada görünmüştüm bebegim olur dedim sonra bal tarcın cörek otunu denedim adetimin 14.günü gidip yumurtalıklarımada bakılacaktı gittim bide ne göreym kocaman bir kist 7.7cm cok üzüldm hersey yoluna girecekken bide kistle ugrasacm diye bir gün buralra bakıp nasıl hamile kalırm diye cabalıcamı söyleselr inanmazdm cünkü herseym hormaldi ama imtihan dünyasında yasıyorz insanoglumnu basına hersey geliyormus anlayacagınız cok kötüyüm 2bebegimi cennete gönderdm acılarını içimde yasarken bide kistle ugrasacam sizden yardım istiyorm gercektn sogan kürünün kac arkadas faydasını görmüştür yaparsam acaba kiste faydası olur mu yardımlarınızı bekliyorm lütfen rabbim hepimize yardım etsin

arkadaşlar yazmıs ama bende bal tarcın çörek otu kist yaptı dikkatli olun derim ben cünkü 2yıllık evliyim daha kistin ne oldugunu bilmem adet olamdıgımdada bakılmıstş yine kist yoktu bal tarcın yedikten sonra oldu diye düsünüyorm tabi emin olamam arkadasları yanlıs yönlendirmkte istemem bal tarcın cörekotu yazan topiktede kist olusturmustu bir bayanda ben nasıl eimn oldugumu söylersenz kist olunca kasıklarda sancı olurmus ben adet olurken bile sancı cekmem adetim bittikten sonra 1hafta bal tarcın çörek otu yedigim zaman kasıklarımda sancı oldu bende sevindim yumurtalarım gelişiyo diye ama tam tersi kist olusuyormş tabi herkezde olacak diye bişey yok kisti olanlar dikkatli olsun derim

slm arkadaşlar benimde çikolata kistim var. bende bebiş istiyorum paylaşımlarınızı okudum bende soğan kürünü uygulamaya karar verdim. adetimin ilk günü sanırım 7. günü başlanıyor küre inş hayırlı haberler veririm burdan herkese. Rabbim hepimize nasip etsin

slm arkadaşlar benimde çikolata kistim var. bende bebiş istiyorum paylaşımlarınızı okudum bende soğan kürünü uygulamaya karar verdim. adetimin ilk günü sanırım 7. günü başlanıyor küre inş hayırlı haberler veririm burdan herkese. Rabbim hepimize nasip etsin

canım valla uygula çok faydalı bişey saraçoğlu zaten çikolata kisti büyük değilse çok etkili diyor inşallah ii haberler alırız sendende

Ben biraz balıklama daldım msjlarda görünce okumadan yazdıklarını ama eger soğan suyu içeceksen.Hamile kalan varmı bilmiyorum ama kemiklerin hassasiyeti artıyo onu biliyorum.Benim bi tanıdıgım kullandı.Yumurtalıklarında çikolata kısti vardı.Ani bi hareketinde belini incitti.Dikkatlı ol.

Allah isteyipde bebek sahibi olamayan herkese nasip etsin İnşallah.Ben bekarım ama evlenir benimde olmaz diye korkuyorum.Biçok arkadaşımda düşünüyoa aynı şeyi:KK43:Sabretmek çok önemli çevremde 19 yıl,13 yıl,7 yıl sonra bebek sahibi olan tanıdıklarım akrabalarım var.Büyük bi özlem.ALLAH herkese bu duyguyu taddırsın inşallah.

Canım hayırlı uğurlu olsun, inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın:) ben de 6 aydır istiyorum ama bizim sorun eşimde.Doktor her gittiğimde sende bi sorun yok diyor. Ne kist,ne enfeksiyon, ne yara ne miyom...hiçbiri... Benim 3 aydır adetim düzensizleşmeye başladığı için adetimin 24. günü soğan kürüne başladım ve 30. günü adet oldum. Toplam 6 gün kullandım. İlk iki gün sarı akıntı geldi sonra başka bir belirti olmadı. Dün de incir+havuç kürüne başladım. Yalnız çok şekerli zor içiyorum şeker kullanmayan biri olarak. Soğan suyunu daha rahat içiyordum hem zayıflatıyor da :)

Canım hayırlı uğurlu olsun, inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın:) ben de 6 aydır istiyorum ama bizim sorun eşimde.Doktor her gittiğimde sende bi sorun yok diyor. Ne kist,ne enfeksiyon, ne yara ne miyom...hiçbiri... Benim 3 aydır adetim düzensizleşmeye başladığı için adetimin 24. günü soğan kürüne başladım ve 30. günü adet oldum. Toplam 6 gün kullandım. İlk iki gün sarı akıntı geldi sonra başka bir belirti olmadı. Dün de incir+havuç kürüne başladım. Yalnız çok şekerli zor içiyorum şeker kullanmayan biri olarak. Soğan suyunu daha rahat içiyordum hem zayıflatıyor da :)

amin çok sağol canım darısı sana olsun inşallah.canım geçen aylarda benimde adetim düzensizleşmişti bi ay 5 gün erken oldu bi ay bir gün geç oldu geçen ayda tam gününde oldu bazıları diyorki adet düzeninin bozulması bebek habercisidir rahim kendini hazırlarmış ondan olurmuş gerçektende ben bu ay hamileyim inşallah sende temmuzda verirsin güzel haberi. soğan suyu bende de hiç akıntı falan yapmadı ama içtim eşinede keçi boynuzu pekmezi içir faydasını gören çok canım spermi yükseltiyormuş. ilişkiden onra hemen kalkma ayaklarını havaya kaldır 20 dk falan bu ay bende yapmıştım. bide hiç sitres yapma canım 2 aydır o kadar çok belirti yaşadımki burda yazılanları okuyordum kendimde de var gibi hissediyordum bu ay önemsemedim fazla yorumlarıda okumadım sadece bi kasık batması vardı sonra adete yakın bel ağrısı adette olan sancılar göğüsüm falan daha yeni yeni biraz dolgunlaştı sende takma

amin çok sağol canım darısı sana olsun inşallah.canım geçen aylarda benimde adetim düzensizleşmişti bi ay 5 gün erken oldu bi ay bir gün geç oldu geçen ayda tam gününde oldu bazıları diyorki adet düzeninin bozulması bebek habercisidir rahim kendini hazırlarmış ondan olurmuş gerçektende ben bu ay hamileyim inşallah sende temmuzda verirsin güzel haberi. soğan suyu bende de hiç akıntı falan yapmadı ama içtim eşinede keçi boynuzu pekmezi içir faydasını gören çok canım spermi yükseltiyormuş. ilişkiden onra hemen kalkma ayaklarını havaya kaldır 20 dk falan bu ay bende yapmıştım. bide hiç sitres yapma canım 2 aydır o kadar çok belirti yaşadımki burda yazılanları okuyordum kendimde de var gibi hissediyordum bu ay önemsemedim fazla yorumlarıda okumadım sadece bi kasık batması vardı sonra adete yakın bel ağrısı adette olan sancılar göğüsüm falan daha yeni yeni biraz dolgunlaştı sende takma

Teşekkür ederim canım:) İnşallah,hayırlı zamanda ve sağlıklı olsun da başka bir şey istemiyorum. Eşim ne kullanmıyor ki:)
Keçiboynuzu kürü
Bal+Polen+Arı Sütü
İncir, Fındık
Klomen
Proxeed
Bunları 1 aydır kullanıyor. 20 dk. uzanma mevzusunu da yapıyorum ama bizim problemimiz yumurtlama zamanını bilmememizden kaynaklanıyor. Nisanda 7 gün, mayısda 10 gün gecikince doğal olarak ovulasyon günlerini kestiremiyoruz. İki adet arası gün aşırı ilişki de artık ödev gibi oluyor bi zevk de vermiyor. Ben incir kürüne devam etmemeyi düşünüyorum, kilo yapacak gibi sanki. Bu ay da adetimin 26. günü soğan kürü yapınca 6 gün sonra adet oldum. Olmazsa bu ay da soğan kürü yapayım. Zaten 2 ay yapılmasını önermiş saraçoğlu.

Allah isteyipde bebek sahibi olamayan herkese nasip etsin İnşallah.Ben bekarım ama evlenir benimde olmaz diye korkuyorum.Biçok arkadaşımda düşünüyoa aynı şeyi:KK43:Sabretmek çok önemli çevremde 19 yıl,13 yıl,7 yıl sonra bebek sahibi olan tanıdıklarım akrabalarım var.Büyük bi özlem.ALLAH herkese bu duyguyu taddırsın inşallah.

merhaba canım o korku bende de vardı ama küçüklükten vardı hani bilegini sıkırlarda kacdane yuvarlak cıkarsa okadar cocugun olur diye bilirdik öyle bakılırdı cocukluk aklı işde ben bakamazdım ya hiç cıkmazsa ya benim bebegim olmazsa diye cevremdekilerin hiç öyle endişesi yok biz evlenince hemen cocuk yapacaz öyle diyorlar cinsiyet bile ayıran var okadar eminler ki korktugumda başıma geldi allahım inşallah aratırmaz hayırlı evlatlar verrir istiyenlere

Teşekkür ederim canım:) İnşallah,hayırlı zamanda ve sağlıklı olsun da başka bir şey istemiyorum. Eşim ne kullanmıyor ki:)
Keçiboynuzu kürü
Bal+Polen+Arı Sütü
İncir, Fındık
Klomen
Proxeed
Bunları 1 aydır kullanıyor. 20 dk. uzanma mevzusunu da yapıyorum ama bizim problemimiz yumurtlama zamanını bilmememizden kaynaklanıyor. Nisanda 7 gün, mayısda 10 gün gecikince doğal olarak ovulasyon günlerini kestiremiyoruz. İki adet arası gün aşırı ilişki de artık ödev gibi oluyor bi zevk de vermiyor. Ben incir kürüne devam etmemeyi düşünüyorum, kilo yapacak gibi sanki. Bu ay da adetimin 26. günü soğan kürü yapınca 6 gün sonra adet oldum. Olmazsa bu ay da soğan kürü yapayım. Zaten 2 ay yapılmasını önermiş saraçoğlu.

gayreti sizden taktiri allahtan canım:)) zamanı gelince olacak sende diyeceksin niye o kadar sitres yapmışım. soğan kürünü yap diğer ay yarım kalmış zaten adetin 7. günü başla canım

merhaba hanımlar
1.5 senedir bebek istiyoruz.ben 27 yaşındaym.2.5 senelik de evliyim.2 gün önce doktora gittim hsg cektirdim.tüplerim tıkalı çıktı.cok kötüyüm.inanamıyorum.o kadar canım yanmasa bir daha hsg cektirirdim.ama cok zor oldu,yapamam.ne yapıcam bilmiyorum...moralim cok bozuk.soğan kürünün faydası olur mu acaba????
ya nie tıkanır bu tüpler.doktor bi ilacı yokmu birşey yazmadınız dedim.eveledi geveledi bişi demedi.yok mu gercektenn.bu kadar yaygın bi hastalıın nasıl ilacı olmaz.ne yapmam gerek.kafam allak bullk.2 gündür ağlıyorum.elimden bişi gelmiyor.

X