Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

tekrar tebrik ederim canım sağlıcakla kucağına al inşallah darısı başımıza olsunnn

canım geç döllenmemidir bilemem ama bi kez daha kan tahlili yaptırmalısın bence... ilk günler beta hcg az oluyomuş ama her yeni gün 2 katına çıkıyomuş, tekrar yaptır kan testini mutlaka

bende içtiğimde 10 gün gecikme oldu sonra kahverengi akıntı başladı ve ilişkiden sonra kanama falan derken ben adet olduğumu düşündüm 3 bes gün bulaşık gibi oldu o arada test yaptım belli belirsiz çizgi çıktı ama ben önemsemedim çünkü birinde çok belirgin çift çizgi çıkmasına rağmen gebe olmadığım ortaya çıkmıştı. neyse o akıntılar falan geçti ben adet oldum falan sandım öyle olunca sonra tam 17 gün sonra bi gün içinde göğüslerim şisti zaten kasıklarımda özellikle sol kasığımda ağrı vardı ve adet oldum ve tam 6 gün sürdü ama hala kasık ağrım devam ediyo bence soğan kürü gecikme yapıyor benim anlamadığım o on günlük gecikmenin ardından gelen akıntı neyin nesiydi.

Canım çok tebrik ederim. Sağlıkla, mutlulukla kucağına alırsın inşallah. Darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına.

Evrimcim nasilsin tatliim bebisin nasil hamislik nasil gidiyor. Epeydir gorusemedik ben arada bakiyordum seni ve samati goremeyince cikiyordum. Sende epeydir yazmiyorsun samati hic goremiyorum zaten . Benim dun ve bugun sinavlarim vardi 10_15 gundur evden cikmadan calistim , cok sukur iyi gecti simdi rahatim istedigim kadar nette vakit gecirebilirim oleeyyyy

teşekkürler canım..adetim bittikten 1 hafta sonra içmeye başladım..15 gün içtim canım

valla saraçoğlu adet bittikten 10 gün sonra diyo videosu var googlede bulursun inşallah işine yarar benim işine yaramadı diye düşünüyorum

teşekkürler canım..adetim bittikten 1 hafta sonra içmeye başladım..15 gün içtim canım

bende adetim 5. gününden itibaren içiyim diyorum
adetliyken içince ben çok rahat oluyorum sancım olmuyo adetimi söktürüyo ne biliy ayy neyse bakalım

Canım ben de sizi göremeyince bakıp çıkıyorum bu konudan. Bebek iyi çok şükür, ama benim gebelik biraz zor geçiyor, bulantılar çok zorluyor. Hayırlısı inşallah, Rabbim feraha erdirir inşallah. Sınavlarının iyi geçmesine çok sevindim, tebrik ederim. Sen ne yapıyorsun, kürlere devam mı? Dualarımdasınız hep, sizi seviyorum....

Son düzenleme:

Caniim allah yardimcin olsun insallah bu gunlerini kolaylikla atlatirsin. Ben gecen ay sogan kuru yapmadim , corekotu kuru yaptim bu ay adetim gelirse bu ay yine corekotu kuru yapicam. insallah bu ay gelmez bende burdan hamileligimi ilan ederim. :)))

arkadaslar aranizda hamile kalmakta zorluk cekipte agnucaston tb yada hayit yada herhangi bir yontemle hamile kalan varmi sizlern yorumlari daha öemli yumurta buyumeme sorunum varbenim ilglen$nz cok mutlu olurum birde eşimin spermleri hareketsiz ne yapmamız lazım tecrübeliler lütfen yazın

canım ben kullanmadım hep düşündüm ama
gerçekten güzel bi ilaçmış.kullanan ve gebe kalan bi çok kişi biliyorum kkdan.hatta bebek isteyen arkadaşlarım buyrun sohbete adlı bi topik var oraya bi uğra istersen orda çok kullanan vardı.

arkadaşlar slm, bugün 35 günüm yine adetim geçikti. soğan kürüne başladım. 15 gün içmeyi düşünüyorum. normalde kür bu şekilde yapılmıyor ama adet olamadım. geçen ayda olamıştım doktor kist olmuş demişti ilaç vermişti. yarın doktora yine gidecem. bakalım kist derse ilaç versede içmeyeyim diyorum. küre davam edicem.

kızlar ben adetimin 7. fünü başlayıp bu kürü 15 gün uyguladım 31 mayısta bıraktım. batım 9 haziran bu kür sadece 15 günmü uygulanıyordu :26:

Caniim allah yardimcin olsun insallah bu gunlerini kolaylikla atlatirsin. Ben gecen ay sogan kuru yapmadim , corekotu kuru yaptim bu ay adetim gelirse bu ay yine corekotu kuru yapicam. insallah bu ay gelmez bende burdan hamileligimi ilan ederim. :)))

İnşallah canım, inşallahhhhhh!!!!

kızlar ben adetimin 7. fünü başlayıp bu kürü 15 gün uyguladım 31 mayısta bıraktım. batım 9 haziran bu kür sadece 15 günmü uygulanıyordu :26:

adetine 10 gün kala 5 yada 7 gün daha yapıyorsun. sonra adetine hep 10 gün kala yine aynı şekilde devam ediyosun. gebelik olmuşsa bırakıyosun

Merhaba kızlar, ben de 6 aydır çocuk düşünüyorum. Normalde 28 günde bir adet olan biriyim ama son 3 aydır adetlerim gecikmeye başladı. Nisan da 7 gün, mayıs da 10 gün gecikti. Bu ay ise 26 gün oldu ve benim hala yumurtam çatlamadı çünkü ovulasyon testi yapıyorum ordan biliyorum. 2 Evli arkadaşımla bu konuyu konuştum da onlar " çocuk yerini hazırlıyor" dediler. Ama belki de 45 gün sürecek bu ay neredeyse. Açıkcası ben korkmaya başladım pko felanmıyım diye? Ama geçen ay kasık ağrıları nedeniyle doktora gittiğimde yumurtan çatlamak üzere demişti bana ama pko felan var demedi. Test sonuçları da rahim içi de çok iyi bi sorunun yok demişti bana. Ben dün akşam soğan kürüne başladım, henüz yumurtam çatlamadı da devam etmemde bir sorun olmaz inşallah. Saraçoğlu adetten itibaren 7. gün başlayıp 15 gün kullanın demiş yani yumurtlama dönemine denk geliyor. Ben de yumurtlama dönemini henüz atlatmadım, küre devam etsem bi sorun olur mu acaba? Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum...

Merhaba kizlar bu ay sogan kuru yapmadim . Adetim 5 gun gecikti idrar da negatif cikti kan testi yaptirdim beta hcg 0.100 cikti doktorum yoktu soramadim. Sizce bu sonuc nasil yorumlanir. Daha once adetim hic bukadar gecikmemisti

içimde bir boşluk düşüncelerim bile yoruyo beni niye bu sabırsızlıgım bu neyin acelesi bu kimin hayal kırıklıgı içim boş sannki gözlerim hep aglamaya hazır buğünlerde aglamaya programlıyım biri düğmemi bassın camaşır makınası gibiyim artık kurutmaya gecmek istiyorum

arkadaşlar sizlere bir tiyo vereyim ben mayıs 2 de adet olmuştum ama az olmuştu yani normalin biraz altında sonra kuzenimin doğumu üzerine yengemle konuştum hayırlı olsun vs sonra yengeme dedimki ben bu ay az adet oldum soğan yapmıştım dengem bozuldu sanırım dedim yengemde bana dediki özlemcim bak gebe olmadan önce adet düzeni değişir az olmaya başlarsın buda demek oluyorki rahim gebeliğe hazır hale geldi dedi sen dikkat et ve kafaya takma dedi şöyle birşey daha söyleyim benim şubat gibi yine böyle olmuştu bende doktora gitmiştim doktorda bana bir sürü şey söyledi fitil falan verdi saçmaladı yani belkide o ay kalacaktım tabi nasip bu ayaymış düzeninizin değiştiğini farkedince panik yapmayın tarih şaşma durumu değilde miktarı değiştiği zaman allahım inşallah hepinize nasip eder ben soğan kürününde etkisi olduğunu düşünüyorum çünkü kürden sonra az oldum tabi birde rahim filmi hepimizin hakkında hayırlısı artık hamile olmanın mutluluğunu inşallah sizlerde yaşarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…