Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ya arkadaşlar beni ndoktorum tam 1 aylık hamilesin dedi kan değerim 3329,7 bir aya göre fazla değilmi ikiz falan olabilirmi cevaplarınızı bekliyorum ultrasyonda daha gözükmedi

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım ben10 aydır bekliyordum soğan kürünü ben nisan ayında yaptım ama o ay olmadı ben daha önceden bir doktora gitmiştim 6 ay kadar önce bana doktor rahim t şeklinde dedi ama ben bunu nasıl kafaya taktım sitres yaptım mayıs 11 de aret kamara muayene oldum bana rahim normal dedi ben rahatladım birde o gün rahim filmi çektirdim önce allahım izniyle oldu tabi ama rahim filminin etkisi oldu diye düşünüyorum darısı isteyenlerin başına belirti olarak sadece biraz iştahım açıldı en çok dün hisstettim açlık hissini zaten hamile olduğumu görünce şokk geçirdim ve ağlamaya başladım ama sevinç gözyaşları oldu tabi:)

canım öncelikle gözün aydın,allahım hayırlıyısla tamamına erdirsin inşşş.:nazar: ya bu soğan kürünün daha çok iltihap sökmek için veya myom,kist falan varsa onlar için öneriyorlar sanırım. senin gebe kalmanda etkisi olduğunu okuyunca şaşırdım. ben de yeni düşük yaptım adet olmayı bekliyorum. ama 3 aylık tedavi verdi doktorum ondan sonra hamile kalmam gerekiyor, pıhtılaşma vs. sorunlar var da :KK50: bende de daha öncede iltihaplanma var denmişti ilaç kullanmıştım ama ondan sonra bişey yapmadım, bu ay adetten sonra soğan kürü yapcaktım.şimdi diyorum ki acaba hamilelik çalışmalarına başlayacağım ay da mı yapsam bu soğan kürünü hem varsa iltihabı sökmesi için hem de kolaylık hamile kalabilmek için:44: yoksa üç ay boyunca her adetten sonra yapsam mı:44: bi akıl verin lütfen. ilaçlarla bi yere varılmadığı gördüm ilacın yanında tabi öncelikle rabbimin isteği ve yardımıyla bir de böyle bitkisel tedavilerle yola devam etmek istiyorum :KK31:

ya arkadaşlar beni ndoktorum tam 1 aylık hamilesin dedi kan değerim 3329,7 bir aya göre fazla değilmi ikiz falan olabilirmi cevaplarınızı bekliyorum ultrasyonda daha gözükmedi

bence ikiz ihtimali olabilir, çünkü 4-5 haftalık bi bebiş için fazla bi değer :KK34: rabbim isteyen herkese ve de bana da ikiz nasip eder inş, çok istiyorum ikizim olsun,hele de biri kız biri erkek olursa ohhhh değme keyfime :KK14: :KK52:

ya canım sende soğan kürünü yapınca hamile kaldım demişsin, gerçekten bu kadar etkisi oluyor mu bu kürün ya :KK53: peki senin bi rahatsızlığın varmıydı? veya düşük filan olmuş muydu öncesinde?

kızlar ben soğandan sonra tekrar adet oldum ama etkisi olabileceğini düşündüm düşük yapan arkadaşım öncelikle allah sabır versin verende o alanda o hakkında hayırlısı bence sen soğana başla çünkü içini temizler öyle düşünüyorum

bence ikiz ihtimali olabilir, çünkü 4-5 haftalık bi bebiş için fazla bi değer :KK34: rabbim isteyen herkese ve de bana da ikiz nasip eder inş, çok istiyorum ikizim olsun,hele de biri kız biri erkek olursa ohhhh değme keyfime :KK14: :KK52:

inşallah ikizdir yaaa valla allah kalbimi biliyoya çok istiyorum hayırlısı bakalım salı günü doktora tekrar gidicem inşallah seninde ikiz bebeklerin olur:KK66:

Merhaba kizlar bu ay sogan kuru yapmadim . Adetim 5 gun gecikti idrar da negatif cikti kan testi yaptirdim beta hcg 0.100 cikti doktorum yoktu soramadim. Sizce bu sonuc nasil yorumlanir. Daha once adetim hic bukadar gecikmemisti

Canım pozitif olması için 5'in üzerinde olması gerekiyor ama çok erken olduğu için böyle çıkmıştır belki, görüşebildin mi dr.la?

Canım 5.haftadan sonra baya yükseliyor onu biliyorum, eğer 5. haftaya girdiysen bu değer normal (seksen binlere çıkıyor) ama daha ilk 4 haftadaysan ikiz olabilir. İnşallah ikizler yolda gibi:-)

Canım pozitif olması için 5'in üzerinde olması gerekiyor ama çok erken olduğu için böyle çıkmıştır belki, görüşebildin mi dr.la?

Evet canim gorustum doktorla dediki, "birkacgun sonra tekrar bakalim bazen bazi kisilerde boyle olabiliyor, sali yada carsamba tekrar kan tahlili yapalim." dedi. Bende simdi heyecanla ve sabirsizlikla carsambayi bekliyorum simdilik adetim hala gelmedi ,rabbimden hayirlisini diliyorum.

Monday kardeşim Rabbim hayırlı mübarek eylesin evrim kardeşimden sonra senin hamileliğinde çok güzel MaşaAllah ,inşaAllah ikizlerin olur canım bende çok istiyorum ikiz bebek o yüzden çok sevindim ...Bizleride duanızda unutmayın inşaAllah...

Evet canim gorustum doktorla dediki, "birkacgun sonra tekrar bakalim bazen bazi kisilerde boyle olabiliyor, sali yada carsamba tekrar kan tahlili yapalim." dedi. Bende simdi heyecanla ve sabirsizlikla carsambayi bekliyorum simdilik adetim hala gelmedi ,rabbimden hayirlisini diliyorum.

Pegasu kardeşim inşaAllah seninde hayırlı haberlerini alırız çarşamba günü,Rabbim gönlündekini nasip etsin şu mübarek Cuma gününde...

Pegasu kardeşim inşaAllah seninde hayırlı haberlerini alırız çarşamba günü,Rabbim gönlündekini nasip etsin şu mübarek Cuma gününde...

Amiiinnn. Cok tesekkurederim canim, rabbim tez zamanda hepimize yasatir insallah annelik duygusunu. Carsamba gununu heyecanla bekliyorum belki hamile degilimdir ama bunun heyecani bile cok guzelmis ilk defa adetim bukadar gecikti ve bu duygulari ilk defa yasiyorum insallah bende bu ay hamisimdir.

İnşaAllah pegasu kardeşim senin heyecanın bizede geçti bu mutluluğun devamı gelir inşaAllah...

İnşaAllah pegasu kardeşim senin heyecanın bizede geçti bu mutluluğun devamı gelir inşaAllah...

Insallah canim. Bizde evrimcim icin boyle heyecanlanmistik. Insallah hamisimdir. Rabbim hepimize bu mutlulugu yasatir insallah. Bide suheybecim bisey sorcam sana ben sabah dayanamayip idrar testi yaptim tek cizgi cikti ama atmadim bonyoda bi kenara biraktim az once baktim cok silik bir cizgi vardi acaba hamismiyim offf yaaa beklemek cok zoorr :KK43:((

Canım inşaAllah hamilesindir 20 dakikadan sonraki sonuçlara itibar etmeyin diyende var,hamilelik olmasa 2.çizgi belirmez diyende var Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah ama seni çok iyi anlıyorum bi keresinde aynını bende yaşadım ama bi kaç gün sonra malesef kırmızıları gördüm :KK43:

Canım hadi hayırlısı inşallah!!! Bu aralar takıldığım bütün forumlarda beraber gebelik istediğim arkadaşlarım hamile kalmaya başladı bir bir, sanki hepimiz birbirimiz bekliyormuşuz:-)senden de güzel haber bekliyorum, inşallahhhhhh!!!

Canım hadi hayırlısı inşallah!!! Bu aralar takıldığım bütün forumlarda beraber gebelik istediğim arkadaşlarım hamile kalmaya başladı bir bir, sanki hepimiz birbirimiz bekliyormuşuz:-)senden de güzel haber bekliyorum, inşallahhhhhh!!!

Canlarim benim iyiki varsiniz , bu yazdiklariniz oyle moral oluyoki anlatamam allah hepinizden raziolsun

Canım inşaAllah hamilesindir 20 dakikadan sonraki sonuçlara itibar etmeyin diyende var,hamilelik olmasa 2.çizgi belirmez diyende var Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah ama seni çok iyi anlıyorum bi keresinde aynını bende yaşadım ama bi kaç gün sonra malesef kırmızıları gördüm :KK43:

Canim bende hergun boyle diken ustunde gibiyim kirmizilarim geldi gelicek diye napiim elimde degil heyecan yapiyorum insallah gelmezde bu 8 yillik cocuk hasretim biter. Canim sen nezamandir cocuk istiyorsun sendede pko mu var?Bende vardi sogan kuruyle temizlendi Allahima sukur

Canim bende hergun boyle diken ustunde gibiyim kirmizilarim geldi gelicek diye napiim elimde degil heyecan yapiyorum insallah gelmezde bu 8 yillik cocuk hasretim biter. Canim sen nezamandir cocuk istiyorsun sendede pko mu var?Bende vardi sogan kuruyle temizlendi Allahima sukur

Yok canım Alah'a şükür bendede eşimdede sorun yok ama malesef çok istememize rağmen olmadı,biz 9 aylık evliyiz evlendiğimizden beri istiyoruz inşaAllah bir gün o mutlu haber bizede uğrar ....Bende soğan kürü uyguladım hayırlısı bakalım...

X