Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ne güzel hamileymişin allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.rahim filmini çektiridğin ay hamile kaldın yani çok sevindim.birazda heyecan yaptım bana da umut oldun bende bu ay rahim filmi çektirdim ve 2 gün sonra hasta olmamam lazım:) inşallah olmam.tebrikler canım

günaydın kızlar bende çocuk sahibi olmak istiyorum çoğunuzun yazdıklarını okudumm sopan kürünü bende yaptım dün bitti adetime 10 gün felan var ama düzensizlikte var .sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum göğüs ağrısı varr belirti olarak ama bilmiyorum bunun sonucu ne olacakkk.. eğer soğan suyu sayesinde hamiş olursammm çok sevinirim ve ne kadar faydalı olduğuna ancak o zamn inanırım heralde lütfenn dua edin arkadaşlar bend e size hamiş haberimi vereceğimmm size burdann

hamileyimmmm kızlar valla inanamıyorum şimdi test yaptım pozitifff çıktı allahım olmayan herkese versin
canım tebrik ederim inş. kucağınada almak nasip eder bişey sorucam ben şimdi adet oldum aşılama yaptık tutmadı negatif aldım sonucu bugün sabahda adet oldum şimdi soğan kürüne ne zaman başlayım canım sen nasıl kullandın anlatırsan sevinirim

tatlım sanada tebrikler maşallah ne güzel haberler alıyoruz valla sanada sorayım tatlım adetimin 1. günü şimdi soğan kürüne ne zaman başlayım tatlım sen nasıl kullandın ne zaman başladın

valla canım ben rahim filminde sonra şansın arttığını bildiğim için boş geçirmediminşallah sende kalırsın birde ben bu ay gerçekten hiç kafaya takmadım

valla canım bana soğanın faydası oldumu bilmiyorum ama ben 15 gün boyunca yaptım soğanı bititrip bıraktım ama sonra iki kere hasta oldum soğanın nasıl yapıldığını biliyormusun peki ona göre yardımcı olalım

Arkadaslar sizlere bisey sormak.istiyom ben gecen ay gonal.f kullandim ama olmadi bu ay tekrar kullandim gecen hafta cuma catlatma ignesi vuruldum yani pazar gunude yumurtlama oldu pazar gununden berli goguslerim dolgunlasti felaket agriyo resmen damarlarim.cikti bide adet olacakmis gibi ara ara sancilarim oluyo bilmiyorum sizlerinde oluyo mu ben adet olacagim zaman vajinam cok agriyo cok az da arada bu agri vuruyo bunlari aynisi ni yasayip hamile kalan varmi bu agrilari yasadiktan sonra iyce umudum kiriliyo adetime 10 gun var daha lutfen yardim birazcik olsun umut ariyorum

valla canım ben rahim filminde sonra şansın arttığını bildiğim için boş geçirmediminşallah sende kalırsın birde ben bu ay gerçekten hiç kafaya takmadım

valla canım bende çok takmıyoma ama ister istemez aklıma geliyodu.ben rahim filmini adettim 10.günü çektirdim 19.çatladım.bugünde adettimin 33.günü inşallah 3-5 güne kadar hasta olmam

ay tatlım soğanın nasıl yapıldığını biliyorum ben ne zaman başlayım onu bilemedim normalde kullandım soğan kürünü 2 sene önce falan çok uyguladım ama ben o zamanlar adetimin 1. günü başlıyodum 15 gün kullanıyodum yumurtlama dönemimde bırakıyodum işte

hamileyimmmm kızlar valla inanamıyorum şimdi test yaptım pozitifff çıktı allahım olmayan herkese versin

canım gözün aydın allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah
hem soğan kürünü uygulamışşsın hemde hsg çektirmişsin hangisinin faydası oldu bilinmez ama sonuç mükemmel
inşallah hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur
ben soğan suyunu düzenli olarak 4 ay yapmıştım ama sen benide umutlandırdın bu ay nolursa olsun korksamda bayılsamda hsgyi çektiricem allahım inşallah kimseleri çok bekletmez,
darısı başımıza inşallah

valla saraçoğlu adet bittikten 10 gün sonra diyo videosu var googlede bulursun inşallah işine yarar benim işine yaramadı diye düşünüyorum

canım tebrik ederim darısı inşallah başımıza, allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Arkadaslar sizlere bisey sorucam ben cuma gunu catlatma ignesi vuruldum bugun lavaboya gittigimde pecetemde cok acik pembe bi leke akinti geldi sizce neden olabilir cok endiselendim iyce umutsuzlandim adet mi olucam yanii lutfen yardim

yerleşme kanaması olabilir o... yumurtlama gününden 1 hafta 10gün kadar sonra bebişin rahme yerleşmesiyle pembe ya da kahverengi bi akıntı geliyomuş bazen,ona yerleşme kanaması diyolar

canım geç döllenmemidir bilemem ama bi kez daha kan tahlili yaptırmalısın bence... ilk günler beta hcg az oluyomuş ama her yeni gün 2 katına çıkıyomuş, tekrar yaptır kan testini mutlaka

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…