Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar 2gün oldu olmadım daha
hastalık belirtilerim 10 gün öncesinden başladı ama daha kırmızılar yok..

of adetlerim düzensiz aslında 4 - 5 aydır düzenli oluyorum ..

gecen ayda 5 gün gecikti umutlanmakta istemiyorummm ne zor işlermiş

canım ben çatlayıp çatlamadığını hiç anlayamıyorum o yüzden baktırmak istiyorum

kızlar mr da ur cıktı ama iyi huyluymuş o yüzden cıkıyormuş süt hormonum yarın doktoruna cıkacaz nereden nereye işde ne olacak şimidi kızlarr birşey diyin lütfennnn

selam canım yazını görünce hemen paylaşayım dedim ...ben 2004 yılından beri prolaktin hormonu ile savaşıyorum sana tavsiyem stres yapma çünkü tavan yapıyor ozaman ben ilk adetlerimde ara kanamalar yaşamaya başlamıştım ozaman gittiğimde hormonum 98 çıkmıştı doktor gördüğünde olamaz mümkün değil dedi bana bir ilaç verdi bunu iç gece 11 de hiç bir şekilde stres yok sakince uyu sabah şu saatte kan ver ilk sen vereceksin kanını dedi hasatede bir gün önceden kan sırasınabenim adım yazıldı düşün yani doktor okadar şoka girdi :) neyse tahlil sonucu gene aynı 98 hemen mr çekildim ve tümor çıktı neticesinde ilaç verilde parlodel diye onun yan etkisi çoktur fena çarpar söleyim o dokununca bana dostinex verdiler ozaman çok pahalı bir ilaçtı ve ssk yazmıyordu heyet raporu çıkarımıştı bana ilacı sürekli almam gerektiği için şimdi bu ilaca mahkumum ama tabiki artık hormonun 25-26 gibi değerlere düştü ama son 6 aydır bakılmadı artık gene zamanım geldi 7 yıllık evliyim çocuğum yok ancak eşimden kaynaklı bir sorunumuz var prolaktin yumurtalamaya engel birliyorsun 3 defa tüp denedim hepsinde 15 yumurtam çıktı ama spermden ötürü kaliteli olmadı bu yüzdenden hamile kalamadım ama yumurtalarımla ilgili hiç bişi denmedi gayet güzeldi tavisyem ilacını düzenli al stres yapma göğüs ağrısı çok fazla yaşabilirisn benim ilk yıllarda hiç geçmiyordu yatakta sağdan sola bile dönemiyordum o derece ama ilaçlardan sonra hafifledi ara ara geliyor ....çok geçmiş olsun dediğim gibi stres yok ve ilaçlarını düzenli kullan ben dostinexi 8 li kullanıyroum 2 ay gidiyor 1 tanesini 2 ye kırıyorum pazartesi perşembe içiyorum yarım yarım doktorun sana bu konuda en doğru bilgiyi verir.

hadi inşallah canım bebiş vardırda sevinirriz hepimiz banada 12gün var ama hiç bi belirti hamilelik hissi yok ne ağrı ne sızı

hadi inşallah canım bebiş vardırda sevinirriz hepimiz banada 12gün var ama hiç bi belirti hamilelik hissi yok ne ağrı ne sızı

Arkadaslar size hikayemi anlatim ben 4 yillik evliyim iki sene dogum kontrol hapi kullandim iki senedir de bebek bekliyorum bende adet duzensizligi var vede yumurtalarim gelismiyo 3 ay klomen kullandim ilk kullandigim ay yumurtalarim cok ii gelisti hatta catlatma ignesine gerek kalmadan yumurtam catladi ama olmadi sonraki ay dozu yukselttik ama bu kez yumurtalarim gelismedi bidahaki ay tekrar dozu yukseltik yine olnadi doktor bu kez bi dahaki ay gonal f ignesine baslayalim dedi gecen ay kullandim sadece bi ta ne yumurtam gelisti catlatildi ama yine olmadi bu ay tekrar kullandim yine bitane yumurtam oldu ama 19mm catlatildi ayri zamanda sogan kuru kullandim corek otu bal tarcin karisimi ari sutu bal polen karisimi hepsini kullandim bu ay adetimin 20.gunu yumurtlama olmus oldu yumurtalama oldugu gun de sogan kurum bitti 15 gunu tamamlamis oldun cokmu erken bitti sogan kuru sizleri okadar ii anliyorum ki cok zor allahim herkesin gonlune gore versin

11 haziran beta hcg kan testi yaptiracagim allahim ins hayirli haberler verir bide sizlere bisey sormak istiyom adet belirtileriyle hamilelik belirtileri ayni ben gecen ay hep adet sancisi cektim ama yinede umutluydum ama olmadi bu ay henuz bi adet sancisi yok belki daha erkendir ondandir ama ben adet oldugumda her defasinda gogusleim sismez bakarsin bu ay agridi bidahaki ay agrimadi ama catlama ignesini vurulduktan sonra goguslerim cok sisti vede cok agriyo

bende senin gibiyim aslında yumurtam gelişmiyor ve adet düzensizliği

tedaviye başladık ilk ay yumurta oluştu çatladı ama bişey olmadı

ilk ay dozu artırmadık yumurtalar gelişmedi doktor 2 ay ara verelim dedi adetin 3 günü gelmemi istedi

yani o ay bu ay oluyor daha hastalanmadım
işte tek yaptığım bu ay soğan kürü içtim tek yaptığım bu

benimde aynı olmuştu çatlatma iğnesinde göhüslerim tamam dedim hamileyim cok umutluydum doktora gittim kontrol etti bişey yok dedi ozamandan beri 4 ay oldu işte iğnenin belirtileri aynı hamilelik belirtilerine benziyor...

Allahim herkesin gonlune gore versin ne diyimm cok zor dimi etrefinda hamile insanlari gormek okadar cok kiskaniyorum ki ama icimde hic kotuluk yok rabbim bizlerede nasib eder ins su mubrarek aylarda

yok canım bence soğan kürü tam zamanında bitmiş hayırlısı bakalım inşallah bu ay bişeyler olur seviniriz:))

kızlar ben bu ay ilk kez soğan kürü uyguladım... ayrıca bal-tarçın-çörek otu karışımı yaptım, adaçayı ve civanperçemi içtim, arı sütü-polen karışımı yedim...
normalde 30günde bi regl olurdum, bu ay 28güne çekti... sanırım soğan kürü sayesinde...
ama ortada bebek falan yok... malesef yine hüsran

kız hepsini bir mi yapıp içtin .)

teşekküe ederim canım ama doktorlar cok farklı konuşuuyo kacdanesinin yanına gittik biri var diyor biri olsada zararı olmaz diyo bende hiçbir etkisi yok adetim tam zamanında gelir görmede bir sorun yok gögsümden süt gelmiyor ama mr da 3mm edenon iyi huylu timor cıktı bir sefer daha gideyim doktora ama zaneetetmiyorum oldugunu bende hiçbir belirti yok haaa cocuk olmuyo :)buda belirtileri arasında

kız hepsini bir mi yapıp içtin .)

yok canıııımm sabah kalkar kalkmaz çörek otu+bal+tarçın, kahvaltı sonrası civanperçemi, öğlen ve akşam yemeklerinden önce soğan kürü, gün içinde çay yerine adaçayı...
ama hiçbişey değişmedi...

Saol canim allah razi olsun her gun duae ediyorum rabbime kandil gunu cok dua ettim siz ne zamandir bebek bekliyosunuz

bizimki yeni canım 10 aylık evliyiz 2 aydır deniyoruz olmadı bakalım bu ay ne olcak ama burdaki yorumları falan okuyunca korkuyorum ya olmazsa diye allah isteyen herkese versin zamanı var demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…