Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

canım bende adetten 7 gün sonra biliyordum ama araştırdım bu kürle hamile kalanların çoğu adetin 7 gün başlamış bende öyle başadım sende başla vakit kaybetme...

canlarım çok sağolun cevaplarınız için.yarın hemen başlıyorum.salı günü malesef 9.gün oluyo.ama mecbur kaldım.nöbet olunca hazırlayamıyorum.bakalım hayırlısı olsun.deneyip görücez hep beraber.dua edin kızlar.11 ay oldu.artık deli gibi bebek istiyoruz.tabii önce herşeyin hayırlısı.

canım ya dün gece evde test yaptım 2, çizgi çıkmadı erken herhalde idrarda çıkması için çok üzüldüm

Arkadasım üzülme, kafana takma oluruna bırak, iyi duşun iyi olsun:)) ne güzel degerin 2 günde 2 ye katlamış ama 8kusurlerden bahsediyosun daha çok düşük çıkmaz ki idrarda, arkadasım idrar testi yaptığında çok silik cikti kan verdi 200 küsür, ben de önceki sayfalarda bu ay hamile kaldığımı yazmıştım , adetim birkaç gün geçince yaptım cikti kan degerim 10000 cikti
O yüzden Sakin üzülme, kanda çıkmış zaten, kan tahlilinin yanında idrarın çok bı anlamı yok suan, biraz daha yükselsin çıkar idrarda da endiselenme:)) hayırlı olsun, saglikla kucağına al :))

canım benimde yumurtlama takibimi yaparlar mı acaba cok komik bunu neden doktorun yanında sormuyorum ki birdaha kinde liste yapayım soru listesi

canım çok sağol valla rahatladım yazdıklarından sonra , kimyasal gebelik olur diye çok korkuyorum sabah belim ağrıyodu birde karnım herhalde hastalanıcam diye endişelendim.bu akşam kan tahliline gidicem, Allahın izniyle güzel sonuç alırım inşallah.:18:

amin canım inş güzel haberi paylaşırsın:)

canım sen soğan kürünü bitirdin mi akıntı falan oldunumu?

yaptım canım hemde hiç sorunsuz hergun akşam ve sabah aç karnı ama benim akıntı yada ona benzer bir şıkayetim yoktu,ondan olsa gerek hiçbir belirti olmadı sadece kilo verdirdi canım kistde yokmuş doktor öyle dedi olsun bengenede içtim biryerde olmassa başka biryere faydası olmuştur soganın.ama yapmayanlar denesin ilk 2gün işkence ama sonra alişiyorsunuz lütfen 15gün biterken içiniz burulacak biti diye

perşembe günü hem tahlil sonuçlara bakılacak birde ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama herkesin görüşüne saygım var tabi bir kadın var ihtiyar bele kuşak sarıyormus yumurta ve beyaz sabunla onu yaptıracam nasıl olur ki acaba ne kaybederim ki içimde kalacagına belimde dursun dedim.

Hadi inşallah canım güzel haberini bekliyoruz, kasık ağrısı konusunda haklısın insan endiseleniyo ama erken gebelik belirtisi de öyle, benim 1 hafta boyunca adet sancısı gibi ağrıdı ha bugün ha yarın diye bekledim ama gelmedi:)) benim de yarın randevum var umarım kalp atışlarını duyarız, dua edin arkadaslar, inşallah hepimizin gönlüne göre olur

ben yaptım incir kürü çatlatması için olanı yaptım içine havuç koyuluyor ama malesef gebelik yok işin kötüsü hala adette olmadım doktora gittim
doktor yumurtalıkların küçük küçük kistlerle dolmuş dedi ((((8

kızlar ben en son 8 nisanda adet gördüm bu tarihe kadar adet yok çünki kistlerim var bende tarlusal almadım kendi ne zaman gelirse gelsin diye sıkıldım çünki
neyse benim sorum şu ben adet olmadım ama yumurtalama imkanım olurmu yine

onu halam denemişti.sırtı vıcık vıcık yara oldu.aylarcada geçmedi.çürüdü resmen.hamile flnda kalamadı.yaptırdığı 1.5 sene oldu.söliyim dedim..

Son düzenleme:
slm kızlarr,, bende bu ay soğan kürünü denedim ama adetim geçikti 4 gündür günüm geçiyor,dün test yaptım idrar testi ama kocamannn bir negatifti gördüm. size sorum soğan kürü gecikme yapar mı?...

evet bnde çok ümitlenmiştim ama bndede 5 gün gecikme yapmıştı soğan kürü...olabiliyor yani..

fffffffffffffffffffff......çok üzüldüm bıktım artık ne deneyeceğimi şaşırdım yaaa (((

canim benim burda okudugum yorumlarda gordugum sey cogu kisinin ilk ay adetinin birkac gun geciktigi, benim adetlerim hic gecikmezdi ama bu kuru uyguladigim ilk ay 2 gun gecikmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…