Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

arkadaşlar ben 5 günlük gecikme sonrası adet gördüm ve 3. gün gittiğimde dra çikolata kistim gitmek bi yanadaha da büyümüştü ve miyomlarımda olduğu gibi duruyordu niye bende işe yaramadı bu soğan kürü anlamadım,herkesin kistleri iyileşirken.ama şu da oldu sürekli yükselen fsh ve e2 hormonum düşmüştü bu ay bu da iyiye işaret,soğan küründen mü oldu bilmiyorum. bu ay 2. aşılamam olacak bakalım neler olacak bu arada adet öncesi akıntıdan da bi daha ümitlenmitcem demek ki hamilelik belirtisi değilmiş.

arkadaşlar ben 5 günlük gecikme sonrası adet gördüm ve 3. gün gittiğimde dra çikolata kistim gitmek bi yanadaha da büyümüştü ve miyomlarımda olduğu gibi duruyordu niye bende işe yaramadı bu soğan kürü anlamadım,herkesin kistleri iyileşirken.ama şu da oldu sürekli yükselen fsh ve e2 hormonum düşmüştü bu ay bu da iyiye işaret,soğan küründen mü oldu bilmiyorum. bu ay 2. aşılamam olacak bakalım neler olacak bu arada adet öncesi akıntıdan da bi daha ümitlenmitcem demek ki hamilelik belirtisi değilmiş.

canım en az 3 ay kullanman lazım kistler için umudunu kaybetme hemen herkeste işe yaramış sende neden yaramasın

kızlar ben geçen ay adetin 7 .günü soğan kürüne başladım 15 gün içtim adetim 1 hafta gecikti dra gittim bende 8 mm boyunda kistler vardı yokolmuş ve beta hcg 3,86 çıktı drum duphaston verdi eğer bişey yakaladıksa düşmesin diye 2 gün sonra beta hcg 8,30 olmuş :) 5 in üzeri gebelik diyolar ve daha yeni bir gebelik olduğunu sanıyolar 1 hafta daha bekliycem eğer beta yükselirse hamileyim galiba soğan cücüğü tuttu:)..

kızlar ben geçen ay adetin 7 .günü soğan kürüne başladım 15 gün içtim adetim 1 hafta gecikti dra gittim bende 8 mm boyunda kistler vardı yokolmuş ve beta hcg 3,86 çıktı drum duphaston verdi eğer bişey yakaladıksa düşmesin diye 2 gün sonra beta hcg 8,30 olmuş :) 5 in üzeri gebelik diyolar ve daha yeni bir gebelik olduğunu sanıyolar 1 hafta daha bekliycem eğer beta yükselirse hamileyim galiba soğan cücüğü tuttu:)..

insallah hamilesindir Rabbim hayirlisini versin bacim

slm kızlar bende soğan kürü uygulayacam ama kafam iyice karıştı.sat 15mayıs yani adetten sonraki 7.gündeyim.bazıları adetten sonra 15.gün başlanacak diyo yani adet bittikten sonraki 7.günde. bazıları da adetin 7. gününde başladım diyo.nasıl olcak bu iş.ben hiç bişey anlamadım bu işten.yani ben yarın başlasam mı? ne yapsam bilemedim şimdi.

slm kızlar bende soğan kürü uygulayacam ama kafam iyice karıştı.sat 15mayıs yani adetten sonraki 7.gündeyim.bazıları adetten sonra 15.gün başlanacak diyo yani adet bittikten sonraki 7.günde. bazıları da adetin 7. gününde başladım diyo.nasıl olcak bu iş.ben hiç bişey anlamadım bu işten.yani ben yarın başlasam mı? ne yapsam bilemedim şimdi.

canım bak bu saraçoğlunun bana yazdığı mail

Merhaba,

Soğan kürümüzü uygulayabilirsiniz.İlk etapta adet bitiminden 10 gün sonra 15 gün uygulayınız ve ardından heray adet bitiminden 10 gün sonra 10ar gün 4 ay boyunca uygulanmalıdır. Adet göremiyorsanız herayın 1’i ile 10’u arasında 10 gün uygulayabilirsiniz.Eğer sonuç alındıysa ve bebek isteniyorsa 21 gün incir kürü uygulayabilirsiniz.

Not: Bu kürleri doktorunuzun vermiş olduğu ilaçlarla beraber uygulayabilirsiniz yardımcı ve destekleticidir.

Gebe kalmaya yönelik soğan ve incir kürü haricinde yardımcı ve destekleyici kürlerimizde mevcuttur.

Detaylı bilgi almak için internet sitemiz Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU adresimizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.

Hekim öneri ve kontrollerini ihmal etmeyiniz.
**** ben adetimin 7. günü başladım 15 gün uyguladım bu topiği açan hasankeyf in yorumlarından sonra kistlerim gitti hatta ilk demede beta hcg 8,30 çıktı biraz daha değer artarsa hamileyim yani :)

evet bende bunu merak ediyorum lütfen yardım edin! bende 19 mayısta bat.

idilcim cevabın için teşekkür ederim ben de 15 gün beklemeyim diyorum bu aksam nöbetçiyim ama en iyisi yarın başlayayım.15 gün uygularım ne olacaksa artık bakalım.gelişmeleri sizinle paylaşacam...

inşallah düşmez, görünen o ki hamilesin canım:) darısı başımıza :) :nazar::KK49:

bu kürle hamile kalan çoğu kişi adetin 7.günü başlamış, ben epey okudum araştırdım ve 7.gün başladım. çünkü adetin 14.günü başlanırsa tam yumurtlamadöneminde başlamış oluyosun, bu durumda yumurtanın kaliteli olmasına bi faydası olmaz. oysa 7.gün başlarsan kaliteli yumurtlamana da faydası olur... zaten adetin 7.günü başlayıp 15 gün içersen adetin 21.günü kür biter, bittikten bir hafta sonra adet olursun, olmazsan hamilesindir :):KK1:

soğan kürü uygulayıp adeti erken olan var mı?
duphaston kullanırken adetin 25. günü regli oldum yada başka bişey anlamadımmm:KK52:

ben ne içersem içeyim 28 ğün de şıpliyo inçir kürüne başlayacaktım ama oda yumurtlamak için ayrı yumurtaların çatlaması için ayrıymış ben bilmiyorum ki bende hangisi oluyo yada olmuyo mesala yumurtluyorsunuz ama yumartalar catlamıyorsa ve siz hala yumurlamak için kür içerseniz yumurtalar birikecek ve dogal olarak catlama gercekleşmeyince kis oluşuyormuş internetten okudum ne kadar dogrudur bilemem tabii

buğünde doktora gittim yumurtalarım varmış şükür calişiyormu dedim böyle belli olmaz dedi :KK43: ama hormon tahlili istedi perşembe günü belli olurmuş ne diyecek bakalım

kızlar iyiki varsınız anlatmak hoşuma gidiyo biz birbirimizi cok iyi anliyoruz bence bu başka bir his allahtan gelen birşey. gidip pazardan alınan birşey degilki elinde degil bekliyorsun zamanını, allah herşeyin hayırlısını nasıp etsin bizlere

kızlar iyiki varsınız anlatmak hoşuma gidiyo biz birbirimizi cok iyi anliyoruz bence bu başka bir his allahtan gelen birşey. gidip pazardan alınan birşey degilki elinde degil bekliyorsun zamanını, allah herşeyin hayırlısını nasıp etsin bizlere

evet aynen öyle canim bekliyoruz ümitle:KK43:

buğünde doktora gittim yumurtalarım varmış şükür calişiyormu dedim böyle belli olmaz dedi :KK43: ama hormon tahlili istedi perşembe günü belli olurmuş ne diyecek bakalım

evet bnde cuma günü gittm doktra.yumurtan var 2 cm dedi.adetimin 15. günüydü yani biraz daha büyük olması gerekiyodu bnce.dediğin gibi o gün anlaşılamadı.adetinin 2. günü aç gel.hem yumurtlama takibi yapalım hemde hormon testi dedi.haziranın başında olmam gerekiyor.bakalım..gelişmeleri birbrmze yazalım..

canım bende adetten 7 gün sonra biliyordum ama araştırdım bu kürle hamile kalanların çoğu adetin 7 gün başlamış bende öyle başadım sende başla vakit kaybetme...

X