Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar bunu nasıl içiyorsunuz ya :120: bende başladım 2 gün önce ama o kadar zorlanıyorumki gözümde büyüyor resmen bir de sadece akşamları eve gittiğimde içebiliyorum yani günde 1 kere sabah kalkıp hayatta aç karnına içemem midemi alt üst ederr :78: sizce günde 1 kere yeterli gelirmi ya ama şunu söyleyebilirim 2 gün oldu daha başladığım adetimin 7. günü başladım ve akıntım var süreklii :44:

evet tadı çok fena ama ne yapalım bebişler için içmemiz lazımmmm
aslında tadında sorun yokta o ağır kokusu fena
benimde bugün 4.günüm mecbur içiyorum
dediğin gibi benimde akıntım var bence işe yarıyor.
sende nasıl imkanın varsa öyle devam et canım
yada akşam eeve gelince ve gece yatarken yapabilirsin
illaki sabah akşam olması önemli değil.
sabah akşam
sabah öğle
öğle akşam
akşam gece şeklinde olabilirmiş...

Benim kist problemim var,sene önce ameliyat oldum ve vücudum sürekli kist üretiyor.En sonuncusu baya inatçı çıktı,ilaç tedavisiyle geçmek bilmedi,doktor yine ameliyat olman gerekebilir dedi.Ben de inat ettim olmayacam diye,9 aydır soğan kürü uyguluyorum,o kadar alıştım ki tadını sever oldum :) ve şu anda kistimden eser kalmadı çok şükür :)

kistinin yok olması güzelde arkadaşım en fazla 4 ay kullanılması gerektiğini biliyorum fazlası rahim duvarını inceltiyomuş i.saraçoğlu sölemişti

Sogan suyu kesinlikle ise yariyoo supheniz olmasin ben bir ay kullandm yani on gun ilk kez kullandim o ay temizlendim diye dusunuyorum bir hafta gecikmeli adet oldum o ay ki bu normalmis adetim bitince doktora gittim genel kontrol icin az iltihap var dedi fitil verdi fitil kullaninca sogan suyu yapmak istemedim ve sonraki ay yani bu ay adet olmadim hamileyim :))) Rabbim hayirla saglikla isteyen herkese nasip etsin :))))

9 ay kullanmamalisin en fazla 4 ay kullaniyosun en az bir ay ara verip yeniden baslaya bilirsin diye biliyorum kistten kurtuldum derken rahim duvari inceldigi icin dusuk olur aman dikkat et kardesimm

9ay cok uzun bir süre degil mi canım en fazla 4 ay diye biliyorum

arkadaşlar ben 15 uyguladım adetim gecikti olduğunda da damla damla kahverengi akıntı şeklinde oldu olup olmadığımı bile anlamadım bu ay da içmemeyi düşünüyordum ama dün bir tanıdıkla konuştuktan sonra tekrar içmeye başladım. tanıdığımızın yurt dışında kız kardeşi var 2. bebek düşünüyorlar 2 senedir olmuyormuş hatta doktorlar rahminden parça alıp tahlile yollamışlar rahim kanserinden dahi şüphelenmişler yani. bunun üstüne bir de soğan suyu içeyim demiş 15 gün içmiş düzenli adeti gecikmiş 13 gün doktora gittiğinde 8 haftalık gebe olduğunu ögrenmiş. dilerim allah hepimize hayırlı evlatlar verir.

kızlar soğan suyunda son günüm 2 gündür iki tarafımda şişlik oldu sanki kasımda

ya soğan suyuna bile alıştım inanınki ağzımın tadı değişti şu kokusu olmasa güzel ama burnumu tıkıyorum içtikten sonrada ağzımı çalkalıyorum hemen küçük bir meyve tadı götürüyor...

ne yapalım katlancaz sıkıldım artık cocok yokmu mu habbetlerinden insanlar çok acımasız.....

Bu 9 aylık kullanımın içinde ara verdiğim zamanlar oldu ama çok değil.Zaten her ay mutlaka doktordayım ve o da biliyor soğan kürü uyguladığımı.Şimdilik bi sorun olduğunu sanmıyorum,zaten doktorum ve eşim (ben hariç herkes) çocuk için tedaviye başlamak istiyolar,artık soğana da gerek kalmayacak sanırım.

ya kızlar bende yeni üyeyim 9 aylık evliyim iki aydır deniyoruz bebiş olmuyo bi sitedeb bal çörek otu tarçın duydum bi haftadır uyguluyorum sonra bu soğan suyunu duyydum yapmak istiyorumda ikisi bi arada zararlı olurmu bide adetim biteli 3 gün oldu başlayım mı? acil cevappppppp

sogan suyu ıse yarıyor olabılır hamıle kalan varmı deneyıp

var canım önceki yazışmaları okudum çok faydasını gören olmuş o yüzden kafam karıştı yapsam mı diye hatta bi bayanın 10 yıl olmamış soğan suyuyla hamile kalmış çok şaşırdım allah izin verirse buda sebep olur belki:))

bircok yerden okudum

bu kürle hamile kalan birçok kişi adetin 7.günü başlamış ayrıca adetten 1 hafta sonra başlanırsa ki bu 14.güne denk geliyo yumurtlaması erken olanlar nasıl kaliteli yumurtaya sahip olacak ve gelişecek.bende bir sitede okumuştum saraçoğlu adetliyken bile soğan kürünün içilebileceğini ama etkili olması açısından adetin bittiği gün başlanılmasının daha iyi olduğunu söylemişti.zaten adetin 7.günü başlanıp 15 gün içilirse adetin 21.günü bitiyor bittikten bir hafta kadar ya da 10 gün sonra gebelik yoksa adet olunuyor

ben bu şekilde okudum zaten 15. günü başlamak mantısız

ve bu şekilde uyguladım

Son düzenleme:

Canim adet basladiktan sonra mi yedinci gün yoksa adetin bittikten sonra mi yedinci gün:26:

saraçoğlo adet bittikten sonra 7 gün sonra demiş.

ama hamilekalanları takip ediyorum onlarda adetin 7. günü başlamış hamile kalmış...

vallaha ben 7. günü başladım nasipse olur bu akşamda bitecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…