Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Amin Süheybem. Çok iyisin, çok güzel yüreklisin. Rabbim de senin güzel yüreğine göre versin inşallah. Sizlerden gelen güzel haberlerle mutluluğum katmerlenecek inan!!!

senin adına bende çok sevindim allah kucağına almayı da nasip eder inşallah.Dualarınızdan eksik etmeyin bizleri de.

amin canım inşallah ...herşeyin hayırlısı..ben bugün 2.kez rahim filmini çektirdim.dış gebelik sonrası rahim ağzımın kapalı olduğunu öğrendim.rahim ağzım açıldı ama sol tüpüm kapalı sağda da geçiş zor oldu...bunca zaman zaten rahim ağzı kapalı olduğu için bebiş olmuyormuş.doktor bu ay tedaviye devam edelim olmazsa tüp bebeğe geçecegiz..bu arada eşim bugün yeniden tahlil verdi bu seferde normal çıktı sonuçlar....bakalım ne görecegiz...canım sende hiç gebelik olmadı mı....

darısı başımıza herşeyin hayırlısı...

canım incir kürü kist yapmış olabilir inşallah kistten kurtulayım derken gebe kalırsın..

Geçmiş olsun canım, sorunun ne olduğu belli olmuş, inşallah tüp bebeğe falan gerek kalmadan tedavin en kısa zamanda sonuç verir.

Canım çok sağol, darısı başınıza inşallahhhhh!!! Aynen öyle oldu, bu iki kür sebep oldu Rabbim'in izniyle...

Canım, peki sen bu süreçte normal hayta devam ettin mi,
ev işi, çalışmak, spor vs. anlayacan fiziksel herhangi bir kısıtlama getirdin mi kendine yok ise normal haytına devam ettin mi. ( hamile olduğunu örenmeden önceki zamandan bahsediyorum).
Benim eşim sürekli beni kısıtlıyor (ev işi yapma ,elektrik süpürgesini dahi kaldıtırmıyor, koşma, 2 kg geçen ağrlık kaldırma vs.), bu kısıtlamalar bende stes yaratıyor.

Bu arada kan testi yaptırdın mı canım ?

Canım eşim diyor ama evi kim süpürecek o zaman, kendisi benim kadar evde değil, dolayısıyla karışsa da mecburen yapıyorum. Aynen devam ettim hayatıma, ama şu günlerde biraz daha dikkat ediyorum.

Yarın kan testi yaptıracağım cnm...

Samatcim daha once benim hic gebeligim olmad

soğan suyunu yapıp içtim bu akşam tadı çok kötü değil ama içtikten sonra hafif bir bulantı olduu pek hoşuma gtmedi
adetim hala gelmedi buarada en son 8 nisanda adet gördüm bakalım bikaç gün içiyim belki adetimi söktürür kistler gider

Bende sağ overde 4cm kist varmış doktora gitmedim henüz büyük ihtimal hap verecek.

Ama ben ilaç kullanmak istemiyorum soğan kürünü duydum bende demek istiyorum gerçekden kistleri yok ediyormu?

Bende sağ overde 4cm kist varmış doktora gitmedim henüz büyük ihtimal hap verecek.

Ama ben ilaç kullanmak istemiyorum soğan kürünü duydum bende demek istiyorum gerçekden kistleri yok ediyormu?

Kızlar 06.02.12 tarihinde doktora gittim ve sağ yumurtalık kisttim çook büğüdünü ve miyomlarım sayı ve büyüklük olarak ilerleme olduğunu ( altı ay öncesi yapılan kontrole göre).
Bir sürü ilaç verdi (doğum kontrol hapı dahil), ben hiç birirni kullanmadım ve ozamandan beri SOĞAN KÜRÜ YAPTIM (SARAÇOĞLU) ve pazartesi kontrole gittimde (30.04):
Kist sıfır hiç kalmamış, miyomlar görülmeyecek şekilde kalmış.
Bilemiyor herkese aynı şekilde yetki yapıp yapmayacanı fakat kendim yaptığım tedavinin sonucu bu.
Eşiminde sperm sayası düşük ve kalitesi çok kötüydü, aralık ayından itibaren keçiboynuzu kürü içiyor ve şu anda tüm deyrleri normale döndü.
Yıllarca yaptığımız tüm tedaviler böyle sonuç vermemişti, hele kistlerden hiç arınamamışştım.

Bu mesajı daha önce yazmıştım, inşallah sana yardımcı olur.

Kızalar bugün dr a gittim pcos vardı bende 1.5 yıl ilaç tedavisi oldum enson 3 ay kolmen kullandım ve kistlerim bu ilaçtan 8 mm oldu
2 ay ilaç vermiycem dedi, bende soğan suyu kürüne başladım buay adet olmadım ve dr'umu aradım gel bi bakalım dedi
ultrasonla baktı ve hiç kist kalmamış hatta rahminde bir kabarma var dedi kan tahlili yaptı beta 186 çıktı ama bana hamilesin veya değilsin diyemem dedi biraz daha bekleyeli duphaston diye bir ilaç verdi düşük tehlikesinede bu ilacı veriyormuş.
soğan suyu kürü çok işe yarıyor herkese tavsiye ederim 2 yıldır ilk defa kistlerden kurtuldum.

Çok saol cnm bende kullanmayı düşünmüyorum ilaç.

Soğan kürü nasıl tarifini bana söyleyebilirmisin.
Ayrıca bekarım ben sonbaharda düğünüm olacak ozaman kadar tedavinin bitmesini istiyorum Allahın izniyle.

yanlış yazmışım kızlar 3,86 beta

slmm . bende bu ay soğan kürü yaptım daha adet olmadım ama hiiç bi belirtim yok olmadı yaniii soğanda işe yaramadı...

neden cevAP VERMİYOSUNUZ KIZLAR DR NE VAR DERİM NEDE YOK DEDİ
3,86 BETA DÜŞÜK BİR DEĞER NİYE YOK DEMEDİKİ?

kızlar bende 4 yıllık evliyim hiç korunmadık . ama olmadı kendimi bildim bileli adetlerim cok düzensiz son 7-8 aydır doktorlara gidiyorum. herşeyim temiz cıktı ama yumurtalık değerlerim düşük cıktı.

ilaç verdi ilk ay yumurta oluştu çatladı ama işe yaramadı.
2. ayda istenilen değere gelmeden küçüldü
doktor 2 ay ara verelim dedi

bende o arada soğan suyuna başladım birkaç kez kaynattım döktüm tadını boşver kokusu cok kötüydü.
ama inat ettim burunu kapayıpta içerseniz biraz daha rahat içiliyor.

12 gündür içiyorum 3 günüm kaldı bakalım neler olacak.......

Son düzenleme:
arkadaşım bende senin gibi 2 ay ara verelim dedi içtim soğan suyunu kistler gitti çok şükür şimdide beta hcg değerim 3,86 çıktı normalde 0,1 çıkardı dr şüpheli bir durum dedi moralim çok bozuk

hepinize hayırlı akşamlar bende bu ay denemek istiyorum ama tadı beni geri cekiyo sizce yapabilirmiyim ha bu arada benim inanılmaz rahim iltabım var ilaçlar iğneler etki etmiyor

soğumasını bekleyip içiyorum ben, nefesimi tutarak tabi :) soğuduğu zaman sıcak hali kadar zor gelmiyo içmek

ben de adetimin 7.günü başladım, 21.gün bitireceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…