Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Canım arkadaşım şuan bunu okudum o kadar mutlu oldum kiiiiii
Maşallah sübhanallah:nazar::nazar:
Rabbim devamını getirsin
Hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almakta nasip olur inşallah:KK49:

Evrim82 doktora gittiniz mi canım gelişmelerden bizi haberdar et:KK54:

Amin canım, Allah razı olsun! Darısı sizlerin başına inşallah, bunu canı gönülden istiyorum. Dr. arayışındayım, bu hafta sonuna doğru gideceğim, öncesinde salı-çarşamba bir de kan testi yaptıracağım. Gelişmelerden haber veririm canım, çok teşekkürler tekrar.

arkadaşlar sizleri kocaman selamlıyorum ben HASANKEYF bu konuyu başlatan kişiyim uzun zamandır girmiyordum bir baktım ki sayfalar uzamış akmış gitmiş size soğan cücüğüm olan kızımın fotosunu koyucam rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin

hasankeyf arkadaşım senin pko mu vardı soğan kürünü nekadar uyguladın?

yapıcam ama çok ümitlenmiycem bak sende de olmuş akıntı demekki bende de kürden ama ne bileyim çoğu kişi bu akıntıdan da bahsediyorlar ya hamilelikte ama demek sadece hamilelikten değil,yarın ya da salı sabah yapar haber veririm sana da

arkadaşım bende bu ay adetimin 7. günü başladım küre 15 gün yaptım 08/08/12 de adet olmam gerekiyordu olmadım halada olmadım bahsettiğin gibi akıntı var beyaz birde sol kasığımda sanki damarlada pıt pıt bi atış olurya öle bişey var 2 gün önce yani 4 gün gecikme sonrası evde test yaptım tek çizgi allah sabır ve hyırlısını versin hepimize...

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... 3 gündür o kadar halsizdim, yatak döşek yatıyordum, reglim 2 gün gecikti ama hafif sancılarım vardı. Üşüttüm diye düşündüm. Aman bir test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanamıyorum. Kalp atışlarını duyana kadar da inanamayacağım. Eşim de inanamadı. Gözlerimiz doldu ama ağlayamadık, inanamıyoruz.

Evrimcim güzel kardeşim o kadar sevindim o kadar mutlu oldum ki bunu bi kaç kelime ile anlatmak ne kadar zor.Ben zaten senin ve bi kaç arkadaşın samimi yazılarından sonra üye olmuştum yazıları okurken sizlerle üzülüp seviniyordum ama senin bu haberin beni o kadar mutlu etti ki ara ara mutluluktan gözlerimi zor tutuyorum eşim anlam veremiyo inşaAllah güzel Rabbim sağ sağlim kucağına alabilmeyi sarıp sarmalamayıda nasip etsin .Amin

kızlar ben de allah nasip ederse soğan kürünü deneyecem bakalım ne olur sonucu.ama şimdi kafamı karıştıran bişey var.adetin 7.günü başlarsam adetin 3.haftası biter.bu da gebe kalırsam bebeği etkilemez bence.bu iyi.ama saraçoğlu 15.günde başlanması gerektiğini açıklamış.kafam karıştı sizce nasıl yapmalıyım.

incir kürü yapmıştım bugün doktora gittim ve şok yumurtalıklarım kist dolmuşşşş :KK52::KK52::KK52: geçen ayda adetim hecikmişti ama kisttim yoktuu incir kürü kist yapmış şimdi ben soğan kürü yapsam ama adet olmadan yapılıyoprmu

incir kürü yapmıştım bugün doktora gittim ve şok yumurtalıklarım kist dolmuşşşş :KK52::KK52::KK52: geçen ayda adetim hecikmişti ama kisttim yoktuu incir kürü kist yapmış şimdi ben soğan kürü yapsam ama adet olmadan yapılıyoprmu

Canim ya benimde iki kücük kistim var.

halbu ki bundan 1,5 yil önce bir tane vardi:44:

zaten 1 ay önce o deli doktorun dedigi fos cikti bugün baska bir doktor iyice bakti ve dedi sizin yumruk büyüklügünde kistiniz yok ki:nazar:

bende bir ay önce 4-5 gün falan incir kürü yapmistim

bilmem ki kistler ondan mi geldi??

ya mecburmuyuz adetin bitiminden 7 gün sonra sogan kürüne baslamaya:26:

bende bir ay önce 4-5 gün falan incir kürü yapmistim

bilmem ki kistler ondan mi geldi??

ya mecburmuyuz adetin bitiminden 7 gün sonra sogan kürüne baslamaya:26:

hiç bilmiyorum ki canım ben söktürücü alana kadarda adet olucağımı sanmıyorum
pufff çok sinir bozucuuu

Kizlar soGan kurunu 10 gun kullandiktan sonra 2 gun icememistim simdi en bastan mi baslamamgerek yoksa 5 gun daha icip birakayim mi?

Kizlar soGan kurunu 10 gun kullandiktan sonra 2 gun icememistim simdi en bastan mi baslamamgerek yoksa 5 gun daha icip birakayim mi?

Derya kardeşim 10 gün içmişsin zaten içemediğin 2 gün den sonra 3 gün daha iç bence bu şekilde 15 günü tamamla 15 günden kasıt peşpeşe 15 gün benim bütün okuduklarımda ve videolarda bu şekildeydi olacaksa zaten 2 günlük kayıp bi sorun teşkil etmez Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah ....

Derya kardeşim 10 gün içmişsin zaten içemediğin 2 gün den sonra 3 gün daha iç bence bu şekilde 15 günü tamamla 15 günden kasıt peşpeşe 15 gün benim bütün okuduklarımda ve videolarda bu şekildeydi olacaksa zaten 2 günlük kayıp bi sorun teşkil etmez Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah ....

Tesekkurler suheybe, allah (S.A.V)hepimizin gonlune gore versin insallah :)):KK49::KK49:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... 3 gündür o kadar halsizdim, yatak döşek yatıyordum, reglim 2 gün gecikti ama hafif sancılarım vardı. Üşüttüm diye düşündüm. Aman bir test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanamıyorum. Kalp atışlarını duyana kadar da inanamayacağım. Eşim de inanamadı. Gözlerimiz doldu ama ağlayamadık, inanamıyoruz.

:nazar::nazar::nazar: Hayırlısı olsun canım, çok sevindim, Allah inşallah bizlerede nasip eder.
Keçiboynuzu +Soğan kürü = :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Evrimcim güzel kardeşim o kadar sevindim o kadar mutlu oldum ki bunu bi kaç kelime ile anlatmak ne kadar zor.Ben zaten senin ve bi kaç arkadaşın samimi yazılarından sonra üye olmuştum yazıları okurken sizlerle üzülüp seviniyordum ama senin bu haberin beni o kadar mutlu etti ki ara ara mutluluktan gözlerimi zor tutuyorum eşim anlam veremiyo inşaAllah güzel Rabbim sağ sağlim kucağına alabilmeyi sarıp sarmalamayıda nasip etsin .Amin

Amin Süheybem. Çok iyisin, çok güzel yüreklisin. Rabbim de senin güzel yüreğine göre versin inşallah. Sizlerden gelen güzel haberlerle mutluluğum katmerlenecek inan!!!

Canım geçmiş olsun. Soğan kürü işe yarar diye düşünüyorum inşallah. Adetten 10 gün önde başlıyorduk ya ikinci küre falan. Ben başla derim içinden geçen anda, ben öyle yapmıştım. Rabbim şifa versin...

kızlar bişey dicem yaaa ben dün adet oldum da.sogan kürüne adetin 7.günü başla diyen var.15.günü başla diyen var.anlamadım.bide incir kürünü de uygularsam onunla birlikte olur mu.bu ay sırf olsun diy kendimi küre boğayım dedim.siz ne dersiniz

arkadaşım soğan kürü hakkında pcos ,yumurtlama bozukluğu için saraçoğluna ben mail attım ve özellikle adetin 7. günü başlamamı ve 15 gün yapmamı pcos için iyi geldiğini diğer ay adetten 10 gün önce başlayıp 10 gün kür uygulanmalı bu şekilde max. 4 ay yapılabilir diye cevp geldi umarım seni aydınlatmıştır.

X