sogan kürü kullananlar

fönceki yıllarda fshım 15 lerdeyedi ama bu ay 10 a düşmüş hormon değerlerimi söyledim gebe kalamıyorum 5 yıldır dedim bunu yazmış

bende ona karar veremedim adetim 3 gün önce btti 5 gün sürüyor.şyarın başlasammı

fönceki yıllarda fshım 15 lerdeyedi ama bu ay 10 a düşmüş hormon değerlerimi söyledim gebe kalamıyorum 5 yıldır dedim bunu yazmış

anladım canım yani ne bileyim sitede öyle yazıyor ama sana bire bir böyle demiş vardır herhalde bi bildiği istersen 10 g
n sonra başla bilemedim bende :26:

Kız sen döndün mü :KK37: biz de hatunu sporda sanıyoruz :KK1: senin farklı eylemler içinde olman gerekmiyo muydu cnm bu saatlerde :KK52:

ayy yok vatandaşlık duygularım hat safada canım En Büyük TÜRKİYE
ama bebişim içinde çalışıcam tabii o da önemliiii :KK53:

Önemli tabiisiii , ben sıramı savdim, herifi uyuttum, bacaklar silkelendiii, eylem sırası sizde :KK53: annelik duyguların kabarsin şimdi de bakalım :KK9:

Bacım noldu , eylem dedim koştun gittin zahir :KK52: Uyudun mu kız yoksa, insanın adı çıkacağına :KK1:

Önemli tabiisiii , ben sıramı savdim, herifi uyuttum, bacaklar silkelendiii, eylem sırası sizde :KK53: annelik duyguların kabarsin şimdi de bakalım :KK9:

Bacım noldu , eylem dedim koştun gittin zahir :KK52: Uyudun mu kız yoksa, insanın adı çıkacağına :KK1:

Kizzz uyumadim valla yaaa uykucu şirin yaptiniz benii :KK66:)) ayyy annelik dedin yaa icim tuhaf olduu ne guzel bi diygudur histir allahim bizede nasip et bu duyguyu yasamayi en guzel sekilde

Hehhehe :KK1: an itibariyle uykucu sirin tahtimi sana devretmis bulunmaktyim :)) eee artik sen düsun folicasitim :KK1: garfield mi derler ne derler bilmem

Yok uyumadim da yataktayim cepten giriyom geç geliyo bildirim :KK37: ama uyusam yeridir saat 04:51.. asya da geldiğine göre haadi bana iyi geceler :KK54: vatan size emanet En Büyük TÜRKİYE
Yaa ama yaa ben seni tongaya dusurdum sandin yanilmisim. Uyumamissin kizz:KK43: hadi sana iyigecelrr ozaman canimm...merak etme sen T.C bizimdir En Büyük TÜRKİYE

Gece kuslari nerde bakalimmm :KK14: dünden beri iyi kaynamışsınız gene .. ben tr saatine gore erken geldim simdi heralde dimi yoksa bacaklar duvardayken mi yakaladim siziii:KK53::KK33: aman tek oyle olsun, durmak yok, gece sporuna devam :KK9: :KK76:

Kuşun biri yuvaya döndü an itibariyle :)bacaklar yerde bugun folikasitcim hergün hergün havaya dikilmezki canım bizimkide can dimi :)

sanada iyigecelerr canımm hisrbuselik ve asyacan nöbeti unuttu merak ediyorum hisarcıgımı:26:

Kiim demiiiiişşşş :) hisarın devamsızlıgı artıyor benden demesi :))

Yok uyumadim da yataktayim cepten giriyom geç geliyo bildirim :KK37: ama uyusam yeridir saat 04:51.. asya da geldiğine göre haadi bana iyi geceler :KK54: vatan size emanet En Büyük TÜRKİYE

Ben geldim diyemi gidiyosun ama :KK43:

Kuşun biri yuvaya döndü an itibariyle :)bacaklar yerde bugun folikasitcim hergün hergün havaya dikilmezki canım bizimkide can dimi :)

Kiim demiiiiişşşş :) hisarın devamsızlıgı artıyor benden demesi :))

Ben geldim diyemi gidiyosun ama :KK43:
Ayyy hg bizim gizzz... Ben hisari merak ettim en son bi kasik agrim var demisti insallah iyidir.

Folic sen geldin diye gitti kacirdin kizcagizi :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ayyy hg bizim gizzz... Ben hisari merak ettim en son bi kasik agrim var demisti insallah iyidir.

Folic sen geldin diye gitti kacirdin kizcagizi :KK1::KK1::KK1::KK1:

Batı yakındı dimi hisarın inşallah bebiştendir kasık agrısı agrıta agrıta yerleşir inşallah :)

Farkittim ben gelince gitti :KK43: ne ettimki ben ona bi köşede uslu uslu okurdum gıkın cıkmazıdı :KK43: açeydim gollarımı getme deyeydiiiimm :KK43::KK43: :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Buarada hosbuldum kısçem 2 dir hb demeden konuya dalıyorum iyce yordamsızlıgım cıktı benimce cıx cıx cıx :KK1::KK1::KK1::KK1:

X