sogan kürü kullananlar

normalde sende kist oluyor mu canım

hayir canim kistim olmamisdir hicbirzaman hemde kistim olsa adet tez gelirmi acaba yani kist gecikdiriyormu yoksa tez mi gelir adet basqa yumurtlama olmamasi neden ola bilir acaba? prolaktinimide yoklatdim gecen ay normal dediler 7.3 cikmisdi

hayir canim kistim olmamisdir hicbirzaman hemde kistim olsa adet tez gelirmi acaba yani kist gecikdiriyormu yoksa tez mi gelir adet basqa yumurtlama olmamasi neden ola bilir acaba? prolaktinimide yoklatdim gecen ay normal dediler 7.3 cikmisdi

sen gayet normalsin canım sakın stres olma sen ovi testine devam et soğan kürüde yapıyorsun yumurtlama olur Allah ın izniyle ama kafanın rahat olması lazım unutmaki beynimizde kasıntıdan yumurtalıklarımız etkileniyor

benim kendimden umudum yok 6senedir her ay negatif olmamdan herhalde

cnm kıyamam ya uzulme dıcem ama elde deıll bılıyorumm..rabbım tez zamanda göbusunu dolu etsınn ınsallah....soğanda ılk aynmı pekıı...gecmışını bılmedıım ıcın soruyorum..herangıbı rahatsızlığın var mı cnm..bıde ovlsyn testı denedınmı???

sağol canım ya amin güzel duaların için benim ve eşimin bi sorunumuz yok saraçoğlu hocayla görüştüm oda normal yolla gebe kalırsın Allah ın izniyle dedi kürler gönderdi kullanıyorum soğan kürü yaptım çörekotu yağı içiyorum bakalım nasib inşaallah sizlerden güzel haberler alırız

bu ay adet olursam ovulasyon testini kullanırm sizin bilgilerinize ihtiyacım olucak o zaman

insallah canim oyledir bekliyim bakalim pozitif gorucemmi ovide sennende guzel haberler bekliyoruz haydi hayirlisi

o zaman senın yapıcagınn tek bışey kalmış canımmm yatıp kalkıp allahtann ıstemek...o ol dedıgındee olur ınsallah...tez zamanda oldursunnnn ınsallahh nukracım

o zaman senın yapıcagınn tek bışey kalmış canımmm yatıp kalkıp allahtann ıstemek...o ol dedıgındee olur ınsallah...tez zamanda oldursunnnn ınsallahh nukracım

evet canım aynen amin canım sağol hadi topiğimiz hamişlerle dolup taşsın hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…