sogan kürü kullananlar

bu arada duan kaynamasın bacım, mybaby gibi ayynen gözlerim doldu okurken duanı Allah razı olsun senden, samimiyetine inanarak okudum, Allah kabul etsin inşallah mübarek gün sabah ezanı vakti..

ALLAH sizden razı olsun kardeşimm en ii ben anlarım sizi anneminde 14 sene çocuğu olmadı hep anlatır bize neler yaşadığını
inşallah ALLAH ımtez zamanda kucaklarınızı evlatlarınızla doldursun tüm istiyenleriin

varya yazdım o msjı aklımdanda geçti yaparım herhalde yaaa dedim yok sonra yapmıycam filaaan
ALLAH sendende razı olsuun canım kardeşim
2 iz istiyorum zaten ama ALLAH bilir
gonlune gore versinnn insallah rabbim. /ahanda cizikk 3hazirandan 6 hazirana dunya zaman varr o testlerden biri yapilcak ve pozitiff cikcak insallahhhhhh :))))

gonlune gore versinnn insallah rabbim. /ahanda cizikk 3hazirandan 6 hazirana dunya zaman varr o testlerden biri yapilcak ve pozitiff cikcak insallahhhhhh :))))

ALLAH isterse göreceez 2 çizgiyi napalım hayırlısı arkadaşım biz elimizden geleni yapıyoruz tadtir ALLAH ın
ALLAH hepinizin gönlüne göre versiin

ay çıksın kııız yazıık, sonra da bizim çıksıın, hem kocamla biz de ikiz delisiyiz senin rüyandan biz de nasiplenelim hisarbuse

Hisarcımm hosgeldinde yorganımızı örtmeye geldin be canım :) nohutun yemegıde gusel fıkır aslında. canım ıncırı aldım bugun hazırladım buzdolabındamı bekletiyim.sigara kullanmıyor allahtan bugun aktara gittik sperm sayısı için en etkili sey arısütü dedi sade arısütü bal ve polenlide faydalıdır ama arısütü birebir dedi.birde tribulus macunu sordum tablet olarak varmıs 30 lıra dedi cayını aldım bende demleyıp ıcmelık.oda cok ıyı geliyormus.

Devrem ya ben tlf elimde uyuya kalmisim valla. Görev ihmali yaptim beybisim komutan alacak beni nobetten. cezam neyse cekerim artik napcazz ne cektim ben bee....

Mybabycim bugunde ben uyukalıyım ödeşelim yarında hisarbuselik beklesin burayı anlastık

hahhahhah kızlar ne alemsiniz yaaa hay Allah razı olsun siz de olmasanız ne yapardım niye duygulandım ben şimdi yaa ...

Duygulanmak yok gari halaya durup omuz silkelicez bundan sonra :)

asyacan geldi hoşgeldiiiin okudunmu sana yazdıklarımı?

Okudum tatlımda gecmısı tamamen bıtırebılmek mumkun değil :) sagol tatlım :)

iyiymis ozmn yrn gelmezse yazarim insallah... Asyacan geldiyse ben gideyim uyumaya :)))

Oldugun yerde kal my baby hanııımmm dun gecede topukladın bugece ben uyuyakalcammm :))

geldi geçmişi okuyo oda benim gibi hadi yat sen fazla uykusuz kalma çalışan kadınsın şimdi uyucaksın bebek olunca inşallah uykuyu zor bulcan valla yat dinlen öptüm senii
sercemde oyle diyo sen calisan kadinsin :)) yokk kizz is oldukca evde yapioz zaten dukkan falan mesai yok oyle.2gundur freeyim :)) babalar gunune siparisler var onlari da yetistirz. Ben sabah dana gibi uyuyomm valla bakma ben asya geldi kayis kopcak diye espiri yaptimm:))) halimden memnunum simdilik uykum gelince ztn oldugum yere yigilirim uyurum :)

ay çıksın kııız yazıık, sonra da bizim çıksıın, hem kocamla biz de ikiz delisiyiz senin rüyandan biz de nasiplenelim hisarbuse

inşallaaaaaaaah arkadaşım 2izlerimiz olsun hepimizin sonra tabii dünyanın kaçbucak olduğunu anlayalım benim oğlan 4 yaşında bir görsen nasıl aksii benim yerimde başkası olcak istemiycem 2. bebek filan ama ben onun için işte kardeşi olsun diye mucadele veriyorum kardeş çok önemli

ii ozaman yaa gitme evt ben ona ilaç filan yazdım eşi için onları okuyo şimdi beğenmiş çünki
evt ))) okudum dün tel. elinde uyumuşsun

ooof yat sen folikasitam dua et yat kız içimden geldi inşallah kabul olsuun

ayy deme öyle şeyler duygulanıyooom! kız ben niye böyleyim dünden beri oynak şarkı çıkıyo ağlıyom, burda bi şey okuyom ağlıyom hayırdır inşallah yaa..
zaten yımırtladım akşam, birazdan değerlendiricez işte kocam da bekliyo uyandırmamı 2 saat sonra falan.. ay ben dua ediyim burda demin paylaştıklarımdan tamam yaa siz de edin eşimle bugünki yakınlaşmamız için inşallah.. mübarek gün mübarek vakit Allahım ya Rabbim..

Bugun okadar gergin birgündü ki gonk sesiyle koparalım kayısları gevsemek istiyorum gercekten :) ovulasyon testlerımı almıstım gıttıgıdıyordan ama kargo fırmasııyla kavga ettik teslim almadım ürünü geri iade olucak.acıp kontrol ettırmıyorlar ya ımza atmadan ımzadan sonrada babanın hayrına say.

yok buzdolabında değil canım güneş görmesin yeter utfakat güneş görmeyen bi yere koy üstü kapalı olcak ama her sabah aç karnına 1 tane alsın içinden yesin inşallah şifa olsuun
tamam canım anlattıklarında çok ii inşallah ii gelir

Onur şan fincanlım dinle kuzum omuzlardan titremeye baslıyosun :) nasıl yani saati demi var birleşmenin??

aahhaha hg bizim gizzzzz... Valla ben bilmem gecmisi okuduysan bem sabahtir burdayim nobetim yok bu gece :)) folik var bak yazik kizcagiz saat 5lerde giriyoo bnm yerime kalsin iste uyursam :) evetttttt benn horul horull uyumusum tlf elimde hahayyy sende gittin erkek infertilesine baktin dimi azat olunca tribulus macunu ne yaw ?

insan hamileyken duygulandığını biliyorum da yımırtlarken duygulandığını bilmiyordum ee tamam ozaman senin ovu. testi filan yapmana gerek yok baktınki her şeye ağlıyon duygulanıyon tamam yımırtladım diyebilirsin şaka yaptım bak yalnış anlama beni seni güldürmek için yaptımmmm
bende sana dua etçem inşallaaaaaaaaaaah hamile kalırsın bugüüün YARABBİİM sen yardım et

Amin canım.birde aktar ne dedi biliyormusunuz nisan yagmurunda toprak kendini yenilermiş ve bir duası varmış nisan yagmurunun o duayı bulup bu sene gectı ınsallah seneyede okumanıza gerek kalmaz ama aklınızda olsun dıye soyluyorum dedi.temiz bir kaba nisan yagmurunu biriktirip duasını okuduktan sonra içilmeliymiş.

Onur şan fincanlım dinle kuzum omuzlardan titremeye baslıyosun :) nasıl yani saati demi var birleşmenin??

ya sizin geçmişi okuyunca bugün dinledim ilk defa, ama onu dinlerken de duygulandım
saat olayı şöyle cnmcım: hem test, hem akıntı, hem ateş yapıyorum ben, vücudumu da dinliyorum ağrı sızı ne varsa.. sonuç olarak geceye doğru yumurtladım yanlış gözlemlemediysem.. dün sabah ilk çalışmayı yapmıştık, bu sabah birazdan da ikinci ve kapanış çalışmamızı yaparız heralde bu ayki ..
önceki gün bi yerde okuduğuma göre, hani derler ya yımırtladıktan sonra 24 saat bekler yumurta diye.. işte 10. saat olan birliktelik makbulmüş. bnm hesap o yani..

yapma yawww. Nasil kntrol etmek istedin ki sen kargocuyu kizdirdin bakimm.

Ahahahaha fincanlim...teyy teyy tee tee........hee orda bnde takildim saatimi var cnm ?

bende geçen ay bunu kk de gezerken okumuştum ve bunu yapanlarında çocukları hemen olmuş biliyomusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…