sogan kürü kullananlar

aynen arkasina bakmadan uzaklasir haksizda degill hanii:)))) bugun sekersiz takiliyoz 2si bir arada :)

Bencede uzaklassın canım bıraz sen olmasaydın kendimi erkek infertilitesi bölümünde harıl harıl kür arastırırken bulcaktım emınım hızımı alamıyorum öyle oldu biraz sanırım :) serçem eşlik etti ama bize çenemi dayanırki :)

Ben fincanlıma bagladım yaa hala dinliyorum tüm topik adına halay cekilmiştir gece boyu kimse omuzlarını yormasın ahahaha :)

Canım bende kacıyım artık sen uyuyakaldın sanırım :) beybişim topik anamız, asayiş berkemaldi bu gecede demirbaslar olarak kus ucurtmadık topikte :) bir güzel kayış koparttık, saçmaladık ve yorulduk uyuma vakti artık :) iyi geceler :)

aktardan al canım bende ordan alıyorum şifa olsun inşallah

bu kür gibi değil ama yağlı incir sonuçta kür yerine geçiceğini sanmıyorum yaaa yesinolmaz bişey benim eşim yedi bu ayy keçi b. tozunuda içti vitaminlerinide içti sonucu göreceğiz artık hayırlısı

kuzey koy sen myababycim

aaay kızlar ben geldim siz gittiniz benimde geldiğim saate bak havuç kürü iltihap için değil asyacanım sperm hızını arttırıyo o ama şimdi havucun zamanı geçti taze bulamassın sen benim anlattığım şekilde inciri yap keçi boynuzunu yap o anlattığın nohut kürü bir faydası olurmu bilmiyorum ama nohutta çinko vardır sen onu yağpacağına haftada 1 nohut yemeği yedir bide her gün bitter çikolata yasin çinko ihtiyacını karşılar bide ace selenyum plus vitamin var sigara içiyosa gün aşırı 1 tane tok içsin canım yada pharmaton aynı şekilde oda gün aşırı çünkü içinde her ikisininde a vitaminni var sigara içenlerin fazla a vitamini almaması gerekiyor bu dediklerimi uygula istersen canım raştırda yine varikosel yok sizde düzelir eşinin değerleri üzme sakın kendini

Son düzenleme:

Ben fincanlıma bagladım yaa hala dinliyorum tüm topik adına halay cekilmiştir gece boyu kimse omuzlarını yormasın ahahaha :)

Devrem ya ben tlf elimde uyuya kalmisim valla. Görev ihmali yaptim beybisim komutan alacak beni nobetten. cezam neyse cekerim artik napcazz ne cektim ben bee....

Sabah sabah a101 e gitmek icin uyandim valla hala cok uykum var.yani biliyorsunuz kampanyali urunler cbk tukeniyor yetistimm kaptimm ama nihahaha :))))))))

mrb arkadaşlar benide aranıza alırmısınız ben ısaca şöle anlatim başımdan geçenleri ocak ayında kimyasal gebelik yaşadım ve daha sonra hamile akalamdım eşimde doktora gitti bende doktorlar sorun yok diyor fakat ben çok sık idrar yolu enfeksiyonu yaşıyorum soğan suyuna başlkadım fakat şuanda benim adetin ikinci günü bugün başladım bitince incirede başlıcam diye düşündüm umarım işe yarar takviye olarakda eşime keçiboynuzu kürüne başladım soğan suyunu sizler nasıl hazırlıyosunuz bana tarif edermisiniz soyupmu soymadanmı yapıyorsunz baya uzun yazdım şimdiden teşekkür ederim ...

mrb sizde ben gibi yenisiniz...id.yolu enf.için maydonoz ve kiraz sapıda iyidir ama hamile olmadığınıza emin olup yapmanız gerekir geçmiş olsun

mrb cnm onlarıda denedim mısır püskülünüde kısa süreli olarak geçiyor sonra tekrar başlıyor kimyasal gebelikten sonra iyice stres yaptım biran önce meleğime kavuşmak istiyorum Rabbim bu mutlulğu isteyen herkese nasip etsin inş.

hosgeldin tatlım öncelikle geçmiş olsun sogan kürü birebir şifa oluyor allah ın izniyle orta boy soganı 1.5 su bardagı kaynamıs suya dıs kahve kabugunu soyup dörde böl suyun içine at 5 dk kaynadıktan sonra ögleden önce ve sonra aç karnına iç şifa olsun

kızlar gece nöbeti güzelmiş mybaby uyumussun bir ara aaaaaa topigimize zarar verirlerdi bak neyseki hisarım devralmıs sonradan

çok saol cnm inş. ben bu sabah yaptım ama içimde terredütler var adetimin 2. günü henüz birde en dış kabuğunu soydum iç kahve kabukları soymadım işe yararmı bu şekilde doğru yapmak istiyorum işe geldiğim için sabahları yapabiliyorum sadece akşamlarıda yaparım olurmuki, böle :S

Son düzenleme:
evett uyudum ben ( napiimm ama dayanamamisim :)) hepp siz mi uyucaksinizz ama aaaa

iyi yapmissin kiz kiyamam sana sen calisiyorsun yorgunsun tabi uyuyucaksin bende uyuyamadim dun gitdim yerime sabahi gozumle acdim valla sonra uyudum uyandigimda gozlerim acilmiyordu elimle acdim

Aramiza hosgeldin canim,cok gecmis olsun bebegini saglikla kucagina alirsin insallah...kure baslama zamani olarak adet bitiminden 2 3 gun sonra diyor saracoglu erken baslamissin sanki...sogan kuru tarifi saracoglu sitesinde acikca yaziyor oraya bakabilirsin canim.

çok saol cnm bakim hemn ben soğan küründen sonra incir kürünede başlamayı düşünüyorum o yüzden başlim dedim bide acaba soğan kürü uygulandığında hamile kalırsam bişey olur diye korktum :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…