sogan kürü kullananlar

Kocisi bastan cikardim yaptik:KK1:hadi ras gele.....:KK1:
Ayyy alemsinn yaa :))
aaa izmiremi gelcen kız 2 hafta sonra senin yumurtlama günlerin gelir napçan peki?:26:
Evettt gelcem cnm gorusuruz ins.benim tatil biraz yogun geciyor dugun dernek annemler kvdeler derken bisiy anlamiyom inan..yok cnm ozamana kdr yumurtlarim ben yumoslarim bosa gitmesinn haziran annesi adayiyiz dedik okdar.aaaayyy izmirde alsam mutlu haberi ne guzell olurrr :))))
Canlar benim akinti da cok kasklarimda agriyor acaba dollenme mi oluyor
İnsallahh canimmm insalllahhhh hadi hayirlisi

Son düzenleme:
Ayyy alemsinn yaa :))

Evettt gelcem cnm gorusuruz ins.benim tatil biraz yogun geciyor dugun dernek annemler kvdeler derken bisiy anlamiyom inan..yok cnm ozamana kdr yumurtlarim ben yumoslarim bosa gitmesinn haziran annesi adayiyiz dedik okdar.aaaayyy izmirde alsam mutlu haberi ne guzell olurrr :))))

İnsallahh canimmm insalllahhhh hadi hayirlisi

görüşelim mutlaka :KK3:

diyer topikden birseyler okudum vallah dahada heveslendim prolaktini 33 olub kistleride varmis hormonlari cok karisikmis birinci ni yapmis hersey yoluna girmis ikinci kurde hamile kalmis insallah bizde 2 ci de tutdururuz ::KK49:

görüşelim mutlaka :KK3:
İnsallah canim bnde cok isterim.ykm nin onunde bulusuruz :)) klasik yer orasi

diyer topikden birseyler okudum vallah dahada heveslendim prolaktini 33 olub kistleride varmis hormonlari cok karisikmis birinci ni yapmis hersey yoluna girmis ikinci kurde hamile kalmis insallah bizde 2 ci de tutdururuz ::KK49:
Ben diyorum iste haziran annesi olcaz inanmiyorsun :))) 2,kuru yapalim evelallah bebek gelir canimm. Bak bem hastanede bi kadinla karsilastim dediki 4sene olmadi arkadasim tavsiye etti sogan yaptim2,ayda hamile kaldim dedi.ama ben binca zaman cesaret edip icememistim.ee tak dedi artik katlaandim burnumu tikadim ictim napacan mecbur

İnsallah canim bnde cok isterim.ykm nin onunde bulusuruz :)) klasik yer orasi

Ben diyorum iste haziran annesi olcaz inanmiyorsun :))) 2,kuru yapalim evelallah bebek gelir canimm. Bak bem hastanede bi kadinla karsilastim dediki 4sene olmadi arkadasim tavsiye etti sogan yaptim2,ayda hamile kaldim dedi.ama ben binca zaman cesaret edip icememistim.ee tak dedi artik katlaandim burnumu tikadim ictim napacan mecbur

evet canim cok okudum burdan oyle seyler cok duydum insallah bizede kismet olsun haziranda arzularimiz dileklerimiz cicek acsin :KK16: insallah

elle muayne etmediler sanımrım canım yada varikosel yoktur ki bişey demediler sana bi şey önereyim 10-12 tane kuru incir al yıka biraz ortadan 2ye ayır bir borcama diz üstünü geçene kadar hakiki zeytin yağı dök üztüne kapat ağzını her sabah aç karnına 1 tane yesin eşin çok ii geliyo hem sayıya hem hareketliliğe biz bu ay yaptık bunu bitti yarın alcam yine yapçam sende yap arkadaşım

Elle muayne etmiş canımda varikosel felan dememiş.bütün inciri bekletiyordum zeytinyagında seninki daha kolayıma gelir yarın bende alıcam incir bulamıyorum ya egenin göbeğinde iyimi aktarlara bakıyım birde.sagolasın hisarcım.

aynen bende öyle oldum beybişim adete 5 gün kaldı hala oluyor ALLAH ım hakımızda hayırlısı neyse onu göstersin bize rabbim

HAdi kızlar patlatın haberleri umut lazım bu topiğe artık yada bi moral halayınamı dursak :KK64:tilililililiililili:KK64: ttey tey teyyy :KK64::KK64::KK64::KK64:

evet canim cok okudum burdan oyle seyler cok duydum insallah bizede kismet olsun haziranda arzularimiz dileklerimiz cicek acsin :KK16: insallah
Eveeetttt bizimde vesilemiz olsun sogannn...hasretimiz son bulsun insallahh :) bebislerimiz olsun ben 3 tane istiyorum rabbim verir insallah. Once 1 tane olsa gerisi gelir insallah :)) ayyyy cokk heycanlandimmm dusununce

Eveeetttt bizimde vesilemiz olsun sogannn...hasretimiz son bulsun insallahh :) bebislerimiz olsun ben 3 tane istiyorum rabbim verir insallah. Once 1 tane olsa gerisi gelir insallah :)) ayyyy cokk heycanlandimmm dusununce

Agzınız bal yesin sogan içsin inşallah :) inşallah kızlar inşallah Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize duamızı tam yapalım annesine babasına saygılı vatanına mılletıne hayırlı dinine baglı güzel ahlaklı merhametli vicdanlı evlatlar versin inşallah..

evet canim bizde 2 tane dusunuyoruz ama ben 3 istiyorum :KK9: Allahim ilkini versin sevinelim bizde ilk bebisinin adini ne koymak istersin?

Elle muayne etmiş canımda varikosel felan dememiş.bütün inciri bekletiyordum zeytinyagında seninki daha kolayıma gelir yarın bende alıcam incir bulamıyorum ya egenin göbeğinde iyimi aktarlara bakıyım birde.sagolasın hisarcım.
HAdi kızlar patlatın haberleri umut lazım bu topiğe artık yada bi moral halayınamı dursak :KK64:tilililililiililili:KK64: ttey tey teyyy :KK64::KK64::KK64::KK64:

Hosgeldinnn.. Varikosel yoksa iyi cnm.ama testte supheniz varsa tekrarlayin.biz tup bebek merkezine gitiik 30tl ye spermiyigrami yaptirdik.dedik test yaptircaz tamam dediler ozelde sikinti olmadi hic..bi kur yaparken hepsini bir yapma canim ya incir yapcksan kecibynuzu yapma derim dimi hisarcim ?

Ben halay cekemiyom telden giriyorum da yok bu smileyler :KK43: leer leee leee hanimey teyy teyyy

Kızlar birşey sormak istiyorum lökosit iltihap demekmiş öylemi havuc yenince geçiyormus dediler topiğin birinde 1-2 lökosit cıkmıstı sonucumuzda
birde nohut kürünü okudum oda sperm artırıcıymıs yapanınız varmı serçem, mybaby bilginiz varmı bukonuda.

Kızlar birşey sormak istiyorum lökosit iltihap demekmiş öylemi havuc yenince geçiyormus dediler topiğin birinde 1-2 lökosit cıkmıstı sonucumuzda
birde nohut kürünü okudum oda sperm artırıcıymıs yapanınız varmı serçem, mybaby bilginiz varmı bukonuda.

canim anlat lutfen nasil yapliyor okudunmu? benim esim siqara iciyor her ay spermani azaltiyor bildiyim kadariyla iste vazgecmyor gecmezde kurlerden yaiyim bu aralarda yisin bari

Hosgeldinnn.. Varikosel yoksa iyi cnm.ama testte supheniz varsa tekrarlayin.biz tup bebek merkezine gitiik 30tl ye spermiyigrami yaptirdik.dedik test yaptircaz tamam dediler ozelde sikinti olmadi hic..bi kur yaparken hepsini bir yapma canim ya incir yapcksan kecibynuzu yapma derim dimi hisarcim ?

Ben halay cekemiyom telden giriyorum da yok bu smileyler :KK43: leer leee leee hanimey teyy teyyy

Tüp bebek merkezi sadece testi yaptırmaya müsade ediyormu cok iyiymiş fiyatı felan önemli değil kafamız bir rahatlasında canım. 3 günlük perhizle bi gidelim bakalım randevu felan almak gerekmezmi ama sadece test ucretımı verdınız.kız ben kecıboynuzunun yanında neler vermeyı planlıyorum daha incir bal arı sutu polen, kuruyemiş, kecıboynuzunun pekmezınıde yedırıyorum sabah aksam. patlama yapar belkım :) tırmandırcam adamı yalnız böyle giderse haha:)

omuzları silkele silkelee yeha yeha yehaa:KK64::KK64::KK64:onur san fincanlımı actım eşim uyanırsa herseyden önce bir psikolaga goturu beni :KK1::KK1: teeey teeey teeeeyyyy

evet canim bizde 2 tane dusunuyoruz ama ben 3 istiyorum :KK9: Allahim ilkini versin sevinelim bizde ilk bebisinin adini ne koymak istersin?
Ayy bilmemki erkekde begendiim bi kac isim var mesela çınar kuzey timur :)) yani seviyom bunlari ama kesin koyarmiyim bilmem.sen ne istersin belli mi?
birde nohut kürünü okudum oda sperm artırıcıymıs cyapanınız varmı serçem, mybaby bilginiz varmı bukonuda.
Himm evet cnm bnde duydum ama uygulamadim.. Kis olsaydi havuc kuru gercekten super olurdu :KK43: sen simdi birini sec onu yap karisti kafan ne yapcagini sastin bi sakin ol canim. Bak sen internette yazilan herseye kulak asma.esin yeni bi test yaptircksa cikan sonucu baska bi urologa gostersin bi o ne dicek belki bi ilac fln verir

canim anlat lutfen nasil yapliyor okudunmu? benim esim siqara iciyor her ay spermani azaltiyor bildiyim kadariyla iste vazgecmyor gecmezde kurlerden yaiyim bu aralarda yisin bari

Yarım litre kadar kaynayan su içerisine ortalama 7 yemek kaşığı kadar nohut atın ve 10 dakika kadar kaynadıktan sonra ılıması için bırakıp süzün. Sabah kahvaltı sonrası ve öğle yemeği öncesi olmak üzere günde 2 defa içilir. demiş nette azospermler içinmiş bu kür. ah canım keşke bıraksa sıgarayı bende kullanıyordum esım ıcmıyordu 6 ay önce bebek düşünmeye baslayınca bıraktım cok farkedıyor saglık acısından.

Tüp bebek merkezi sadece testi yaptırmaya müsade ediyormu cok iyiymiş fiyatı felan önemli değil kafamız bir rahatlasında canım. 3 günlük perhizle bi gidelim bakalım randevu felan almak gerekmezmi ama sadece test ucretımı verdınız.kız ben kecıboynuzunun yanında neler vermeyı planlıyorum daha incir bal arı sutu polen, kuruyemiş, kecıboynuzunun pekmezınıde yedırıyorum sabah aksam. patlama yapar belkım :) tırmandırcam adamı yalnız böyle giderse haha:)

omuzları silkele silkelee yeha yeha yehaa:KK64::KK64::KK64:onur san fincanlımı actım eşim uyanırsa herseyden önce bir psikolaga goturu beni :KK1::KK1: teeey teeey teeeeyyyy
ahaha koptumm :) gaydiri gubpak cemileyi acsaydin kizz:)))))))
valla aradik randevu aldik.ozel hastanenin ozel tup bebek bolumunde yaptirdik canim.morfoloji kotu bizimde normal sperm %4 anormal %94 :KK43:(

Himm evet cnm bnde duydum ama uygulamadim.. Kis olsaydi havuc kuru gercekten super olurdu :KK43: sen simdi birini sec onu yap karisti kafan ne yapcagini sastin bi sakin ol canim. Bak sen internette yazilan herseye kulak asma.esin yeni bi test yaptircksa cikan sonucu baska bi urologa gostersin bi o ne dicek belki bi ilac fln verir[/QUOTE]

aynen dediğin durumdayım canım eşimde bugun eşimde aynı şeyi söyledi elimde bardak tabak sürekli bişeyler getiriyorum mutfaktan bak olan sana olucak yediriyon ama bunları diyo :KK17: akışına bırakmıyorsun hiç diyo buzamana kadar kafamıza estıgı gıbı beraber olduk gunlerıne dıkkat etmedık baslarda zaten korunduk bısmıllah yenı baslıcaz calısmalara dıyor. çok panik oldum ben mybabycim yaa.tüpbebek merkezinde sadece test yaptırabilirz dimi nasıl yaptırdınız anlatsana bi bana.randevu alıpmı gittiniz dr felan arastırıp mı gıttınız. evet ya vitamin felan verir belki

X