sogan kürü kullananlar

sagol canim yok suyunu icmez bence yine yapmaya calisicam.. evet ya tartisdik bugun sigara ustunde uyuyamadim vallah sinirimden hala uykum kacdi tirs yapiyo bana sanki icen benmisim gibi

biz kiz olursa Leylam oglan olursa Ibrahim dusunuyoruz ama benim sevdiyim kiz ismi Nur

Bizde Elif Asya, Yusuf Hamza favori isimlerimiz Yusuftan sonra mirzada olabılır

ahaha koptumm :) gaydiri gubpak cemileyi acsaydin kizz:)))))))
valla aradik randevu aldik.ozel hastanenin ozel tup bebek bolumunde yaptirdik canim.morfoloji kotu bizimde normal sperm %4 anormal %94 (

Egenin vazgeçilmeziymiş megersem cemilem gelince ögrendım bunuda :)Ögrenemedim cemilemi daha canım ya ayaklarım dolanır bırbırne kapaklanırım yere oynıcam derken :))

hımmm umarım bende bulurum burda ıyı bı yer bılmedgım ıcın soramamda kımseye bebek dusunmuyorz dıyorum soranlara Allah affetsin morfolojide etkiliyor öylemi kaç olması lazımmıs kı dedıklerının. bizim sonuc kagıdında morfolojı dıye bısey yazmıyor hıc yazacak kadar bılemı yok acaba :) yoksa bakmadılarmı :) sıyırdım sıyırıdım ıyıce :)

sagol canim yok suyunu icmez bence yine yapmaya calisicam.. evet ya tartisdik bugun sigara ustunde uyuyamadim vallah sinirimden hala uykum kacdi tirs yapiyo bana sanki icen benmisim gibi

Rabbim tiksindirsin inşallah canım kendi rahatsız olmaya baslamadıysa cok zor baskasının demesıyle bırakması eşimle 6 ay ne tartısmalar yasadık ki bebekde dusunmezken saglıgıma zarar verıyrm dıye burnumdan getırırdı her sıgarayı ınatla hep fazla ıcerdım bende sonunda kendi kendime kendi kokumdan tiksinmeye basladım sonrada arkası geldi. sıkma hiç canını tere yedir bol bol sigaranın kötü etkisini azaltıyormuş

Tatlimmm ozel hastanenin ozel tup bebek bolumu vardi aradik dedik spermiyogram yaptircaz dedik randevu aldik bu kadar. 2 saate sonucu aldik.Doktor arastirmadik ordan alidigimiz sonucu urologa goturduk iste tup bebek dedi ( al yilmasismmm

cok guzel isimler mybayby secdikleride guzel hepsi guzel Allah kismet etsinde koyalim artik.. deme valla bende adam siqara ictikce bu ayda olmuyucak diye kendi kendime sayikliyorum

ay evet kokusundan cok tiksiniyorum inan ..icme diyorum inat daha cok iciyor ya uyuyucakdik gitdi cekdi bende dokunma bana dededim tartisdik iste simdi uyuyo yarin ne yapicak acaba ben konusmam valla sanki sigara bebeyimnen onemli gibi azaltmiyo bile

kizlar ben kaciyim valla sinirden uyuyamadim gidiyim bari simdi uyumaya calisiyim opdum iyi uykular herkese Allah bizim bu cekdiklerimize karsilik versinde bebislerimizi kisa zamanda gondersin insallah

Tatlimmm ozel hastanenin ozel tup bebek bolumu vardi aradik dedik spermiyogram yaptircaz dedik randevu aldik bu kadar. 2 saate sonucu aldik.Doktor arastirmadik ordan alidigimiz sonucu urologa goturduk iste tup bebek dedi ( al yilmasismmm

Tamam canım arastırayım ben güzel bi yer.o tüp varya onların biyerlerine girsinde cıkmasın herkesi tüp deyip yolluyolar yaa hersey makınelestı zaten ınsan gücü diye bisey kalmadı teknolojı sayesınde bebegıde tüp yapsın biz yorulmayalım hiç iyiymiş valla :))

cok guzel isimler mybayby secdikleride guzel hepsi guzel Allah kismet etsinde koyalim artik.. deme valla bende adam siqara ictikce bu ayda olmuyucak diye kendi kendime sayikliyorum

Amin sercem aminn sen sessiz kalırsan bu konuda o zamanla vicdanen huzursuzlanmaya baslar icen bırısı olarak tiyo veriyim sana.eşim ses cıkarmadımı içerken suclanıyordum ama tartıstıkmı yuzlenıyordum daha cok ıcıyordum ona atıyodum bırde sucu onun yuzunden ıctım tartısma cıkarmasaydı diye birde :))itiraf gibi oldu duymasın benimk i

Ayyy cemilemm bilinmezmii ayolll utann cabukk utann oldugun yerde :))) canim denizlide vardirr yaa ozel merkezler bul internetten numarasini ara sor tatlim...morfoloji en az%12 olmasi gerek ( mesela bizim %2 yani 100spermin sadece 2si mormal 98i anormal dusunsene ( yumurtayi dolleyebilen de bas yapisi kuyruk yapisi normal olan sperm..sizin sonucta neden yazmiyorki morfoloji ilginc. Sende yahuu yazcak kdr yokmu olurmu hic.

Nekadarlık evlisiniz tatlım nezamandır bebek dusunuyosunuz bırde. ıcmeyene cok pis kokuyormus bırakınca anladım ve helallık ıstedım esımden. sessiz kal bi süre belki kendılıgınden bırakmaya calısır canım.

ehehe utandım geldim bi kuple :) yavrum yarı doktor gibin bişi olucaz bu testler sayesınde haa :) tekrar baktım canım ama yok. bu testı yenıletmek sart oldu bıze :) o 2 tanesi gününe bi denkgelsin bakalım yumurtayı evire cevıre döller canım :)inşallah tam tersine doner %98 normal %2 anormal:) ovu testı lkullanıyormusun ben aldım yarın elımde olucak

Hahaha aynen öylee canimmm. Ayy daha once diger topige yazmistim annmle tup bebekten konusuyoduk yegenimde sahit olmus daha kucuk.bana ne dedi biliyomusun Teyzecim Eger senin bebegin tup bebek olursa ben onu nasil kucaklicam dedi :))) artik nasil bi tup bebek hayal ettiyse dusun :)))

:) yavrum benim yaa haklı tabi cocuk ne düşünebilirki ilk duydugumuzda hepımıze bı soguk dus etkısı yapmadımı kendıleri :) korkarım fırat gibi bişey düşündü cocukcagız :)

Ayyy mini levhalar yerlestircem icime yonlerini bulamayan spermler icinn :)) oklarla dogru yolu bulcaklar ozaman e5gibi yol var yinede kayboluyolar arkadaş ovi test kullanmiyom ben stres olurumm

:) yavrum benim yaa haklı tabi cocuk ne düşünebilirki ilk duydugumuzda hepımıze bı soguk dus etkısı yapmadımı kendıleri :) korkarım fırat gibi bişey düşündü cocukcagız :)
firatttttt mi ahahaahaaa ayyy yokk artikk koptum. Diger devremiz nirdee acepp HİSARRRBUSRELİİKKKKKK nerdrsinn kizzz gelll gelll kayiss kopuyoo bizim

Ayyy mini levhalar yerlestircem icime yonlerini bulamayan spermler icinn :)) oklarla dogru yolu bulcaklar ozaman e5gibi yol var yinede kayboluyolar arkadaş ovi test kullanmiyom ben stres olurumm

olmadı elinle nere gıdıyosun sen burda işte aradıgın diyip yönlendiricen canım. :) oraya yerlestırmedıgmız bı levhalar kaldıydı zati :) balıgı bilem soktuktan sonra ehehe:) ovı testı kullanmadanda aklımdan gecırmıcem bebegı dıyorum mumkun degıl tam ortasında aklıma gelıverıyo haydeee :) yani yumurtlama gunlerımı bı tespit edeyım 1 2 ay bakıyım sonra kullanmam anlamıyorm cunku akıntıyla felan.

firatttttt mi ahahaahaaa ayyy yokk artikk koptum. Diger devremiz nirdee acepp HİSARRRBUSRELİİKKKKKK nerdrsinn kizzz gelll gelll kayiss kopuyoo bizim

beyin tabana kuvvet kacıyor canım bu saatlerde hayal gucume ben bıle sasırıyorum bazen hakket nerde Hisarbuselik yaa nescafe 3 ü 1 aradaydık biz :))

beyin tabana kuvvet kacıyor canım bu saatlerde hayal gucume ben bıle sasırıyorum bazen hakket nerde Hisarbuselik yaa nescafe 3 ü 1 aradaydık biz :))
aynen arkasina bakmadan uzaklasir haksizda degill hanii:)))) bugun sekersiz takiliyoz 2si bir arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…