sogan kürü kullananlar

nasılsınıııız ben çok iyiyim hafta sonu sınav var pek giremiyorum potipoto test yap tatlım tutunma kanamasına benziyor seninki ayyyy hadi insallah

ay canım ben bugün test yalmaya gdcektm ki adet oldm dye almdm.ve sonra da dedğm gbi pedimi takıp pazar melüt derken gün btti.eşime de söylemek istemyrm umutlanyoyarın sabaha kadar olmazsam doktora gdcem.eşimin şar görevinden dolayı öyle kötü bi ilçedeyz ki hç bşey yok.doktor içn de ile gtmem gerek ve il de 2 saatlik yol.bu akşam da gelmzse sabah kadr,sabah gderm.yok adetse de gelr

canlarım mrb ben geldiiiiiim

nasılsınıııız ben çok iyiyim hafta sonu sınav var pek giremiyorum potipoto test yap tatlım tutunma kanamasına benziyor seninki ayyyy hadi insallah
kız ben öyle bi ilçedeym ki hçbşey yok yavyarın sabaha kadar da olmazsam ile gdcem il de 2 saatlk yol.şark tayinindyz daha 1.5 yılımz var

kız ben öyle bi ilçedeym ki hçbşey yok yavyarın sabaha kadar da olmazsam ile gdcem il de 2 saatlk yol.şark tayinindyz daha 1.5 yılımz var

canımcım sogan kullandıysan kesinlikle arkası gelirdi umutlandırmak istemiyorum ama hadi ins yarın halay çekelim hoppaaaaaaa

ahh ah bu sark görevlerı bızde aynıyız ama ALLAHTAN temmuza kurtuluyoruz esım batıda yapalım hastane vs yok dedıde tınlamadım ya smdı gebeysem nsl gıderm bılmıorum

Kiyamam sna ya hemen umitlenmissn cok iyi anliyorum seni..ama bk bence adetmis ve sokulmemis gibi dusun...diger turlu ikinci kez uzulursun...ama egerki yerlesme kanamasiysa bile sen bunu cok dusuk ihtimal gibi gor ki sonradan hayal kirikligi yasama...olursada supriz olsun...bir iki gun bekle gelmezse bi doktora git bence potitom ha bu arada ayni seyi gecen ay bendr yasadim..adetim gecikince acaba hamilemiyim die dusunmeye basladim..15 gun falan gecikti hala gelmedi bi gun senin gibi lavabiya girdim sildim peceteyle baktim.olmusum...en azindan geldi die sevindim...spet koydum..ole aksama kadar oyalandim..bi baktim pet tertemiz duruyo....aklima implantasyon kanamasi dustu...arastir arastir...kendimi resmen hamile gibi gormeye basladim...test yapiorum bisi yok...dayanamayip doktora gittim...grlen kanamaya hicbir anlam veremedi doktor..stresten olabilir gecikmesini kafaya taktiysan ondana olabilir dedi ne hamileymisim ne kist mist varmis ne pko hersey syrestenmis..tarlusal verdi 5 gun kullan gelir dedi..kullandim 10 gun oldu gelen giden yok...bu arada iliskiler devam etti icin acaba demedende edemiyodum...tekrar gittim baska bi doktora..oda bakti bisi yok mevsimsel yada stresten olabilir dedi...igne verdi tek doz sokturucu..oylelikle vurundum ve adeti gordum sonunda...tam bir ay gecikti ustune dusup stres yaptigim icin...sende benim hatama dusme yok gibi dusun olursa supriz oldun potitocum

Son düzenleme:
e allah aşkına şmdi suç bzm mi ki ümitlenyoze resmen hormonlar bzle etmyo da nedr bu yabana özel yapyolar sanyodm ama meğersem herkese aynı oyunlar oynuyo hormonlarmzgeçmişmi özetlym:88liymç1.5yıllık evlym pkoluyum.ilaçsız adet ble olmyrm.geçen sene ramazan başında soğankürü ve klomen kullandm hamile kaldm ama hamile oldğmu blmedğm için orucumu ttyrdm ve düşük oldu.ondan sonra da işte hala uğraşyoz ama olmadı daha.ilaçla yumurtam çatladğı aylar adet olrm kendilğmden. e zaten yumurta çatlamadğı zamanlar da adet olmym.bu ay da çatladığı için ya adet ya hamiş dedk ama.yukarı tükrsen bıyık aşağı tükrsen sakal.hamileyiz desek değilz adet desek değl.e bu alay değl de nedr yaben potitoysam sen de pvcsin:))))

kızlar adetin 19 günü benim sol kasıgım da batmalar oluyor acaba afedersiniz döllenme sırasında böyle batmalar olur mu

peki kac gun adet donemin canim birde kacinci gunnen silik cikiyor

Canim 30-35 gune bir oluyom normalde ama son ikidir duzensizlik yasiyorum..mevsimsel yda strestn olbilir didi doktor..bu ay hem adetim duzrlsin hemde belki bebisin tutunmasina yardimci olur diye sogan ictimm..bide test aldim iste bu ay..7.gunxen beri yapiom hep silikti..dun iki cizgi esittib18.gun...bugun 19.gun t cizgisi cden de koyu olmus...dun degerlendirdik..ama bugun kocis morelim bozuk isle ilgili keyifsizim hic yapck halim yok dio ya bilmiom napiciiiimmm

Saraçogluyla nasıl görüşebilrim ki sitesinden soru sormayı bilem beceremedim bizde keciboynuzuna basladık incir kuruyemiş vs beslenmeye dıkkat ediyoruz artık.inşallah düzelir (

Devlet hastanesiydi canım birde sonuclara okadar gec bakılırsa nekadar güvenilir olur bilemedim ki yaklaşık 3 saat sonra değerlendirilmiş sonuclar resmen. tüp bebek merkezine sadece bu testi yaptırmak için gidebilirmiyiz ki. özelde tekrar yaptıralım diye düşünüyoruz.Amin canım ALlah razı olsun çok sağol kendımıze gelıyoruz yavas yavas sanırım ilk şoku atlattık inşallah.

Canım varikosel muaynesi nasıl oluyorki muayne etmiş bişey dememiş sperm testine yollamış sonucu goruncede tüpbebek demiş.

2 gündür eşime belli etmemek için maymunu oynuyorum canım o daha beterdi ilk gün rahim filmi cektirmemi bile istemiyoor nasılsa sorun bende diye dedim bendede cıkabılır garantısımı var bunun dedim 3 ay önce 1 hafta anca ıcırebılmıstım kecıboynuzunu ilk ögrendiği gün ne içmem gerekiyorsa içeyim dedi canım benim öyle mahsun bi hali var ki suclu gibi hissediyor kendini beni seviyormusun diye sorup duruyor.evet canım yedıremiyorlar erkekler toplum kadına vermiş kısırlık hakkını erkeği çok kusursuz büyütmüşler ve ufak bi sıkıntıda yerle bir oluyorlar. 1 2 haftayda kadar baska bi labaratuarda tekrar yaptıralım dıyoruz.içimden bir ses yanlıs bu sonuclar dıyor belkıde oyle ınanmak ıstıyorum ne bilim :) ileri hareketlilik ve sayının ne olması lazım canım bebek için???

Dur bkalim cnm belli mi olur belkide hamissindir yarin bi git bakalim doktora en azindan supe kalmaz icinde...pvc ne kiz:)

Kocisim yorgunum morelim bozuk hic yapck banyo etcek halim yok diyo ya dunle bugun koyu cizgiyi yakaladik ben burda yumurtluyom onun umuru deil

aaa izmiremi gelcen kız 2 hafta sonra senin yumurtlama günlerin gelir napçan peki?:26:

valla billa aynı cvp ben yazıcaktım arkadaşım yazdı test yap yaşanmaz böleeeeeeee

elle muayne etmediler sanımrım canım yada varikosel yoktur ki bişey demediler sana bi şey önereyim 10-12 tane kuru incir al yıka biraz ortadan 2ye ayır bir borcama diz üstünü geçene kadar hakiki zeytin yağı dök üztüne kapat ağzını her sabah aç karnına 1 tane yesin eşin çok ii geliyo hem sayıya hem hareketliliğe biz bu ay yaptık bunu bitti yarın alcam yine yapçam sende yap arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…