sogan kürü kullananlar

Potipotocum iz ne kadar uzulme desekte eminim uzuleceksin...ama pes etmek yok reglin bitsin calismalara dewam tm gaz....hadi topla kendini bundada vardir bi hayir..
ya insanın elinde değil her ay ümitlenyosn hayallere kapılyosn sonra da başa dönmen kyuyo insana((((sence yarın mı yani adedin 2.günü mü 3.günü mü gtsem doktra tedavi içn???

Son düzenleme:
adet olduuuummmmya yine alay edldm ya ne bu yao kadar umutluydm ki szleri ble umutlandrdmya anlamyrm tek sorun pkoysa yumurtayı da çatlattk e nye olmyo acaba başka sorunlar da mı var

biliyorum canım anlıyorum ne kdr üzüldüğünü ama yeni ay yeni umut hepimiz aynı durumdayız biliyorsun.. demekki hayırlı zaman değilmiş yüce rabbim bilir bizim için hayırlı olanı isyan etmeyelim bitanem. AIIah büyük canım..illa sorun arama tatlım sebepsiz infertilite diye bişey var biliyorsun bekle vakti zamanı vardır. tüm muayeneler yapıldıysa elimzden ne gelir ki başka

hoşgeldinnnnnnn canımmm kramplar iyi bişey biliyorsun inşallah sonucuda iyi olur. şafak 5 hadi bakalım halaybaşı ol kızzz

kızlar 3 gun gectı ama test yapmak ıstemıyorum ...gecen ay 10 gun gecmıstı ,adet oldum ....sımdı kızlar sızce 7 gun bekleyıp testm ı yapayım ..

canım bilmiyorum ki sana kalmış ben olsam 3 gün geçince yapardım ama 10 gün geçmişti diyorsun... sende haklısın bilmem ki :S içinden nasıl geliyorsa öyle yap fıstık

hoşbulduk canıııııııııım hayırlısı fazla ümitlenmek istemiyorum mybabyciim sen nasıl oldunn iilaeştinmi?

ya insanın elinde değil her ay ümitlenyosn hayallere kapılyosn sonra da başa dönmen kyuyo insana((((sence yarın mı yani adedin 2.günü mü 3.günü mü gtsem doktra tedavi içn???

hormon testi yaptırcaksan 3. günü kan aldırman laazım canım benim üzme kendini bukadar her şerde bir hayır vardır

7 gün dahamı beklicen bu psikolojiyle bence hemen bir kan testi yaptır ve kurtul derim been 1 hafta 1 sene gibi gelir insana

kızlar bugun hormon test sonuclarımı aldım, dr. pco nu bi kısım etkiler dedi fakat ilac falan yazmadı yuksek ya da düşükte demedi.bı farlutal verdi adet olunca gel yumurtlamanı saglayıp catlatalım dedi.içim rahatladı off. bi bakınbakalım
fsh:6.13
lh:11.79
e2(estradıol):38.5
prolaktin:7.95

slm bende kürü denemek istiyorum ilk kez deneyenler nasıl başlıyo biraz tarif edermisiniz lütfen, benim gibi çikolata kisti olan varmı aranızda

Sen bole yazdkca hissediorum canim uzuntunu gozlerim doluyokiyamam sanaucuncu gunu git canim hormon testi icin ucuncugun gel demisti doktor bna..cnm bn senin gecmisini kacirdim..sen nekadarlik ewlisin ilk bebisin mi istiosun..adetin duzenlimi..bna ozetlermisin cnm ya merak ettim

canım benim lh bi 3.74 çıkmış bi bi 5.25 çıkmış bida 5.25 çıkmış
fsh 7.23
e2 bi 53 bi de 44.02 çıkmış
prlaktin 13.66 başka testte 375.9 çıkmış
doktor bişey dedimi sana ?

ayy düşünebiliyorum :) canımm olsun okdr yaramzlık annesi arada olur öylee izmire gelcem 2 hafta sonra strese girdim bile bende yaa
valla sorcaklar yinee bebek yokmu diyee yeter artık valla yeter sormasınlar yaaa hiç mi halden anlamazsınız be insafsızlar
varsa var yoksa yok sizeneee dicen o olcak en sonunda

canım benim lh bi 3.74 çıkmış bi bi 5.25 çıkmış bida 5.25 çıkmış
fsh 7.23
e2 bi 53 bi de 44.02 çıkmış
prlaktin 13.66 başka testte 375.9 çıkmış
doktor bişey dedimi sana ?
yok canim kayda deger bise yokmus, ayrica ilacimi almaya gittigimde eczaneye bide ordakilere sordum. Gayet normal dediler. zaten anormal bisey olsa hormon tedavisine baslardi diye dusunuyorum. Bide onla ugrasip vakit kaybedecktim. asil degerlerler sayfanin ortasindakiler, dr isaretlemis ordan biliorum. Seninkiler nasil bilemedimki.dr a gostermedinmi canm

göstermemmi gösterdim banada normal dedi. sadece bnm lh hiç bi testte snnki kdr çıkmamış o dikkatimi çekti hangisi normal acep.
benm değerlerin ynnda yüksek yada düşük yazmıyor hepsi normal yani sende varmı öyle bişey

canim lh nin yaninda normal deger araligi gosteriyor .1.9 ve12,5 arasi normal diyo

canım benim çok tşk edrm hele sen şimdi geçmşmi boşver sonra anlatrm da önce anlatmam gerekn daha önemli şeyler var. ya ben bu sabah yataktan kalkar kalkmaz tuvalete gttm.tıpkı adet ağrısı gbi karnım ve belimde ağrı vardı.dedm aha adet olcm derkn peçeteyle baktm çok az kan gördm.işte üzüldm buraya yazdm adet oldm diye.sonra pazara gttm eve geldm.gelr gelmez de mevlüt vardı ora gttm.yani akşam üzeri eve geldm.ve o sabhki kandan sonra hiç adet olmadm yaw:26:karnım ve belim hala ağrı var adet oldğnda olr ya o ağrı işte.göğüs ağrım sanki azalmış.ay işte böle kafam çok karışık.şmdi yne içime kurt düştü acep o tutunma kanamsı mıydı yav?:26:ya değlse nye adet olmyrm.ne kahve akındı ne kırmızı akıntı.leke meke de yok.ya yine alay mı edyo hormonlarım benmle ya bi akıl ver.TÜM ARKADAŞLARA SESLENYRM VAR MI BÖLE DURUM YAŞAYAN???

valla taş olsa çatlardı git bi test yap canım hiç olmadı yedin bitirdin kendini böyle stresten zaten olmaz ki
biraz rahatla canım benim yaa
banada olur öyle bi gelir arkası gelmez ama inan bu karamsarlık iki arada kalmak çok kötü
yap bi test rahatla işte diyorum varsa hiç olmadı silik çıkar belki ne bileyim

bende ilk sogan kurumu yaparken bole olmustu ama bi gun sora kanamam cok siddetli baslamisti bence yarinda olmassan bi test yap silikte olsa cikar. Insalah yerlesme kanamasidir

Cnm haydi bakalim...sevilayy emre sen ben ayni gidioruz yumurtlamada..iki hafta sonra burdaki arkadaslara bereber veririz insallah guzel haberi..

canım resım koyamıyorum hata verıyor ya ama ıkı koyulukta aynıydı kıpkırmızı hatta dedım yumurtlama zamanı yumurtlamadım ya acaba hamılemıyım dedım ovu testınde daha erken ögrenılırımıs ya cunku akıntı fln da yok nebılım canım ya inş. ıkımızde guzel haberler verırız yarında yapıcam test tabı bugun calısma buarada arkadas olarak ekledım senı msj da yazmıstım kabul edersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…