sogan kürü kullananlar

canım bat yas söyle ekleyim listeye

cnm ben cektitdim hsg.uyutularak cekildim o yuzden pek bisey anlamadim.vajinadan sivi enjekte ediyo bi yandanda rontgenden sivinin gecp gecmedigine bakiyo cnm. O sirada rontgen de cekiyolar iste. Bazen hafif yapisiklik varsa o basincli sivi ile acilabiliyomus. Bayilinca korkulcak bisey yok ama cok aciyomus.bnm kanamam yada sancim olmadi film sonrasi.
ya kızlar bn daha adet olmadım ...gecen ayda 10 gun gecıkmıstı ...acaba buayda kıst falanmı olustu yaa..bu gun olmam lazım 30. gun bu gun ..
Cnm test yapmis miydin sen? Yada doktora gitsen

Kızlar ben geldim banada ebenin bitanesi rahmin ters demışti karnımı zeytinyagla ovmuştu düzelttim demişti ama okadar doktora gittim bisey diyen olmadı ben ebenin yalancısıyım:-D

hoş geldin canım.annem de ebeye düzelttirmiş.o zaman doktorlar bilmiyomuş bunu.:26:.ebeler bakıyomuş bu işe.ama görüyorum ki bu konuda o zamandan bu zamana değişen bişey olmamış
Aynen ben ebeyi nerdn bulcm yaa :)) ablamda tuttirdu git ebeye baksin diye doktorlar demekki bilmiyo bu isin ehli ebeler
Mybaby canım nasılsın sende hastymışsın :-( kendine dıkkat et beni sormuşsun alıntı yapamadım iyi olmaya calışıyorum antibiyotik ıcmemek icın direniyorum
Sagol cnm iyiyimm snde dikkat et kendine

Hg hayirli olsun hg canimm

kızlar Allah sonumu hayır etsin, doktor doktor geziyorum, bugün de meme kontrolüne gittim, kadın doğumcu beni size neden yönlendirdi anlamadım dedim doktora, doktor yumurtalığında kist görünmüş, bu durum memede de kist oluşmasına neden olabilir o yüzden göndermiştir dedi, adam baya bir kontrol etti memişleri:26::26: sonra mamografiye gönderdi, elle muayene de bir şey görünmüyor ama yine de küçük küçük kitleler olabilir dedi, mamografi tarihi aldım, tam 17 Temmuza verdiler, yuh yaaaaa

ayyy bugün de daha adet olmadım:81::80::79::78::92::119::118:arkadaşlar dün adet günümdü ve hala olmadım:))))ayyy acep hamiş miyim yoksa yise hormonlar alay mı edyo benle her ay oldğu gbiinş yarına kadar da olmzsam perşemde doktra gdcm.

geçmiş olsun canım inşallah önemli bişey çıkmaz. zaman zaman olabiliyor kist göğüsde veya yumurtalıkda benim görümcemde de çıkmıştı ama geçti ilaçla... kendine dikkat et arkadaşım

hadi inşallah potipoto halay başı olursunn artık. biliyorsun halay başı nereye herkes oraya geliyor arkasından bizide çekersin işteee
hadiii inşallah canım çok ihtiyacımız var hamiş haberine mayısda 1 tane de olsa hamişimiz olsun

Kizlarrrr ovulasyn testinde en koyu cizgimi gordum baya esitler yani.. az birsas akintimda var aksam kocis gelsin yapiscam pacasinatelfndn girdiim icin foto koyamadim aksam pc den girebilirsem koyarim fotoyu...insallah gebeliktede yakaliariz bu cizgiyi yaw:118::118::118:teyyy teyyy teyyy

ayyy canım benim inşşşşş bu ayın hamişlerinden olrzson 3 gündür göğüs ağrım var ama normalde de olrdu her ay ama bu ay geç oldu göğüs ağrısı.

ay canım inş inş inş.haydin halaya deriz perşembe

Canim anladim ama dun hic yoktu bugun var okudum internette az da olsa lh vardir yaziyodu zaten benim yumurta dun catladi akintim o zaman geldi cnim

Cnm bu lh hormonu vucudumuzda zaten hep var olan bi hormon..buyuzden normal bi gunde silik cikmasi gayet normal..yumurtlama zamanimizdan bir iki gun unce bu hormon hizla yukseliyo yumurtlamamizi sagliyo..dun yumurtladini soluosun mesela..dunden onceki iki gun yaptinmi test koyu cizgiyi gordunmu?ben ademin 7.gununden beri bu testi yapiyorum..fotosunuda koymustum gorduysen..ikinci cizgi hep silikti ama vardi...bugun o cizginin iice koyulastini c ile t nin esit koyulukta oldunu gordum..sanirim bende yirmidort saate yumurtlicamtabi bu testlerin yanilma payi var...ama pozitif olmasi icin ayni koyulukta iki cizgi olmasi lazim..yani lh hormonunun en yuksek seviyeye ulasmasi lazim canim

Canim ovuyu dun aldim yapmadim yani tesekkur ederim canim adetim duzenlidir bugun17. gun yani coktan catlamistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…