sogan kürü kullananlar

Kizlar telfla girdim hamilemi gercekden halay zamani o zaman insallah hamiledir opdum yarin mutlaka giricem halay icin

benimde normal yolla olmamıştı şimdi 2. için ğraşıyoruz ALLAH ın izniyle oda olur inşallah
aay üzüldüm canım olur inşallah tatlım ALLAH büyük

kızlaaar ben 1-2 gün yokum k.v. gidiyoruz orda kalıcağız geldiğimde mybabyciğimin gebe haberini alırıııııım inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaah öptüm sizi

kızlar doktordan geliyorum, resmen şok içindeyim, biri beni cimciklesin

doktor resmen bir felaket senaryosu çizdi benim için, belki çizmedi ama ben dinlerken bana öyle geldi

benim rahmim tersmiş ben yıllardır kadın doğum uzmanına giderim, bir Allah ın kulu rahmin ters demedi

smear testi yaptı, sonuç 15 gün sonra çıkacakmış

tıp fakültesine git, rahim filmi çektir dedi bunu yaptırman şart dedi

veeeee polikistik over varmış yıllardır bunu bana hiç bir doktor söylemedi, pes dedim yaaaa

bir de memelerini kontol ettir muhakkak dedi, ondan da emin olalım dedi, ne demek istedi onu anlamadım
demek ki benim kızım bir mucizeymiş te bizim haberimiz yokmuş

Son düzenleme:
Canimm bence bska bi doktora daha gorun.bazen olmayan seyler soyluyo bu doktorlar.ne bileyim ters duz olmasi nasil biseyki bnm ablamin arkadasi hamile kalmak istedigimde gidiyomus ebeye duzletiyomus bnm icinde baktirsin ebeye demis ama ebe nerden bulcm ben dr gidiyorum bisey demedi dedim. Rahim filmindede belli mi oluyo acaba ters olup olmadigi onu niye istediki

ben de polikstk overliym malesf...rahim ters nasıl olyomş yainş değldr.ama kendni tamamen de doktorların eline bırakma derm.ALLAH hepimizn gönlüne göre versn inş

kızlaaar ben 1-2 gün yokum k.v. gidiyoruz orda kalıcağız geldiğimde mybabyciğimin gebe haberini alırıııııım inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaah öptüm sizi

Kizlar telfla girdim hamilemi gercekden halay zamani o zaman insallah hamiledir opdum yarin mutlaka giricem halay icin

Kizlarrr agziniz bal yesin emi..keske dediginz gibi olsa ama dunku msjdan sonra geldi baya simdi.hamiss degilim yani ben( insallah haziranda halayimizi cekeriz hepberaber. Bisey sorcam simdi bnm cmrtesi 3 5dmla kahve lekem geldi.pazarda leke gibi pazar aksami kirmizilasti bgnde kirmizi.baslangic tarihi olarak hangi gunu baz alsam.kan vercm de hormon tahlili icin.

canim adetinin 3 gunu olmasi lazim tam geldiyse 3 gun sonra git bence yinede uzulmek yok olucak tabi hepimizinki birden olucak

bence pazar canım akşam kırmızılaşmış çünkü hayırlısı olsun haziranda inşallah mybabyciğim

canım bence hiç üzülme aynısını banada demişlerdi daha yenievliylen rahimin ters ve küçük demişti dr.bunalımlara girmiştim sonra başka dr. gittim ultrasyonda gösterdi bana rahimin gayet iyi ters filanda değil demişti sen bu dr. hemen bırak başka bi dr. a daha git senin kızınvar çünkü doğum yaptın yoktur bişeyin üzülme

canım ilk kırmızı ne zaman geldiyse o günü baz al birde bu ay sogan kürü yap derim ben çünkü geçen ay ben yaptım kahve lakalar hiç gelmedi sogan temizlemiş adet dönemindfe rahimde birazcık leke kalırmıs bir daha ki adette ilk kahveler gelirmiş sogan içtigim ay direkt kırmızılar geldi ins bu ay gelmez:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…