sogan kürü kullananlar

serçem senin problemin var mıydı canım?yoksa daha yeni mi başladınız?ben kaçırdım o kısmı sanırım

Canim biryildir istiyoruz prablemin yok dediler yeni basladigimizda pralaktin yuksekliyi vardi azcik onuda salmis. bulunmakdayiz gerisi Allaha kalmis bekliyoruz insallah Allah herkese yasadir annelik duygusunu banada Rabbim duyucak sesimizi buna. inaniyorum

Canim biryildir istiyoruz prablemin yok dediler yeni basladigimizda pralaktin yuksekliyi vardi azcik onuda salmis. bulunmakdayiz gerisi Allaha kalmis bekliyoruz insallah Allah herkese yasadir annelik duygusunu banada Rabbim duyucak sesimizi buna. inaniyorum

sercemim bende de tek sorun birazcık yüksek olan prolaktin bence bu hormon psikolojimizden çok etkileniyor

sercemim bende de tek sorun birazcık yüksek olan prolaktin bence bu hormon psikolojimizden çok etkileniyor

evet bnm de sorun aynıymıştı ama şimdi normal seviyede, ve dediğin gibi stres tetikliyormuş. o yüzden kızlar no stress :KK24:

canım rahim filmine girmişsin geçmiş olsun inşaallah bebişin gelir hayırlısıyla bende yaptırmıştım ağlaya ağlaya ama sonuçlarım temiz çıkmıştı şükür :KK9:

aa sahi mi cnm ne zmn girdin sen filme? ve eşinde de sende de başka bi sorun yok dimi inşallah?

hatta ondan sonra aşılama denedik ama olmadı nasip yaaa bakalım vakti ne zaman gelicek

yaaa :KK53: kaç yıllık evlisiniz siz? Allah sabır versin cnm.. kaç yaşındasınız peki, eşin ve sen? sadece 1 kere mi aşılama denediniz? yanıt olmazsa 3 kereye kadar şans veriyor ya uzmanlar, ondan sordum. en sonunda da malum tüp bebek diyorlar...

yaaa :KK53: kaç yıllık evlisiniz siz? Allah sabır versin cnm.. kaç yaşındasınız peki, eşin ve sen? sadece 1 kere mi aşılama denediniz? yanıt olmazsa 3 kereye kadar şans veriyor ya uzmanlar, ondan sordum. en sonunda da malum tüp bebek diyorlar...

6yıl olucak arkadaşım temmuz ayında 25 yaşındayım .hormon iğneleri beni mahvediyor hatta doktorun bitanesi yüzünden fazla dozajda iğneden aşırı yumurtlama oldu tedaviyi sonlandırdı

6yıl olucak arkadaşım temmuz ayında 25 yaşındayım .hormon iğneleri beni mahvediyor hatta doktorun bitanesi yüzünden fazla dozajda iğneden aşırı yumurtlama oldu tedaviyi sonlandırdı

yaa :KK19: tüh, bi de öyle bi durum var tabi hormon iğneleri... yaşın da gençmiş daha.. iyi araştırmak lazım tabi bu doktor işi çoook mühim çoook! e ne yapmayı düşünüyorsunuz peki, böyle oluruna mı bıraktınız yani?

yaa :KK19: tüh, bi de öyle bi durum var tabi hormon iğneleri... yaşın da gençmiş daha.. iyi araştırmak lazım tabi bu doktor işi çoook mühim çoook! e ne yapmayı düşünüyorsunuz peki, böyle oluruna mı bıraktınız yani?

saraçoğlu hocanın kürlerini kullanıyorum en azından yan etkisizler gerçi soğan kürü benim iştahımı kesiyor zaten iştahsızım o yüzden bu ay tam yapamadım kürü

saraçoğlu hocanın kürlerini kullanıyorum en azından yan etkisizler gerçi soğan kürü benim iştahımı kesiyor zaten iştahsızım o yüzden bu ay tam yapamadım kürü

Anladım arkadaşım, e hakkımızda hayırlısı olsun o zmn, tez vakitte gerçekleşsin hayallerimiz.. :KK54:

Eki Görüntüle 720968
fazla içme ozaman soğan suyunu bünyen zayıfsa canım şuan akıntın varmı belki iltihabı atıyosun ağrıyla
ozaman testleri yapmaya devam et bide gün aşırı yapma bence hergün yap ovulasyon testlerini

cnm bk bugünde yaptım testı 16.güne kadarkı olanların fotosunu koyuyom...bugünkü en sılık:KK19:

Son düzenleme:
belki yumyumlar çatlamıştır canım :KK34: arkadaşım soğan kürü sanada dokunuyor mu[/QUOTgalıba bıraz fazla geldı nukracım..dun 10.gunumdu zaten 10 gun ıcıp bırakmayı dusunuodum..saracoglunun sitede öle yazıodu pkosu olmayana 10 gun sadce bır ogun yeterlı oluomus..bende bır ogun aldımm ama aksamları ıkı bardağa yakın bı bardakla ıctım..dungece baya kotu oldum belım cok agrıı karnım mıgdemm sankı regl olmuş gıbı oldumm uyuyamadım agrıdam gunduz bıı usudum bı terledimm cok halsızdımm...vee acayıpp gazımm vardı bı kac gundur dun artık doruktaydı dıyebılırım..bıraz agır geldı galıba..bünyemde zayıftır bıraz ondanda oldu sanırım..bugünde cok halsızım ve belım cok agrıoo..ılıskıden sonra ozellıkle cok ağrıdı..haladada agrıo:KK43:bılmım 30-35 güne adet goruom 7.gun falanda bıraz erk deılmı çatlaması ıcın:KK43:zaten duzenlı ozenlı ılıskımde olmadı ara..ben bu ayda tutturamıcam sanırım ııce umutsuzluğa kapıldım:KK43::KK43:

belki yumyumlar çatlamıştır canım :KK34: arkadaşım soğan kürü sanada dokunuyor mu

galıba bıraz fazla geldı nukracım..dun 10.gunumdu zaten 10 gun ıcıp bırakmayı dusunuodum..saracoglunun sitede öle yazıodu pkosu olmayana 10 gun sadce bır ogun yeterlı oluomus..bende bır ogun aldımm ama aksamları ıkı bardağa yakın bı bardakla ıctım..dungece baya kotu oldum belım cok agrıı karnım mıgdemm sankı regl olmuş gıbı oldumm uyuyamadım agrıdam gunduz bıı usudum bı terledimm cok halsızdımm...vee acayıpp gazımm vardı bı kac gundur dun artık doruktaydı dıyebılırım..bıraz agır geldı galıba..bünyemde zayıftır bıraz ondanda oldu sanırım..bugünde cok halsızım ve belım cok agrıoo..ılıskıden sonra ozellıkle cok ağrıdı..haladada agrıo:KK43:bılmım 30-35 güne adet goruom 7.gun falanda bıraz erk deılmı çatlaması ıcın:KK43:zaten duzenlı ozenlı ılıskımde olmadı ara..ben bu ayda tutturamıcam sanırım ııce umutsuzluğa kapıldım:KK43::KK43:

galıba bıraz fazla geldı nukracım..dun 10.gunumdu zaten 10 gun ıcıp bırakmayı dusunuodum..saracoglunun sitede öle yazıodu pkosu olmayana 10 gun sadce bır ogun yeterlı oluomus..bende bır ogun aldımm ama aksamları ıkı bardağa yakın bı bardakla ıctım..dungece baya kotu oldum belım cok agrıı karnım mıgdemm sankı regl olmuş gıbı oldumm uyuyamadım agrıdam gunduz bıı usudum bı terledimm cok halsızdımm...vee acayıpp gazımm vardı bı kac gundur dun artık doruktaydı dıyebılırım..bıraz agır geldı galıba..bünyemde zayıftır bıraz ondanda oldu sanırım..bugünde cok halsızım ve belım cok agrıoo..ılıskıden sonra ozellıkle cok ağrıdı..haladada agrıo:KK43:bılmım 30-35 güne adet goruom 7.gun falanda bıraz erk deılmı çatlaması ıcın:KK43:zaten duzenlı ozenlı ılıskımde olmadı ara..ben bu ayda tutturamıcam sanırım ııce umutsuzluğa kapıldım:KK43::KK43:

bende ne zaman soğankürü içsem kilo kaybediyorum ve hastalanıyorum:KK50: takma kafana sen devam et ilişkiye bide akıntıya falan takılma mesela bende akıntı olmaz ama doktora gidiyorum yumurtlama çatlama oluyor yani belli olmuyor bu durumlar bazen

cnm 30-35 güne adet oluyosan 7. gün çatlaman imkansız.. çünkü çatlamadan 14-16 gün sonra adet olunduğuna göre yani mantık olarak diyorum mümkün değil gibi...

bende ne zaman soğankürü içsem kilo kaybediyorum ve hastalanıyorum:KK50: takma kafana sen devam et ilişkiye bide akıntıya falan takılma mesela bende akıntı olmaz ama doktora gidiyorum yumurtlama çatlama oluyor yani belli olmuyor bu durumlar bazen

anladım canım bakalım testlerı yapmaya devam edıcemm..umarım koyu cızgıyı bı an once gorurum...sık ılıskıde yıpratıo ınsanı..:KK43: senın durumunuda okudum canımm cok gecmıss olsun..rabbım sanada tez zamanda nasıp etsın ınsallah...erken evlenmen avantajın olmuş:KK66:bende 25 yasındayım 7.5 aylık evlıyım..uc aydır çalışmalara başladık dıebılırım:KK66:

X