sogan kürü kullananlar

yaaa bu durumu ben ilk kez duydum, malesef konu hakkınd abilgim yok

canım kabartma tozu düşüğe neden olabiliyormuş, riskli bence denemeyin

bunu arkadaşıma dr. önerdi canım kızın sorunuda nartanesi gibi aynıydı asit ve hemen hamile kalmış asitten dolayı hamile kalamıyormuş ve bunu öneren dr. çok ii bi dr.du

canım 2 test sonucunu yazıyorum frklı frklı olan
bnm tsh 1.95 ve 2.07 çıkmış
lh 4.75 ve 5.21
prolaktn 13.66 ve 375 saırım bunun değerlendirmesi frklı normal değer aralıgı
e2 53 ve 44
hani bunlar benm normal oldugu söylenen değerler hiçbirinin yaında da yüksek veya düşük demiyor canım

bunu arkadaşıma dr. önerdi canım kızın sorunuda nartanesi gibi aynıydı asit ve hemen hamile kalmış asitten dolayı hamile kalamıyormuş ve bunu öneren dr. çok ii bi dr.du

ben konunun başını kaçırmışım canım, balıklama atladım, şimdi farkettim, arkadaşın durumu farklıymış, ben de sorun olmadığı hald egebe kalmak için deneyen bir arkadaş diye yazmıştım, kusura bakma

dogru arkadaslar asit spermi öldürüyor bu durumda zaten bebek olmuyor ama bu su asiti temizliyor ende duydum bu sekilde hamile kaln

yook canııım estağfirullah bu ay kalmassam gebe ama bende yapçam bunu

yumurtlama döneminde denenmeliymis hamilelikte yapilmaz. arkadasin arkadasi o sekil hamile kalmis. bende asit sorunu var vajinada o yüzden care ariyorum
canım kabartma tozu düşüğe neden olabiliyormuş, riskli bence denemeyin

asilamam tutmazsa denerim bakalim. sagol

canım benim e2 konusunda acaba hangisi dogru bilmiyorum bana da doktor 300 normal demişti bazı yerlerde de okudum 300 normal yazıyor ama tatlım yanlıs olmasın

Kızlar bu aralar halsizdim çarşamba günü ateşim 40 dereceyi gecti igne yaptılar:’( tahlil yaptılar kan idrar temiz cıktı şükür ama iyileşemiyorum :-( çok halsizim kürlerimide yapamıyorum

kızlar bugün benim çılgın dr.a gittim baktı yumurtan çatlamış hayırlısı olsun dedi şimdi ben napayım ilişkiye gerek varmı yokmu bıktım artık ilşkiden valla aaaaa pkomuyum diye sormadım bu sefer bak çatladı dedi yaa çok sevindim ondan unuttum inşallah kalırım kızlar buayyy

Canlar ben adet oldum tarihimi dehisdir bebisim bitsin kur yapicam hayirlisi insallah.. basqa doktur yazdiklarini yapacam bakalim telf girdim okuyamadim herkesi opuyorum

canım benim e2 konusunda acaba hangisi dogru bilmiyorum bana da doktor 300 normal demişti bazı yerlerde de okudum 300 normal yazıyor ama tatlım yanlıs olmasın

Kızlar benim e2hormonum 39.6 saracoglu hoca biraz düşük dedi e2 hormonu yumurtlamayı destekleyen hormonmuş

canlarım ben size durumumu anlatayım ben dra gittigimde hiç birsey yoktu sebepsiz inferlite demişti sonra klomen+çatlatma ignesi 3 ay kullandım sonra yumurta çatlamadı kist olustu dogum kontrol hapı verdi

sonra benim ilaçlardan fsh yükselmiş dr birsey olmaz deyip asılama yaptı fsh 19 iken nasıl tutsun
sonra benim yumurtalıklar ilactan tembellik olustu dokturu iyi seçin bence benim yumurtalıkları mahvetti ilaçlar

Kızlar bu aralar halsizdim çarşamba günü ateşim 40 dereceyi gecti igne yaptılar:’( tahlil yaptılar kan idrar temiz cıktı şükür ama iyileşemiyorum :-( çok halsizim kürlerimide yapamıyorum

çok geçmiş olsuun canım ALLAH acil şifa versin her işin başı sağlık

çok güzel canım degerlendir bugun ve yarın ins bu ay gelir melegin senin doktor da herkese pko diyor heralde

canım çok geçmiş olsun allah ım sifa versin tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…