sogan kürü kullananlar

10.0 - 28.0 pg/mL Post Menapozal
21.0 - 312.0 pg/mL Lüteal Faz
94.0 - 508.0 pg/mL Olvülasyon
21.0 - 251.0 pg/mL Foliküler Faz

E2 karsısında bu yazıyor, 29 cıkmıs benımkı

canım kusura bakma senin tsh 1 çıkmıs yani normal degerler arasında ama e2 sanırım 300 lerde olması gerkiyor e2 de beyinden yumurtalıklara çalısmasını saglayan hormon canım yani bu durumda sanırım3. olan olvulasyon baz alacagız tatlım

folikasitam eee kadının içindemi kalmış balıklaaar çıkmamışmı sonra(doğumdan sonra bebekle çıkarmış)hay allaaah çok kötü oldum şuan:KK14:
nartanesi canım sana bişey anlatçam ama bana gülmeyin kızlar bu doğru benim bi arkadaşım aynen senin gibiydi asitten dolayı hamile kalamıyordu dr.a gitti ona ne verdi biliyormusun karbonatlı su 1lt.su içine 1tatlı kaşığı karbonatı atıyo iyice karıştırıyo ve şiringayla ilşkiden 10-15dk evvel vajinasını yıkıyordu iyice birazda içine sıkıyodu valla billa bunu yaptı kızın şimdi 2 çocuğu var arka arkaya kaldı gebe

yani bildigimiz kabartma tozuylami??? yikarim ama siringayla sikamam ya korkaim acir:KK43::KK43:

bende duydumki;bir diş sarmısağı ilşkiden evvel içine atıyosuun ilişkiye giriyosun rahim tersse çeviriyo filaaann (tabii adam ondan sonra evi terk etmesse) hamile kalıyosuun:KK14:

ayyy canım bir kan tahlili yaptır merak ettim valla:KK52::KK52:

kan tahilili için ben de sabırsızım, ölüyorum canım ama emin olmak istiyorum, hele dur bakalım yarın olsun ben bir adet olmayayım da pazartesi günü kan tahlili verbeilirim, kaç güne çıkıyor biliyor musunuz?

kızlar ben geldim, ağrım böyle adet ağrısına benzer şekilde dvm ediyo, içime pıskırttıkları sıvı için bugün ped koymamı söylediler bugün ve fitil verdiler 6 günlük. bunu dışında yapışık olduğu tespit edilen sağ tüpüm artık açık :KK9:

hadi gözün aydın canım, tebrikler.

kızlar ya benim soganın 5 günü adetin 13 günü geçenay çok akıntım geliyordu bu ay o kadar yok gelmiyor acaba niye böyle oldu ki yumurtlamadım mı :44::44::44:

ovulasyon testin yok mu? ben kullanmayı beceremeidm ama en garantilisi sanırım, sen yumurtalmaayı falan bekleme bir şey kullamıyorsan, çalışmaya devam edin.

kan tahilili için ben de sabırsızım, ölüyorum canım ama emin olmak istiyorum, hele dur bakalım yarın olsun ben bir adet olmayayım da pazartesi günü kan tahlili verbeilirim, kaç güne çıkıyor biliyor musunuz?

hadi gözün aydın canım, tebrikler.

ovulasyon testin yok mu? ben kullanmayı beceremeidm ama en garantilisi sanırım, sen yumurtalmaayı falan bekleme bir şey kullamıyorsan, çalışmaya devam edin.

canım kan tahlili 3 saatte çıkıyor bu arada ovu testi kullanınca stres oluyorum o yüzden yapmıyorum canım

canım inciri önce yıkıyosun sonra vajinadan içeri dogru koyuyorsun:KK17:sonra sabah kalktıgında tuvalette çıkıyormus yani bu da içini temizliyormus benim arkadasım ve ablası yaptıgı ay hamile kaldılar ama ben cesaret edemedim:KK50::KK50::KK50:

hadii yaaa incirle uyuyon yanii hay allah baksana hamile kalanda olmuş benim sarmısağı okudunmu:KK51:

Son düzenleme:
canım kusura bakma senin tsh 1 çıkmıs yani normal degerler arasında ama e2 sanırım 300 lerde olması gerkiyor e2 de beyinden yumurtalıklara çalısmasını saglayan hormon canım yani bu durumda sanırım3. olan olvulasyon baz alacagız tatlım

hımm bende hangı deger aralıgını baz almak gerekıyor acaba dıye karıstım kalmıstım. yumurtalıklar calısmıyormu yani benim :KK43:

yok kız cep sodası yokmu karbonat onunla yapçan bu arkadaşım varya içine baya atıyodu şiringayla vallaaaa arkadaşım yapmayaçalış yumurtlama dönemlerinde olur belki

yani bildigimiz asitli su. ben almanyada yasadigim icin pek bilmiyorum. yani sodali suya karbonatmi katiyor??

hımm bende hangı deger aralıgını baz almak gerekıyor acaba dıye karıstım kalmıstım. yumurtalıklar calısmıyormu yani benim :KK43:

yok canım zaten dr bana fsh yüksek dedi e2 normal demişti benimde fsh 11 çıkmıstı normal aralık0 ve 10 arasıymış onun için yumurta tembelligi demişti sogan kürüyle fsh 5 e düstü ve geçen ay yumurtlama oldu canım

yok canım zaten dr bana fsh yüksek dedi e2 normal demişti benimde fsh 11 çıkmıstı normal aralık0 ve 10 arasıymış onun için yumurta tembelligi demişti sogan kürüyle fsh 5 e düstü ve geçen ay yumurtlama oldu canım

Peki canım E2 degerin kaçtı senin?

dr gıttım bugun bende adetımın 2.günüydü. gebelik ön muaynesnde hormon testı felan yapmamıstı bana.kuzenim jinekolog dedim 20 aydır bebek istiyoruz dedim( ki abartmam lazımdı cunku kaale almıyolar.1 yılımız yenı doldu evlılıkte :))folıkasıte baslattınız 3aydır ıcıyorum ılıskı gunlerınede dıkkat edıyorum yok dedım.kuzenim hormonlara ve yumurtalık rezervlerıne baktırmamı soyledı dedım. hormon testıne gonderdı sukur.pazartesıde sonucla bırlıkte ultrasonla karından bakıcakmıs neye bakıcak acaba ultrasonda bılen varmı.

dr tanıdıgımda gercekten var ama erkek old ıcın soramıyordum iyi kolluyo bu drlar bırbırının hastalarını yada nasılsa sorucak ögrenıcek dıye gerekenlerı yapıverıyor hemen.:)inşallah sonuclar guzel cıkar kızlar haftasonu netten bakıcam degerlerımı buraya yazsam yorumlayabılen olurmuki?

abarttığın iyi olmuş, yoksa gerçekten umursamıyorlar, bend e öyle yapmıştım, ultrasonda alttan bakacak, yumurtalıklarının büyüyüp büyümediğini, enfeksiyon olup olmadığını yoklayacak, yumurtalıklarında enfeksiyon vars ailaç verceek tedaviye başlayacak, yoksa çok şanslısın, direk yumurtanın büyüyüp büyümediğine göre ilişki zamanını söyleyecek, söylemezse sen açık açık sor, benimki söylememişti, ben açık açık sordum, ne zaman ilişki olmalı dedim:26:

ya benim adetimin 13. günü amabende akıntı yok neden acaba potipoto arkadasımızda da olmamıs hamiş oldugu ay ins bende öyle olurum:KK49::KK49:

geç yumurtluyor olabilirsin, merak etme, sen 2 güne bir çalışmaya devam et, hatta sen bugün ve yarın mutlaka çalış

:26: yaa insallah cnm umudunu kesme, Allah herkesin gonlune gore versin, sana ve bu vesileyle arkadaslara bisey paylasiyim mi :KK34: Allahim sen buyuksun ya rabbim, ardanli bir arkadasim anlatti da gecenlerde, yengesi gebe kalamamis 8 sene. Bir suru kontrol, ilac, dogal tedavi, kürler fln derken belini cektirmisler ve en son icine alabalik salmislar. :KK30: "boyle kucuk kucuk oluyo ya bizim orda" dedi anlatirken parmagini da gostererek . Ben de kiz alabalik buyuk olur dedim ama yok boyle kcuk kucuk dedi. Zaten hemen ölüyo ki icine birakinca dedi. Inanamdim. Sonuc: o ay hamile olmus, simdi bir oglu bir kizi varmis. :KK76:

nasıl yani:KK53: bu gerçek mi rüya mı? gerçekten alabalık mı şey etmişler oraya:KK53:

kızlar bugün sabahtan beri ağız kuruluğu yaşıyorum, dilim damğım kuruyor öyle ki cümle kuramıyorumşak dilim yapışıyor, ilk kez böyle bir durumla karşılaştım, dün bir şeyim yoktu, su içiyorum, su içmek hiç etkili olmuyor:KK53:bileniniz var mı yaaaa,bu neeeeeeee:26:

yani bildigimiz asitli su. ben almanyada yasadigim icin pek bilmiyorum. yani sodali suya karbonatmi katiyor??

yok canım bak:1lt normal su( damacana suyu-arıtılmış su) 1tatlı kaşığı karbonat(cep sodası) bunları iyice karıştırıyosuun yumurtlama günlerinde ilişkiden 10-15 dk evvel vajinayı yıkıyosun birazda içine fışkırtıyosun ve ilişkiye giriyon bu ay hamile kalmassam obür ay bende yapçam yap bunu sen tam senlik bu asiti önlüyo

Son düzenleme:
X