sogan kürü kullananlar

İnşallah gerek kalmaz tüp bebeğe ama gerekirse onu da deneriz insanlar cok aşılama tüp bebek dene misler ama olana kadar peş etmemişler daha yeni önümüzde yıllar var

İnşallah gerek kalmaz tüp bebeğe ama gerekirse onu da deneriz insanlar cok aşılama tüp bebek dene misler ama olana kadar peş etmemişler daha yeni önümüzde yıllar var
inş bi mucize olur..... yoksa yaza tüp bebek yapcaz. sen de mi kocaelidesin? önerebileceğin( ist kocaeli farketmez) iyi bi tüp bebk merkezi ve kadın doktor istyorm ya ben erkeğe utanırım

arkadaslar meraba 6 ay once cikolata kisti teshisi konuldu ve eylulun 26 snda kadr visanne ilacini kullandim 6 ay boyunca adet olmadim en son 29 ekimde hasta oldum . en son doktora gittigimde 6 ay boyunca bebek icin bekleyelim dedi ancak kistim cok agri yapiyor ve bi daha hastaneye gitmek istemiyorum sogan kurunu hastaligim basladan once 10 gun icmistim simdi tekrar baslamak istiyorum ama her yerde 15 gunden fazla kullanmayin diyor sizce bi zarari olur mu neden israrla 15 gun diyorlar

Ben de bugün gittim jinekologa. Endometrium içinde 4.5 mm kist var çikolata kisti gibi gözüküyor dedi. 29 kasıma transvajinal ultrason çekilecek. Çikokata kisti olup olmadıgından tam emin olmak için. adetim biteli 1 hafta oldu 29 kasıma kadar ben de soğan kürünü denemek istiyorum. Ve Allahın izniyle faydalı olacağına inanıyorum

İnşallah amin canim

Kızlar mesajimi alan bölgisi olan yazsın lütfen .iki aydır adet olmadım ve âdet im bugün 11 günü baş im dönüyor saatte bir pet değişti ri yorum .rengi m sapsarı çok a aşırı kanamam var küçük küçük parçalar şeklinde hastahane yemi gitsem titriyirim da açıl cvp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…