sogan kürü kullananlar

Bende basliycam sogan kurune guzel haberler alan var mi bize de umut olur
Cnm ben uyguluyorum hala 6 günüm kaldı bitick inşAllah. Ama bende öyle akıntı faln olmadi sadece kasık bel ve karn ağrısı baya vardı. Dualarınızı eksik etmeyin. Ben kullan derim çünkü çok kişi kullanıp olumlu sonuç almış ama oyle kullanp.yarida bırakma sakin sabir vr dua ile olmayack sey yok. İlk ay kullanp olmadi diye pes etme devm et

Cok saol canim bende bugun basladim insallah olur sen yanin da baska birsey de uyguluyo musun

Cok saol canim bende bugun basladim insallah olur sen yanin da baska birsey de uyguluyo musun
Valla canım adaçayı içiyorum oda iyi diyorlar surekli icmene gerek yok aksam normal çay yerine mesela yada biberiye çayı ben çörekotu bal kürü de uyguladm kac gun ama ona adetin 2. Günü baslayp 12. Günü bitiriyrsn

Valla canım adaçayı içiyorum oda iyi diyorlar surekli icmene gerek yok aksam normal çay yerine mesela yada biberiye çayı ben çörekotu bal kürü de uyguladm kac gun ama ona adetin 2. Günü baslayp 12. Günü bitiriyrsn
Cok saol canim insallah en kisa zaman da olur hepimizin senden guzel haberleri bekliyorum en kisa zaman da

Bende basliycam sogan kurune guzel haberler alan var mi bize de umut olur
Canım ben başladım 8 9 gün kullandım ama midemi çok bulandiriyor ayrıca çalıştığım için düzenli yapamadım soğuk olmucak ılık sıcak aarası olucak o yüzden her yerde de yapamıyorum günde iki kez yapamadım

kızlar selam. pco luyum. ben de 7 gündür soğan kürü kullanıyorum. son 3-4 gündür şeffaf su gibi akıntım vardı. dün gece afedersiniz ilişkiden sonra peçeteye kahverengi leke gelmiş. sizce kistler mi temizleniyor, yoksa yumurtlama günüm mü bilemedim. böyle olan var mı ?

kızlar selam. pco luyum. ben de 7 gündür soğan kürü kullanıyorum. son 3-4 gündür şeffaf su gibi akıntım vardı. dün gece afedersiniz ilişkiden sonra peçeteye kahverengi leke gelmiş. sizce kistler mi temizleniyor, yoksa yumurtlama günüm mü bilemedim. böyle olan var mı ?

Sogan.kuruyle.mi hamile.kaldiniz

Merhaba, 3 buçuk yıldır çocuk istiyoruz. 2 kürtaj, bir de kimyasal gebelik yaşadım. Pko hastasıyım. Soğan kürünün methini çok duydum ama bir türlü denemeye cesaret edememiştim. Bugün ilk günü bakalım. İsteyen herkese Allah hayırlısını nasip etsin inşallah

Merhaba, 3 buçuk yıldır çocuk istiyoruz. 2 kürtaj, bir de kimyasal gebelik yaşadım. Pko hastasıyım. Soğan kürünün methini çok duydum ama bir türlü denemeye cesaret edememiştim. Bugün ilk günü bakalım. İsteyen herkese Allah hayırlısını nasip etsin inşallah
canım sonuç aldın mı ?

Arkadaşlar merhaba bende pko hastasıyım bir sene önce bebek düşündüğüm için gittiğim doktor teşhis koydu ve ben 2 ay boyunca soğan kurumu denedim sadece bir sene normal yolla dene olmazsa tekrar gel dedi ( bence doktorların en büyük yanlışı bu çünkü esinize bakmadan direk bunu söylüyorlar ) bir sene sonra farklı bir doktora gittiğimde (Zeynep Kamil hastanesi ) kislerin kaybolduğunu herhangi bir ilaç kullanıp kullanmadığımi sordu bende kullanmadığımi söyledim suanlik hamilelige engel bir durum olmadigini söyledi bence arkadaşlar sogan kurunun kendi adıma fazlasını gördüm herkeze tavsiye ederim tadı biraz kötü ama ben içtikten hemen sonra lokum yedim ve tadını hiç anlamadım .

X