sogan kürü kullananlar

Faydası olur diyor heryerde olanlarda varmış aslında bende de pko var geçen ay kullandım ama bu ay bisey yok önümüzdeki ay ovulasyon testi alarak tekrar denicem allahım şifa versin hepimize
Ben ne nasıl gebe kaldıgimi anlatcm adet bitiminden 15 gün boyunca sogan kuru içtim.Sonrasinda incir vr havuç kaynayıp suyunu içtim ve folik asit kullanıyordum sabah akşam ve o ay adet görmedim hamile kaldim

Canlar bende 4 yildir dogumkontrol hapi kullandim,birakali 2 ay oldu hala regl olamadim. Aile doktoru fitil verdi sari akinti icin kullanmadim daha ve sogan kuru denemek istiyorum ama regl bitince yapin yazmissiniz ben regl olamadim nasil yapcam baslasam olurmu adeti sokturmek icin? Regl olup icim rahatlasin istiyorum sonrasinda bebis dusunuyoruz da..

Canlar bende 4 yildir dogumkontrol hapi kullandim,birakali 2 ay oldu hala regl olamadim. Aile doktoru fitil verdi sari akinti icin kullanmadim daha ve sogan kuru denemek istiyorum ama regl bitince yapin yazmissiniz ben regl olamadim nasil yapcam baslasam olurmu adeti sokturmek icin? Regl olup icim rahatlasin istiyorum sonrasinda bebis dusunuyoruz da..
Mrb Dr verdiği fitili kullan çok iyi gelir hemen kesilir akintin sogan kurunu adet öncesinden de söktürücü olarak icebilir sin

Mrb Dr verdiği fitili kullan çok iyi gelir hemen kesilir akintin sogan kurunu adet öncesinden de söktürücü olarak icebilir sin

Tmm fitile bugun baslayim ozaman. Bir hafta demisti galiba.
Sogan kuru her seferde taze yapilcak 4e bolup kabuguyla mi kaynatcaz? Ve kokudan icemessem icine bisey katsak olurmu faydasi?

Eczanelede test varmış yumurtlama gününü hesapliyan bende ona baslicam bu ay inciri bende duymustum
Adetler düzene girer Se şayet o zama. Yumurtlama da düzgün olur yani yumurtlama gününü denk getirsen bile sonuçta yumurtanın cm20 olması gerek biz pkolarda yumurta sayısı fazla 10 cm olup catliyor yeterince olgunlaşmiyor .Miyom ve kişler müdahale ediyor

Tmm fitile bugun baslayim ozaman. Bir hafta demisti galiba.
Sogan kuru her seferde taze yapilcak 4e bolup kabuguyla mi kaynatcaz? Ve kokudan icemessem icine bisey katsak olurmu faydasi?
Kabukları soyuyoruz tadı kötü ben burnumu tikadim öyle içtim haemen ardından tatlı biseyler attım agzima hemen gidiyor tadı zaten

X