sogan kürü kullananlar

Saldi sabahlikti onlar falandami lazim oluyo kii en fazla bi gun kalmazmisiniz kuzum bilmedgmden soruyom dogumu ozeldemi yapcan tatlim 19 gun diyor takvim passa son tepiklerini atiomu:)

naptın mybaby24 var mı haberlerin bize?
A asya20 normal doğuma 1 gün, sezeryana 2 gün evet. ama kış bebeği olunca ona 2 bebe battaniyesi aldım lazım olur diye, kendime peluş pufuduk sabahlık almıştım, şimdi yanıyosun ama doğumdan sonra üşürsün dediler diye ama şimdi onu çıkarmaya karar verdim, ev yakın ztn 2 sokak, gerekirse eşim uğrar alır evden. bi ince banyo havlusu, kanamam olur da uykuda fln üstüm batarsa duş alırım diye, bi de orta boy el-yüz havlusu, iki gecelik (sabahlığıyla takım) bi de pijama takımı. bebeğe 3 zıbın takımı, batar kusar terler fln diye. bebek bezi 10 tane. kendime hasta pedi 1 paket. birkaç ince pamuklu bebek örtüsü... makyaj malzemesi, kozmetik fln...

Vay yavrum vayy neler gerekiomus yaa.amaan fazla olsunda eksik olmasin kuzum.ben evi tasirim herhal hastaneye cekcekli bi valizle:))) esimin ameyatinda piknige gider gbi gitmusiz bi gece kaldik hepi topu.yanimuzdaki hastalar bayram etti abur cubur gasete bulmaca utanmasam jenga alcaktim skilmayalim die :))

Arkadaşlar bir cevap verin ben polikistik overim sogan kürüne basladım 9. Gün ama hiç akıntım falan cogalmadı maalesef sadece asırı fazla gögüslrrim agrıyo ellerimle yoklayınca acımıyor sadece aradasırada aniden sızlama giriyo cok fazla sonra geciyor normalmi bu basına gelen varmı? Akıntım cogalmadıgı için kür bende işe yaramadı mı ve neden göğüsleriöe böle agrı giriyo nolur birileri benmle konuşsun bıktım artık polikistikten

Sakin ol şampiyon soğan kürünün faydası olur zararı olmaz, bunu bilmelisin önce. Ben ve burada birkaç arkadaş hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen şifa niyetine yaptık bu kürü. Belirtilere gelince herkeste farklı olabilir, akıntı olup olmaması işe yarayıp yaramadığının göstergesi değil yani. İşe yaradığını nasıl anlarım dersen, kürü tamamladıktan sonra doktora gidip kontrol edebilirsin belki. Herkeste işe yarayacak diye bişey de yok tabi. Kürü adım adım doğru şekilde uygulamak çok önemli bi faktör. Bunun dışında regl gecikmelerin oluyorsa, bak bu konuda çok kişide işe yaradı, bu kür sayesinde zamanında adet olabildiler.

o kadar değil cnm, makul olmaya çalışıyorum da ama dediğin gibi hastaneye çekçekli valizle gidenler var bizim topikte evi uzak olan var mesela.. ben şanslıyım
Rabbim ben duami ettim.emanetim Sendedir.hukum Sendedir.Nasibim 'Ol'emrindedir. Bugun icim umutla dolu kizlaarr@mybaby24 folik
aminn kuzummm Allah kabul etsin

Evet adet göremiyorum ilaç kullanmadan ilk defa ilacı bıraktım soğan kürüne basladım inş şifa bulurum Allah şifa arayan herkese yardım etsin inş cevabın içinde tsk ederim kür bitince gidicem doktora

Evet adet göremiyorum ilaç kullanmadan ilk defa ilacı bıraktım soğan kürüne basladım inş şifa bulurum Allah şifa arayan herkese yardım etsin inş cevabın içinde tsk ederim kür bitince gidicem doktora
O zmn dene bakalım, amin, inşallah faydasını görürsün sen de. Kür bitince derken ben 3 aylık tam uygulamadan bahsetmiştim ama sen beklemeyip bu ay sonunda da bi görün tabi istersen ... şifa olsun

Kızlar ben buradayımm özledim hepinizii...darısı Asyamızaa çok sevimdim Mybaybb Rabbim tamamına erdirsin. ..Folikk nasılsın doğuma az kalmışş sağlıklı huzurlu doğumun olur evladına kavuşursun inşaallah canım

Aminn kuzum Allah razı olsun, inşallah şişiyorum kuzucuum, aşağıya baskı arttı, sağ elim ve bileğim sürekli karıncalı ve uyuşuk inşallah az kaldı.. doğumun günü geçmesin diye elimden geleni yapıyorum yürüyüş, merdiven çıkma vs..

Kendini çok yorma canım dinlen çünkü enerjiye ihtiyacın olacak

Mybaby hamile misin inanmak istiyorum çünkü hep nedense seni takip ediyorum giriyorum topige benim ikinci geliyor inşallah doktorum % 60 kız olacak dedi bakalım hayirlisi haberlerini bekliyorum

Amin nukram aminnn:) topigin demirbasi olarak beklemedeyim bakalim:))sen buyutmussundur nekadar oldu canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…