sogan kürü kullananlar

Arkadaşlar merhaba ben polikistik overim yıllardır dogum kontrol hapıyla adet gördüm bu ay ilk defa hapı bıraktım ve sogan kürüne basladım bu 4.günüm göğüslerim de ara aara sızı var ve Sol yumurtalıgım egilip kalkarken ve ya mesela öksürürken falan acıyo sizce bu nedenlerle? Sogan küründen olabilir mi? Sogan kürü kullananlar kullanırken ne gibi değişiklikler yaşadılar nolur cevap yazın yardım edin bıktım ben bu polikistik overden artık :KK43:

Aynen cnm bende pkoyum hemde kizligimdan beri.ilacsiz gordugum regl sayilidir.bnde sogan suyu iciom dediklerin aynen bnde de oluyo.goguslerin yandan aciyolar dimi?brakma sogan kurunu bak ben gecen ay onun sayesinde regl oldum

folik folik A asya20 kızlarrrr aşılamaya bi türlü başlayamadım yaaaa:KK14:
internetteki bütün hesaplaycılara baktım hepsine son 3 regl dönemimi girdim ve 24 yada 25kasım i yazıyor regl günüme
ben normalde leke yaşarım gelmeden önce ama lekelenmede yok
en son 28 ekimde olmuştum bgn 30.gün bakalım bekliyorummm
içimden de inşallah bi mucize olmuştur diyorum ama kısmet artık ne zaman böyle düşünsem hayal kırıklıgı oluyor malum :KK43:
pazartesiye kdr gelmezse ozmn test yaparım :KK53: akıllandım :))

folik folik A asya20 kızlarrrr aşılamaya bi türlü başlayamadım yaaaa:KK14:
internetteki bütün hesaplaycılara baktım hepsine son 3 regl dönemimi girdim ve 24 yada 25kasım i yazıyor regl günüme
ben normalde leke yaşarım gelmeden önce ama lekelenmede yok
en son 28 ekimde olmuştum bgn 30.gün bakalım bekliyorummm
içimden de inşallah bi mucize olmuştur diyorum ama kısmet artık ne zaman böyle düşünsem hayal kırıklıgı oluyor malum :KK43:
pazartesiye kdr gelmezse ozmn test yaparım :KK53: akıllandım :))
amanın, hayırdır inşallah :KK37:

amanın, hayırdır inşallah :KK37:

ayy foliğim hep böyle oluyor sanki vücudum bana oyun oynuyor yine :KK43:
bgn de rüyamda teeeee ilkokul arkadaşımı gördüm en son ilkokul 5.sınıfta görmüştüm kendisini :KK48:
nerden girdiyse rüyama meger hamileymiş diyorum bu 2. gebeliğin mi o da evet diyor
senin yokmu diyor yok diyorum ama inşallahhhhhhhh benimde olur inşallahhhhhh diyorum ve dua istiyorum ondan
ne alaka anlamadım uyanınca da kendi kendime şaşırdım :KK57: hayır olsun

ayy foliğim hep böyle oluyor sanki vücudum bana oyun oynuyor yine :KK43:
bgn de rüyamda teeeee ilkokul arkadaşımı gördüm en son ilkokul 5.sınıfta görmüştüm kendisini :KK48:
nerden girdiyse rüyama meger hamileymiş diyorum bu 2. gebeliğin mi o da evet diyor
senin yokmu diyor yok diyorum ama inşallahhhhhhhh benimde olur inşallahhhhhh diyorum ve dua istiyorum ondan
ne alaka anlamadım uyanınca da kendi kendime şaşırdım :KK57: hayır olsun
hayrolsun cnm biz bişeye yormayalım bu rüyayı, hayrolsun diyelim. senin dediğin gibi hep tedavi öncesi böyle oluyo sanki :KK48: stres heyecan falan yapıyosan.

hayrolsun cnm biz bişeye yormayalım bu rüyayı, hayrolsun diyelim. senin dediğin gibi hep tedavi öncesi böyle oluyo sanki :KK48: stres heyecan falan yapıyosan.

evet hep ben yapıyorum sanırım :KK53:kendimi bu duruma yine kendim sokuyorum :KK23:
inşallah hayır olur ya bi mucize banada nasip olur inşallah
şimdi stres yaptım ya artık reglim gecikir de gecikirrr :KK51:

folik folik bu arada senin dogum planı belli oldumu canım
son zamanlar artık :KK17: 23 gün kaldı diyor doguma :KK73:
ayyy ne heycanlısındır dimiiiii :rolleyes: inşallah herşey çok güzel olacak canım

folik folik bu arada senin dogum planı belli oldumu canım
son zamanlar artık :KK17: 23 gün kaldı diyor doguma :KK73:
ayyy ne heycanlısındır dimiiiii :rolleyes: inşallah herşey çok güzel olacak canım
kontrolüm yarın, bakalım değişiklik olmazsa normali bekliyoruz cnm :KK51: evet çok heyecanlıyım ve stresliyim. az önce hastane çantamı hazırlıyordum da (ütü işi ancak bitti), döndüm sen gitmişsin o_Oinşallah güzel olur kuzum sağol :KK15:

canım ben kullanalı baya bi yıl geçti o yüzden neler yaşadıgımı inan hatırlamıyorum:KK43:
üstelik pko da değilim her vücut aynı tepkiyi vermiyor olabilir
eğilip kalkarken ağrı ve öksürünce kasıklarda basınç benim yumurtlama dönemimde oluyor
inşallah şifan olur bilgilendiremediğim için üzgünüm
Anladım canım yinede cok tsk ederim benm adetim biteli 5 gün oldu 5 gün içinde yumurtlama dönemi olur mu acaba

Aynen cnm bende pkoyum hemde kizligimdan beri.ilacsiz gordugum regl sayilidir.bnde sogan suyu iciom dediklerin aynen bnde de oluyo.goguslerin yandan aciyolar dimi?brakma sogan kurunu bak ben gecen ay onun sayesinde regl oldum
Göğüslerim yanlardan cok acımıyo da ara ara aniden bir acı sızlama oluyo sonra geciyor tamam canım bırakmıcam bu ilk defa kullanıyorum 15 gün içip bıraklıyotmus sonraki aylar nasıl kullanıcam bilgin var mı kaç ay kullanmam lazım bir de acaba bilgin var mı arastıyorum herkes farklı birsy demiş anlayamadım

kontrolüm yarın, bakalım değişiklik olmazsa normali bekliyoruz cnm :KK51: evet çok heyecanlıyım ve stresliyim. az önce hastane çantamı hazırlıyordum da (ütü işi ancak bitti), döndüm sen gitmişsin o_Oinşallah güzel olur kuzum sağol :KK15:

selam canım yeniden :KK24:nasıl geçti kontrolunuz bakalım :KK68:
bende regl olmadım ama olcakmışım hissi var artık yani,yrn bilemedim öbür gün kesin gelir
beledim bekledim gelmeyince kaçtım bende foliğim olsun sen de bebişin kıyafetlerini hazır ettin :rolleyes:

Anladım canım yinede cok tsk ederim benm adetim biteli 5 gün oldu 5 gün içinde yumurtlama dönemi olur mu acaba

bazen olabiliyormuş canım benim bi çok duyumum var reglisi bitince hamile kalmış olan
ama başka bi arkadaşda demiş ya benimde oluyor diye kürden de kaynaklı olabilir
yani anlıcagın ne desem yalan olur :KK64: inşallah şifan olur

bazen olabiliyormuş canım benim bi çok duyumum var reglisi bitince hamile kalmış olan
ama başka bi arkadaşda demiş ya benimde oluyor diye kürden de kaynaklı olabilir
yani anlıcagın ne desem yalan olur :KK64: inşallah şifan olur
Amin canım benim inşallah inşallah :) seninde hersey gönlünce olsun

selam canım yeniden :KK24:nasıl geçti kontrolunuz bakalım :KK68:
bende regl olmadım ama olcakmışım hissi var artık yani,yrn bilemedim öbür gün kesin gelir
beledim bekledim gelmeyince kaçtım bende foliğim olsun sen de bebişin kıyafetlerini hazır ettin :rolleyes:
güzeldi cnm, 3 kilo olmuş tosun, kuluçkaya devam :KK51: gelecek cuma tekrar bekliyor dr. bugün birkaç zıbın daha aldık, bi de daha büyük bi çanta :KK48: kış doğumu olunca sığamadık bi yere havlusuydu, battaniyesiydi, sabahlığıydı, şalıydı, patiğiydi fln derken.. darısı başına kuzummm çok dua ediyorum asyamla sana. havalar da birden soğuyunca ondan mı gecikti acaba seninki.. gerçi senin memleket soğuyalı olmuştur epey.

güzeldi cnm, 3 kilo olmuş tosun, kuluçkaya devam :KK51: gelecek cuma tekrar bekliyor dr. bugün birkaç zıbın daha aldık, bi de daha büyük bi çanta :KK48: kış doğumu olunca sığamadık bi yere havlusuydu, battaniyesiydi, sabahlığıydı, şalıydı, patiğiydi fln derken.. darısı başına kuzummm çok dua ediyorum asyamla sana. havalar da birden soğuyunca ondan mı gecikti acaba seninki.. gerçi senin memleket soğuyalı olmuştur epey.
Foligimm hala olmadim bgn idrar testi yapicam. Cok heycanliyimmmm :KK66:))

Ayyy foligim yine vucudum ve beynim isbirligi yapip beni yaniltiyor diye cok endiseliyim:KK43: ama hic kahve lekelenme olmadi hatta her sabaha olmusum gibi heh kesingeldi diyip uyaniorum ama yok.belim karnim hafif hafif olackmiskm gibi agriyor.ve asiri bi gaz var sanki karnim siskinlik yasiyor.

Saldi sabahlikti onlar falandami lazim oluyo kii en fazla bi gun kalmazmisiniz kuzum bilmedgmden soruyom dogumu ozeldemi yapcan tatlim 19 gun diyor takvim passa son tepiklerini atiomu:)

X