sogan kürü kullananlar

Amin nukram aminnn:) topigin demirbasi olarak beklemedeyim bakalim:))sen buyutmussundur nekadar oldu canim
Sıra sende canım inşaallah :) 14 Aylık oldu küçük adam büyüyor hamdolsun iyiyiz.başta bayağı sıkıntı atlattık Asım sarıldıktan hastahanede yattı fizikten ameliyat oldu ben apandisitten ameliyat oldum o günleri hatırlamak bile kötü:KK43: ama iyiyiz artık hamdolsun sizlere duacıyız:)Serçenin ikinci mi olmuş:)

Sıra sende canım inşaallah :) 14 Aylık oldu küçük adam büyüyor hamdolsun iyiyiz.başta bayağı sıkıntı atlattık Asım sarıldıktan hastahanede yattı fizikten ameliyat oldu ben apandisitten ameliyat oldum o günleri hatırlamak bile kötü:KK43: ama iyiyiz artık hamdolsun sizlere duacıyız:)Serçenin ikinci mi olmuş:)
Evet cnm Serçem'in İbrahim'e Leyla geldi bir de :)

Korunmuyor musunuz kız, olmuyor mu?
Korunma yok Foliğim zaten olmuyor modundayız yani olması için bir çabamızda yok Asım memede emiyor 2yaşa kadar devam etmek istiyorum nasipse ek gıdada alıyor azda olsa anne sütü işte :)

Korunma yok Foliğim zaten olmuyor modundayız yani olması için bir çabamızda yok Asım memede emiyor 2yaşa kadar devam etmek istiyorum nasipse ek gıdada alıyor azda olsa anne sütü işte :)
Hmm anladım cnm, hayırlısı olsun. Denemeyi düşünüyor musunuz tekrar?

Allah razi olsun tatlimm.gecmis olsun ya neler atlatmissiniz hastalikta sagligin zekatiymis derdi veren Rabbim dermaninida veriyo cok sukur:)sercemin ikinci haberini folikten aldim guzel yurekli sercem soyleyememis bize beklemedeyiz die naiftir sercemiz herzaman:) saglikla sihhatle buyutun insallah pasalari cimcimeleri.demek nasilsa olmuyo diye korunmuyosun haa altin gol heran gelebilir Rabbimin hikmetinden sual olmazmis kuzum:)

Foligim dogum tarihi nezaman canim tahmini dua baslayalim insallah mybaby24 mybaby24 nukra nukra sercem1 sercem1 katilmak isteyen kizlarla.okumamizi istedigin dua varsa soyle burdan.
kız sen ne güzel insansın :KK68: ilaç gibi geliyorsun hep! inşirah okumaya başlıycam ben. sizin öneriniz olursa söyleyin. 14 gün kaldı doğuma :KK57: erken olsun da geç olmasın diye bi dua varsa onu okuyun :KK8:

Canım bu süreçler beklemeli olur ama güzel beklemeler bunlar darısı Asyamıza Allah ımm tümmm kalbimle istiyorum isteyen herkes bu duyguyu yaşasın ilk başta Asyamız:KK19:

kız sen ne güzel insansın :KK68: ilaç gibi geliyorsun hep! inşirah okumaya başlıycam ben. sizin öneriniz olursa söyleyin. 14 gün kaldı doğuma :KK57: erken olsun da geç olmasın diye bi dua varsa onu okuyun :KK8:

Canim benim sende oylesin sendr:))insirahta okuyalim bide okuyabildigimiz kadar Yasin okuruz doguma girmeden onceki gun Yasin suresini ne niyetle okursan olur Allahin izniyle

Canim benim sende oylesin sendr:))insirahta okuyalim bide okuyabildigimiz kadar Yasin okuruz doguma girmeden onceki gun Yasin suresini ne niyetle okursan olur Allahin izniyle
o zmn gözün kulağın tlfnda olsun cnm, suyum geldi diye yazınca kalk başla hemen :KK53:

Kızlar merhaba.Öncelikle Folik Allah tez zamanda sıkıntısız problemsiz yavrunu eline almayı nasip etsin inşallah.Ben çikolata kisti hastasıyım sol yumurtalığımda biri 4cm biri 2cm bitişik kistlerim var.Bir buçuk senedir korunmuyoruz ama Allah nasip etmedi.Kistlerimi temmuz ayında öğrendim.Annemin ameliyatı iyileşme süreci derken kendimle hiç ilgilenemedim.Ama her adet gecikmemde soluğu burda aldım.Sizi sürekli takip ediyorum.Bu ay adetim biter bitmez soğan kürüne başladım.Bugün 3 günüm.Ameliyat olmak istemiyorum neden bilmiyorum ama beni çok korkutuyor.Sizin tecrübelerinize dayanarak bu soğan kürünün yanında bişey tavsiye edermisiniz diye sorucaktım.Çok uzun oldu galiba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Kızlar merhaba.Öncelikle Folik Allah tez zamanda sıkıntısız problemsiz yavrunu eline almayı nasip etsin inşallah.Ben çikolata kisti hastasıyım sol yumurtalığımda biri 4cm biri 2cm bitişik kistlerim var.Bir buçuk senedir korunmuyoruz ama Allah nasip etmedi.Kistlerimi temmuz ayında öğrendim.Annemin ameliyatı iyileşme süreci derken kendimle hiç ilgilenemedim.Ama her adet gecikmemde soluğu burda aldım.Sizi sürekli takip ediyorum.Bu ay adetim biter bitmez soğan kürüne başladım.Bugün 3 günüm.Ameliyat olmak istemiyorum neden bilmiyorum ama beni çok korkutuyor.Sizin tecrübelerinize dayanarak bu soğan kürünün yanında bişey tavsiye edermisiniz diye sorucaktım.Çok uzun oldu galiba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Merhaba canım...soğan kürü uygularken başka bir şey deneme Saraçoğlu ile telefon görüşmesi yaptığımda hiçbir kür aynı anda uygulanmaz demişti sen iki defa yap bu kürü inşaallah şifa olur...

Bu arada unutmadan yazayım kan tahlili sonuçların var mı prolaktin hormonu fsh...vs.hormonlar çünkü her insana bu tür kürler iyi gelmiyor normalde soğan kürünün arkasına incir kürü derler ama prolaktin yüksekse kesinlikle bu kür yapılmaz...hayıt tohumu da önerilir adaçayı yapan arkadaşlarda oldu ama dediğim gibi hormonlarına zıt bir kürü denemende iyi olmaz

X