sogan kürü kullananlar

evet canım :) görünüyo yani
hatta baktım imza ayarları diye sadece pro üyelere özel diyor :))
aferin güzelce delirtin beni yazıyor hamilelik takviminin altında
zaten pro üye diyince bende vazgeçtim
allalla O imzayı önceden herkes yazabiliyordu bi ara, o zmn yazmıştım. Sonradan prolara özel oldu, profilime girince görüyordum sadece ve hiçbir değişiklik yapamıyordum. Ben de çok uğraştım değiştirmek için ama öyle bi ayar yoktu. Profilim dışında görünmüyor nasılsa diye unutmuştum ben de mecbur. Böyle yazışmalarda bende takvimden başka bişey görünmüyo, iyice baktım ilginç..

kuzucum bugünlük burda bırakalım mı, erkenciyim yarın, 6 buçukta kalkıyorum sonra devam ederiz, seviyorum, öpüyorum, iyi geceler diliyorum

hımm demekki o zamandan kalmış benimde gözüme çarptı girdim senn profilde imza ayarları kısmında yazıyor o mesaj
baktım baktım profilime öyle bi yer yok o yüzden kk dan araştırdım ki pro yazıor
neyse dursun canım çaktırma bende görmedim say

serçemmmm hamilemisin çok sevindim oğluna hemen kardeş geliyo demek ayy eski günler geldi aklıma nasıl telaşlıydın gerçi bende öyleydimm bak ALLAH ım hemen 2. çocukta nasip etti sana eli ayağı düzgün sağlıklı olsun abisine size hayırlı bir evlat olsun inşallaaah ALLAH 'ta yardımcın olsun tabii çok zor

my baby folik nukra asya napıyonuz kızlar özledim sizi ben anca girebildim biraz anlatınn merak ediyorum sizi okuyamadım sayfaları

my baby folik nukra asya napıyonuz kızlar özledim sizi ben anca girebildim biraz anlatınn merak ediyorum sizi okuyamadım sayfaları

vayyy memleketlim gelmiş hoşgelmiş
eski kafile toplanıyor yavaş yavaş dün serçem bugün sen kayıp asyacıkda çıksa ortaya ohh ne ala
ben geçen ay aşılama yaptırdım canım olmadı 2.aşılama eylülde olacak sonrada tüp bebek raporu çıkacak ve raporla tekrar tüp bebek deneyeceğim işte..
nukra da uzun zamandır ugramıyor umarım o da iyidir
sen nasılsın kızın oğlun iyisinnizdir inşallah neler yapıosun bakalım

ne uykuymuş, anca uyandım geldim nasılsın maybeybi ?
günaydın fooliiikkkk ....
bende yeni uyandım sayılır 1 saat önce
takip ettiğim konulara bakıyordum öyle
esneye esneye bi hal oldum sanırım daha uyuyasım varmış
sen nasılsın bakalım

günaydın fooliiikkkk ....
bende yeni uyandım sayılır 1 saat önce
takip ettiğim konulara bakıyordum öyle
esneye esneye bi hal oldum sanırım daha uyuyasım varmış
sen nasılsın bakalım
ben erken uyandım bugün her zamankine göre. 9 buçukta cnm. anca girdim nete. bugün istanbul yanıyooo

ben erken uyandım bugün her zamankine göre. 9 buçukta cnm. anca girdim nete. bugün istanbul yanıyooo

samsunda aşırı nem var yapış yapış dışarısı
sıcaklar başladı artık eylül sonuna kdr hissedilir böyle
bende tüm gün ütü temizlik dolap içi düzenleme vs onlarla ugraştım
şimdi tekrar aldım laptopu elime
dizim başlıcak onu izlicem :) ilişki durumu: karışık izliorum
ayşegül komik geliyo

aynen nemli burası da dün akşamdan beri bi durdu tam durdu yani akşam üstü düğüne gittik biz de az önce geldik.
yoruldum, yatıyorum kuşum ben

aynen nemli burası da dün akşamdan beri bi durdu tam durdu yani akşam üstü düğüne gittik biz de az önce geldik.
yoruldum, yatıyorum kuşum ben

malum yaz ayı düğün zamanı her hafta sonuna bi düğün bi kına mutlaka vardır
bende yaz geliniydim
bgn 6.yılımız bitti 6yıl 1 gün olduk an itibariyle
inşallah bebişimiz de gelir 7.yılımızda kucagımızda olur minnakımız

Allah razi olsun hepinizden o kadar iyisizki bazen utaniyrum yaza bilmediyim icin.. my baybim bitanem dualarim sizinle doguruncada bol bol edicem insallah Rabbim sizede peşpeşe versin sizde benim gibi kk ya az az girin zaman bulamayin emiii.. hepinizi opuyom bir hafta kaldi bizim Leyla hala gelmiyo bekliyom bakem ne zaman gelicek dualarinizi eksik etmiyin insallah sagsalim dogurayim ibomun yanina geleyim leylamla dogumdan kirkuyom ben iste herzamanki korkak sercenizim ..optum hepinizi hisarim senin minikler nasil bakem nukraminkiler nasil hamile olan tum canlarima kolay dogum nasib etsin Rabbim olmayan canlarimada nasib etsin aminnn yuce Rabbim duyar insallah dualarimizi

canım merak etme kk girmesende yazmasanda hep gönlümüzdesin sen
Allah ım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin Leyla prensesi

canım merak etme kk girmesende yazmasanda hep gönlümüzdesin sen
Allah ım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin Leyla prensesi
aldı bile cnm haftasonu yazdı yanılmıyorsam almış kucağına Leyla'yı şükürler olsun sağ salim ama doğum kolay geçmemiş. şimdi ise herkes iyi

mybaby24 folik kızlar nasılsınız. epeydir yazamadım tayin durumu vardı bizim ev ara eşya bak derken fırsatım olmadı hiç. sıcaklar da ayrı dert arkadaşm bana meryem otu gönderiyo nasıl kullanıyoruz bilen var mı? bide bunu denicem bakalım. eşim test yaptırdı ileri hareket düşüktü onca kür ilaç hiçbir işe yaramamış kızlar moralim alt üst oldu doktor gidin tüp bebeğe niye vakit harcıyosunuz dedi odadan kovdu resmen bizi olmazsa olmaz diyorum artık hiçbişey yapmak gelimiyo içimden. sonra yine bi umut sarılıorum otlara kürlere.

Arkadaşlar lütfen yardım soğan kürünu nasil yapiyorsunuz adetin kaçıncı günü baslayip kaç gün kullanıliyor günde kackez gunum geçmişti bir hafta oldu umutlanmaya basladim bütün belirtileri vardi belim agriyor göğüslerim şişmişti ama bu sabah umutlarim söndü adet oldum klomen de bu ay6 .aydi ve son oldu olmadi igneye başlanacak

kızlar selammmmmmmmmmmmmmmm ben geldimmmmmmmm
folik im canım nasılsın bakalım bebişin nasılsen nasılsın
sercem1 sen nasılsın kuzum kızın nasıl

kızlar selammmmmmmmmmmmmmmm ben geldimmmmmmmm
folik im canım nasılsın bakalım bebişin nasılsen nasılsın
sercem1 sen nasılsın kuzum kızın nasıl
iyiyiz kuzucuuum, döndük biz de iş başı yaptım bile pzrtesi, ama ancak girebildim işte internete vallahi yoğunluktan . dün kontrol vardı, bebek iyi şükürler olsun Allah en güzel mutlulukları, daha iyi haberleri sana da yaşatsın inşallah oğlan büyüyor cnm 750 gram olmuş, boyu 30 cm olmuş. haftasına göre iyi şükürler olsun. yarın şeker yüklemesi yapılacak bi aksilik olmazsa. bi de tetanos aşısı günü geldi yine günler böyle geçiyor işte...
sen anlat bakalım şimdi, nasıl geçti, neler yaptın, nasılsın, yenilik var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…