sogan kürü kullananlar

teşekkurler cvp ıcın.bende yumurtlama dönemınde nıye gogusum acıyo şiştiler hasta olcam dıye oturdum agladım :) neyse bekleyelım madem öyle bu aksamdan ıtıbaren calısalım bız :) nasıp bundan sonrası

teşekkurler cvp ıcın.bende yumurtlama dönemınde nıye gogusum acıyo şiştiler hasta olcam dıye oturdum agladım :) neyse bekleyelım madem öyle bu aksamdan ıtıbaren calısalım bız :) nasıp bundan sonrası
evet cnm merak edecek bir şey değil, olağan belirtiler bunlar. kolay gelsin :KK70:
ve iyi bayramlaaar :KK73:

Selam kizlar folik folik mybaby24 mybaby24 iyi bayramlar. Benim adet iki gün gecikti. Bi umut test yaptım ama negatif :KK43: acaba soğan kürü mü geciktirdi. Yada memlekete geldim hava değişiminden mi oldu ki bu gecikme. Ayyy bebis olmadı ama o gecikme bile ne güzel duygu. O küçücük umut bile yetti :) siz Nasılsıniz bakalim bayram nasıl geçiyo. folik folik bebis nasıl.

Selam kizlar folik folik mybaby24 mybaby24 iyi bayramlar. Benim adet iki gün gecikti. Bi umut test yaptım ama negatif :KK43: acaba soğan kürü mü geciktirdi. Yada memlekete geldim hava değişiminden mi oldu ki bu gecikme. Ayyy bebis olmadı ama o gecikme bile ne güzel duygu. O küçücük umut bile yetti :) siz Nasılsıniz bakalim bayram nasıl geçiyo. folik folik bebis nasıl.
Merhaba nehir, iyi bayramlar arkadaşım! :KK19:bebiş iyi şükürler olsun :nazar: bugün ona biraz alışveriş yaptık, rüya gibiydi:KK37:
vallahi kadın vücudunu anlamak imkansız :confused:kim bilir neden gecikti, gebelikten mi, havadan mı sudan mı, stresten mi, soğan küründen mi, hormonal mi, mevsimsel mi Allah bilir...:KK75: normalde hiç gecikme olmaz mıydı?

Merhaba nehir, iyi bayramlar arkadaşım! :KK19:bebiş iyi şükürler olsun :nazar: bugün ona biraz alışveriş yaptık, rüya gibiydi:KK37:
vallahi kadın vücudunu anlamak imkansız :confused:kim bilir neden gecikti, gebelikten mi, havadan mı sudan mı, stresten mi, soğan küründen mi, hormonal mi, mevsimsel mi Allah bilir...:KK75: normalde hiç gecikme olmaz mıydı?
Yok canim pek gecikme yaşamam normalde. Gelmezse bidaha testi tekrarlican bakalım. Gerçi olsa silik de olsa cikardi. Ayy ne güzel yaa bebis icin alışveriş yapmak. En güzel alışveriş ♥♡

Yok canim pek gecikme yaşamam normalde. Gelmezse bidaha testi tekrarlican bakalım. Gerçi olsa silik de olsa cikardi. Ayy ne güzel yaa bebis icin alışveriş yapmak. En güzel alışveriş ♥♡
gerçekten öyleymiş, çok farklı bişey henüz yeryüzünde, aramızda olmayan biri için alışveriş yapmak :KK51:inşallah kullandığını da görürüz :KK68:
normalde gecikme olmuyorsa %50 diyelim, hayırlısı. bikaç gün sonra tekrarla muhakkak, bu gecikmenin çok güzel bi anlamı vardır umarım. iki seçenek kuvvetli, ya soğan kürü geciktirdi ya da güzel haber alıcaz :emir_bebek:

iyi bari gözün aydın cnm, Allah büyük, güzel günler yakındır inşallah!
evet tepik atıyor, hem de bildiğin iki ayağıyla birden aynı anda çifte atar gibi sıpa! :KK53: taktik verdi dr hissedebilmem için bakalım :KK68: bu arada serçemin hesabında yine sorun olmuş heralde ağustos annelerinden sonra giremedim daha diyo. selamı var sana çok. sana dua ediyormuş ve ismini söyleyecekmiş doğumda. başka ihtiyacı olan varsa isim versin diyo ve sizin de isminizi istiyo. sizden de kolay doğum için dua bekliyo çünkü ilk doğumu çok zor geçtiği için çok korkuyo şu anda. bu ay sonundaymış doğumu kısmetse. :anneadayı:
Cnm ikinciye hamilemiydiki sercem :KK57:şokşokşok :)inan bilmiyordum ,ya folik bnada dua dua etsin desen ismimi ,bu seferki cinsiyeti ne :)

Folik Cnm yemeğini ye duşa gir duştan sonra şoole bi uzan dümdüz ,elini karnına koy ama çok yukarıı değil ,kasıklarına yakın aşagıya koy. ,elinle arada okşa karnını ve bekle :)alttan bişiy pıt diye hissedeceksin :)
Bizim kız hiç durmuyor içerde donuyor paso ve ina şu ara herşeyini net hissediyorum sıpanın :)

Cnm ikinciye hamilemiydiki sercem :KK57:şokşokşok :)inan bilmiyordum ,ya folik bnada dua dua etsin desen ismimi ,bu seferki cinsiyeti ne :)
evet cnm hamile kızımız, 10 güne falan doğum yapar sanıyorum. kız olacak bu sefer. ismini söyle iletirim ben. mybaby24 mybaby24 cnm sen de adını söyler misin, ileteyim?

Folik Cnm yemeğini ye duşa gir duştan sonra şoole bi uzan dümdüz ,elini karnına koy ama çok yukarıı değil ,kasıklarına yakın aşagıya koy. ,elinle arada okşa karnını ve bekle :)alttan bişiy pıt diye hissedeceksin :)
Bizim kız hiç durmuyor içerde donuyor paso ve ina şu ara herşeyini net hissediyorum sıpanın :)
sağol kuzucum, dün müzik dinletirken sağ tarafta yükseldi top gibi sivrildi gözlerimin önünde :KK57: eşim okşayınca indi yavaşça:KK68: eşsiz bir şey bu yaa:KK51:arada hissetmeye başladım artık şükürler olsun.

sanada iyi bayramlar canım:21:
umarım hamilelikten gecikmişsindir canım :KK68: ama negatifsede üzülme taam mı :KK39:
sogan küründen bi sonraki ay sanırım daha da faydalı oluyor gebelik açısından :cool:

Cnm inş bidahakine rabbim nasip eder ,doğumda bol bol dua edicem inş

canım hayırlısı böyleymiş nasip değilmiş dedik yolumuza devam ettik:KK51:
bi an bi boşluga düştüm sanki ama hemen toparlandım
eylülde yeni bi tedavi ile yeniden heycanlanıcam umarım hüsran olmaz sonu
tşk ederim canım Allah bin kere razı olsun dualrına Amin
Rabbim seninde bebişini sağ salim kucagına almayı nasip etsin

evet cnm hamile kızımız, 10 güne falan doğum yapar sanıyorum. kız olacak bu sefer. ismini söyle iletirim ben. mybaby24 mybaby24 cnm sen de adını söyler misin, ileteyim?

sağol kuzucum, dün müzik dinletirken sağ tarafta yükseldi top gibi sivrildi gözlerimin önünde :KK57: eşim okşayınca indi yavaşça:KK68: eşsiz bir şey bu yaa:KK51:arada hissetmeye başladım artık şükürler olsun.

canımmm müzik mi dinletiosun paşaya:nazar:,klasik müzik mi yoksa ! genelde öyle dinletiyorlar dimi :KK64:
hemde ne eşsiz bi duygudur :KK68: Rabbim banada nasip etsin inşallah
özelden ismimi yazıorum hemen:KK39:

Ben yine yedim kırmızı kartı folik folik mybaby24 mybaby24 aglamak istiyorum yaaa. Preseed jel de kullandım bu ay. Umudum daha coktu. Offfff icim daraldi artık. Artık olmayacak biliyorum. En azindan kafamdan atabilsem. :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Ben yine yedim kırmızı kartı folik folik mybaby24 mybaby24 aglamak istiyorum yaaa. Preseed jel de kullandım bu ay. Umudum daha coktu. Offfff icim daraldi artık. Artık olmayacak biliyorum. En azindan kafamdan atabilsem. :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

canım neden olmasın dur bakalım daha :KK20:
olur Allah ın izniyle
aşılama denersin olmadı tüp bebek denersin umudunu kaybetme lütfen
ağlama lütfen bizim güçlü olmamız lazım ki bu yolda mucadelemizi verebilelim dimi ama
bu ay olmadı diye diğer ay olmucak değil ya
hem sogan küründen bi sonraki ay daha çok umut oluyor
sen rahim filmi falan çektirmişmiydin canım bu arada?

canım neden olmasın dur bakalım daha :KK20:
olur Allah ın izniyle
aşılama denersin olmadı tüp bebek denersin umudunu kaybetme lütfen
ağlama lütfen bizim güçlü olmamız lazım ki bu yolda mucadelemizi verebilelim dimi ama
bu ay olmadı diye diğer ay olmucak değil ya
hem sogan küründen bi sonraki ay daha çok umut oluyor
sen rahim filmi falan çektirmişmiydin canım bu arada?
Canim ben dogudaydim orda imkan yoktu. Sadece hormon tahlili verdim hepsi normaldi. Esimde sperm sayısı düşük. Çoğu ölü. Bilmiyorum sebep ne. Esime kür uyguluyoruz çarşamba test verecek bakalım. Inşallah faydasi olmuştur. Ama nedense bu ay gecikme olunca cok umutlandim olmayinca cok yıkıldım. Bu ay daha cok etkiledi :KK43: :KK43: :KK43:

Canim ben dogudaydim orda imkan yoktu. Sadece hormon tahlili verdim hepsi normaldi. Esimde sperm sayısı düşük. Çoğu ölü. Bilmiyorum sebep ne. Esime kür uyguluyoruz çarşamba test verecek bakalım. Inşallah faydasi olmuştur. Ama nedense bu ay gecikme olunca cok umutlandim olmayinca cok yıkıldım. Bu ay daha cok etkiledi :KK43: :KK43: :KK43:

canım seninde tüplerinde sorun varmı yokmu bunu öğrenmelisin
aksi takdirde beklemek zaman kaybı olur
kendi başıma geldiği için biliyorum tüpüm tıkalıyken ilaç tedavisi gördüm ben
ve ben dr a hsg çektirmek istiyorum dememe ragmen çektirtmedi
neymiş efendim o sonraki aşamaymış
o ilaçları boşuna yükledim vücüduma
yaşın kaç ne zamandır istiyorsunuz bilmiyorum ama
güvenilir bi dr bulup yeniden tahlillerini ve durumunuzu gözden geçirmekte fayda var
ben de 2 sene bekledim tedavisiz öylece şimdi beklemeseydm diyorum
Allah ım hakkında hayırlısını versin
şimdi çıkmam gerek canım tekrar konuşuruz detaylıca aklına takılan bişey olursa sor

canımmm müzik mi dinletiosun paşaya:nazar:,klasik müzik mi yoksa ! genelde öyle dinletiyorlar dimi :KK64:
hemde ne eşsiz bi duygudur :KK68: Rabbim banada nasip etsin inşallah
özelden ismimi yazıorum hemen:KK39:
evet kuzucumm klasik müzik, nasıl da pıt pıt vurmaya başlıyor bi bilsen :KK37:artık her geçen gün daha belirgin hissediyorum. bayram kokusunu aldı zaar çocuk :KK48: sen de yaşayıp bana anlatacaksın bunları :KK68:

yeni döngün hayırlı olsun, yeni ovülasyona hazırlan hemen ağlamayı bırak :stop:

evet kuzucumm klasik müzik, nasıl da pıt pıt vurmaya başlıyor bi bilsen :KK37:artık her geçen gün daha belirgin hissediyorum. bayram kokusunu aldı zaar çocuk :KK48: sen de yaşayıp bana anlatacaksın bunları :KK68:

yeni döngün hayırlı olsun, yeni ovülasyona hazırlan hemen ağlamayı bırak :stop:

ayyyyy anneciğine burdayımmm diyor artık :emir_bebek::nazar: eee elit hatunun elit paşası klasik müzik dinler :KK48:
ama gerçekten faydası var ben bizzat şahit oldum arkadaşım dogum sonrasıda ağladıgında açıyordu sakinleşiyordu bebişi
bide elektrik süpürgesi açıyordu :))) oda anne karnındaki sese benziyormuş
bayramın şimdi kokusunu aldı seneye bayramda inşallah kucaklarda el öpmelerine gidecek annesi:21:

inşallah anlatırım canım banada nasip olur :KK37:
eylül gelsin bir an evvel:KK55: insan bu tedavilere başlayıncada bırakamıyor yahuuu:KK53:
niye çünkü tedavideyken bi umut bekleme süreci falan umutlanıyorsun
sonra boşluga düşüyorsun o yüzden hemen yeniden umut etmek istiyorsun ondan sanırım
yani en azından ben böyle hissediyorum

ayyyyy anneciğine burdayımmm diyor artık :emir_bebek::nazar: eee elit hatunun elit paşası klasik müzik dinler :KK48:
ama gerçekten faydası var ben bizzat şahit oldum arkadaşım dogum sonrasıda ağladıgında açıyordu sakinleşiyordu bebişi
bide elektrik süpürgesi açıyordu :))) oda anne karnındaki sese benziyormuş
bayramın şimdi kokusunu aldı seneye bayramda inşallah kucaklarda el öpmelerine gidecek annesi:21:

inşallah anlatırım canım banada nasip olur :KK37:
eylül gelsin bir an evvel:KK55: insan bu tedavilere başlayıncada bırakamıyor yahuuu:KK53:
niye çünkü tedavideyken bi umut bekleme süreci falan umutlanıyorsun
sonra boşluga düşüyorsun o yüzden hemen yeniden umut etmek istiyorsun ondan sanırım
yani en azından ben böyle hissediyorum
sağol kuzucuum, evet süpürge sesi anne karnındaki seslere benziyormuş. klasik müzik de öyleymiş, o yüzden en çok öneriliyormuş zaten. evet vallahi hareketlendi sık sık "ben buradayım, yalnız değilsin" der gibi en çok dalıp gittiğim anlarda tık'lıyor :nazar: göreceksin sen de...
öyle ya ben de iğnelerim yarım kaldı buzdolabında diye bi daha mı tedavi olsam diyorum bazen :KK45: yakınımda kimse yok ki vereyim, soğuk zincir bozulmasın diye uzağa da veremem.o_O

X