sogan kürü kullananlar

çok güzel duygulardır eminim keyfini çıkar foliğimanalı ogullu maşallah size

ben 1 kutu puregonun dibine kadar vuruldum :) ilacım kalmadı

çok güzel duygulardır eminim keyfini çıkar foliğimanalı ogullu maşallah size

ben 1 kutu puregonun dibine kadar vuruldum :) ilacım kalmadı
bnm de hep denk geliyordu da işte biliyorsun son tedavide overlerden cevap alamayınca doz artırılmıştı iki defa ekstra almak zorunda kalmıştım çok üzülüyorum o son dönemi hatırlayınca..

kızlar selam ben folik, serçemin hesabındaki hatayı düzeltmeye çalışıyorum, deneme 1

Allah razi olsun folikim..
canlarim nasilsiz hepinizden ozur dilerim hepinizin affina siginirim ben bu yeni kk olusandan yazamadim en son hata yazdi hic yazamadim arada agustos anneleri bolumune yaziyorsum sonra onuda yazamadim.. nasilsiz kimler hamile kim dogurdu ben bilemedim bile.. ben hamileyim Allahin izniyle kizim olucak Leyla iki haftamiz kaldi insallah gelisine. Ibrahimi sorsaz com huysuz inanin hamile hamile bana cok cektiriyo hamd olsun iyi buyudu bir yaşi olucak gelen ay agustosda.. sizleri opuyo teyzeleri resm yukleye bilirsem aticam resmini.folik yazdi isimleri kim isterse yine yazsin not edeykm dogumda hepsini soyluyucem insallah.opuyorum hepinizi cok seviyom azeri kiziniz sizi hic unutmadi.sadece vakit ve bu yeni kk bizi ayirdi..

sercemim azeri güzeliiiiiiii hoşgeldinnnnnnnn canım, özledik seniiiiiiiii
ne iyi ettin de geldin
leyla ne güzel bi ismi var kızçenin Allah ım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
dogumuna çok az kalmış inşallah kolay dogumun olur
ibrahim paşanda yaşına girmeden abi olacak desene
valla bizim kafileden feridei cindirella hamile foliği zaten biliyorsun :)
bi ben bi asyam hala beklemedeyiz
dogumda edeceğin dualarınla inşallah bizede nasip olur serçem

getirdim ya iyiyim cnm nolsun, bu haftalarda ağırlaşmaya, kilo almaya başlıyorum ve kontrol etmeye çalışıyorum. sen nasılsın?

eee yavaştan olacak artık okadar paşa büyüyor içerde
kiloyu hiç dert etme canım siz sağlıklı olun zaten dogum sonrası emzirme falan kilolar gidiyor
bide anladıgım kadarıyla zayıfsın o yüzden eski haline dönmen çok zaman almaz diye tahmin ediyorum
ben nasıl olayım iyiyim hamdolsun iyi diyelim iyi olsun
bu aralar aslında pek bişey yapmıyorum
sıcaklardan evde takılıyorum daha çok dışarı çıkasım gelmiyor
tüm gün elimde tv kumandası zamping zampingg

filmler tükendi mi, ara mı verdin?

filmler tükendi mi, ara mı verdin?

filmlerde tükendi bende tükenmişlik sendromuna girdim desem yeridir
nasıl atıcam ben bu bebek fikrini kafamdan ya
hani kafana takma derler ya naparsam olmuyo be foliğim takıyorum
kaç senedir şu forumda yazdıklarımı toplasam roman olur valla
kk dan uzaklaşayım diyorum ama zaten agustos başı izmire gideceğim ozmn uzak kalırım diye
şimdi takılayım diyorum böyle karmakarışıgım

kafadan uzaklaştırmak kolay mı.. mümkün mü? kim başarmış bunu merak ediyorum. ben hep serçemi hatırlıyorum böyle durumlarda, hamile olduğunu duyurmuş ve kulübü birbirine katmıştı, ayağa kaldırmıştı herkesi hamileyim diye ve bir mesajında " bana stres yapıyosun ondan olmuyo diyorlardı, ama yine de hamileyim işte, siz de stres yapın" gibi bişey yazmıştı. sonrasında ben de koyverdim kendimi. ağlıycaksam ağlıyor, güleceksem gülüyordum. kendini hiçbi şey için zorlama. su akar yolunu bulur..

evet evet o mesajını bende biliyorum hafızamda canlandı bi an okurken
ne bileyim bazen benim düşmanım stres mi acaba diye kendimi de suçlar oldum
ben mi başedemiyorum stresimle diye dertleniyorum
ama unutmak ne mümkün ki
eşime diyorum tatile gidelim
ama o tatili planlarken bile aslında orda kendimi uzaklaştıracagım bu düşünceden diye düşünüp yine içinde buluyorum kendimi ve biliyorum ki tatiile gitsemde aklımda olcak işte
kaçışı yok yani
aynen öyle içimden nasıl geliyorsa öyle be foliğim
su akar yolunu bulur ...

folik senin en altta aferim güzelce delirtin beni yazıyor ya
onu nerden yapıoz ben şimdi yazdım bu da deneme bakalım dogru yere mi yazdım :)

aslında insan sıkı bir tatilde gerçekten uzaklaşıyor bu düşüncelerden. tebdil-i mekanda huzur var, diye boşa dememişler. hiç bişey olmazsa ne olur biliyosun

folik senin en altta aferim güzelce delirtin beni yazıyor ya onu nerden yapıoz ben şimdi yazdım bu da deneme bakalım dogru yere mi yazdım :)
öyle mi yazıyor cnm bende görünmüyo takvimden başka bişey

öyle mi yazıyor cnm bende görünmüyo takvimden başka bişey

evet canım :) görünüyo yani
hatta baktım imza ayarları diye sadece pro üyelere özel diyor :))
aferin güzelce delirtin beni yazıyor hamilelik takviminin altında
zaten pro üye diyince bende vazgeçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…