sogan kürü kullananlar

kuzucuğuuum, sen evlilik çizelgeni mi kaldırdın burdan? evlilik tarihiniz neydi sizin? hayat nasıl? bugün neler yaptın bakem?

aaa eevet canım unutmuştum
aslında ben kaldırmadım kk nın yeni formatına geçerken silinmişti bidahada eklemedim
bi bakim yeniden yapabilirim maybe :)

bgn arkadaşa iftara gittik bizde canım akşam gelincede uyudum o sebeple mesajını yeni görüyorum. dünde 2 tane film izledim sindirella ve unutma beni
bgnde yemek yapıcam sonra bi film sıgdırabilriim sanıyorum
sen naptın, izledin mi mad max i? izle bence ekşınlıydı ı

dün izleyemedik cnm hiçbişey, bugün de misafir var. unutma beni neydi yabancı gelmedi adı, izledim mi acaba..
sindirella neydi peki? tavsiye eder misin onları da? çizelgeni yap, yapmıcaksan da bi evlilik tarihini deyiver hele bakem

unutma beni nin konusu bi prrofösör zehir gibi kadın yani alzheimer oluyo genç yaşta
yani güzelmiydi hayır,hani 15dkda film başlayıp bitebilirdi aslında ama işte zaman uzayınca sıkıcı geldi bana
sindirellada külkedisi :) hani hep masallarda dinlediğimiz bildiğimiz külkedisi :)
animasyon değildi masal tadında filmdi işte zaten masaldı da
asıl tavsiye edeceğim film mad max:fury road olur şu izlediklerim arasından
bgn yine erken uyandım yine bi kaç film izleyeceğim bakayım duruma göre yeni tavsiyeler ederim
kuzum olmuyo çizelge dün sen diyince baktımda yapılmıo farkettiysen kimsede de görmedim
temmuz 2009 canım sen napacan bakim bu tarihe bu kdr taktın bebişle ilgili bişey mi bu

yok cnm ne zmndır bekliyosunuz diye düşünüyordum da geçen gün biz bu topikte tanıştığımızda sanki 4 yıldır bekliyorum demişti dedim, o zaman şimdi 6 yıl mı olmuş dedim işte kendi kendime merak ettim öyle. hayırlısı cnm, Allh büyük işe gidiyorum kuzum ben, akşam görüşürüz.

canım temmuzda 6 yılımız dolacak işte,2010dan beri bebek için ugraşıyorum
bende bazennn geçmişe dönüp baktıgımda vayy bee diyorum
ama Rabbim bu günlerimizi aratmasın ALLAH büyük canım
bnde dedim bu kız bi test mest fal mal bişi buldu ona bakacak herhalde :))
malum siz hamile topiklerinde bişiler diyordunuz denk gelmiştim ondan aklıma geldi :)))
hayırlı işler canım görüşürüz

hee yok ya hayırlısı olsun, gönlünü ferah tut. ben yine gidiyorum. dün çok hastaydım giremedim. görüşrüz cnmcım.

geçmiş olsun canım neyin var

canım nasıl oldun daha iyisindir inşallah
sabahtan itibaren bulantım hortladı ne yesem çıkardım cnm, işe zor gittim, başım dönüyordu ve bulantım hiç geçmedi, derste elim ayağım titreyince erken gönderdim öğrencileri izin alıp erken geldim eve, dinlendim. tansiyonum mu çıktı noldu anlamadım ki sağol kuzum sorduğun için, bugün daha iyiyim şükürler olsun. sen nasılsın?

çok geçmiş olsun canım benim dinlen tabiki
ve tekrar ederse doktorunu bilgilendir.
öğrencilerin canına minnet zaten :)) en sevdikleri ders boş ders :))
foliğim ben snn öğretmen oldugunu bile bilmiyordum ne öğretmenisin bakimm

bana gelince öhömm öhöömmmm
şeyy.... kem kümm.... belirti ....
tamam söylüyorum ,hiç bellirtim yooooook
perşembe gideceğim teste ama sanki ufaktan bi merak başladı gibi
ta ki bugüne kdr düşünmemiştim ama bgn bi düşündüm de hiçbelirtim yok be kuzum
belirtilere takılmayım diyorum ama ne bileyim işte bi an düşündüm acaba diye
hani hamile olursam hiçbi belirtim yoktu diyeceğim düşün
sahi senin olmuşmuydu en ufak bişey hissetmişmiydin ?

sağol kuzucum inşallah tekrarlamaz, gerçekten çok kötüydüm çünkü. ben biliyorsun sanıyordum öğretmen olduğumu. aramıza katılsan daha neler öğreneceksin de.. neyse...
biliyorsun ben son aşılamamda rahatsızlanmıştım, overlerim sancıyordu sürekli, ikisi de. buna odaklanmıştım sadece, iğnelerin bana yan etki ettiğini düşünüyor ve bi an önce adet olmayı bekliyordum overler rahatlar, sancılarım azalır belki diye. soğan kürü yapacaktım ciddiyim! o yüzden varsa da ekstra belirti hissedemeyecek kadar kötü ve yorgun hissediyordum kuzum kendimi hem bedenen hem ruhen. standart adet sendromları diyebileceğim şeyler dışında bişey olduğundan emin değilim yani. belki de gerçekten belirti melirti yoktu. nolduysa bulantı falan, biz sonucu aldıktan 1 hafta sonra aniden başladı. hepsi bu cuma gidecektin, perşembe mi gideceksin?

evet canım perşembe gideceğim perşembe yapılmıştı ya aşılama tam 2 hafta işte ha ha bi gün sonra bi gün önce
bide cuma gününe kalmasın dedim hafta sonu girmeden evvel ki gün olsun istemedim
hımm belki de o overlerim sancıyo dediğin bebişin habercisiydi
benim tutmadı bence aşılamam tabi Rabbim den umut kesilmez ama öyle hissediyorum

sen yine böyle hisset de olursa sürpriz olur, bayram şekeri olur, bal-kaymak olur. hayırlısı olsun.

bzim de austosta. bizim 3. sizin 6. yıldönümünüzü yavrularımızla kutlamayı nasip etsin Rabbim mübarek gün sela okunuyo burada, Allah kabul etsin inşallah gönlündekini, ve dualarımızı...

yaaa foliğimmm inşallah
Ramazan ayı bi yerede gidemiyorum kimsede gelmiyo canım çok sıkılıyor bi başımazaman geçmiyo

bzim de austosta. bizim 3. sizin 6. yıldönümünüzü yavrularımızla kutlamayı nasip etsin Rabbim mübarek gün sela okunuyo burada, Allah kabul etsin inşallah gönlündekini, ve dualarımızı...

folikkkkkkkkkkkkkk psikolojik midir nedir kendime engel olamıyorum
sanki midem delinmiş sürekli yeme isteğim var
eşim bile yuhhh diyor şu halime
yani benim sonuç negatif olursa çok piss diyete başlamam gerekicek
habire mutfak faresi gibi dolapları çekmeceleri kurcalıyorum buldugumuda affetmiyorum
perşembede gelmez ki şimdi yaaa sabrın sonu selamettir inşallah

merhaba kızlar. bende adetim bittikten iki gün sonra soğan kürüne başladım. her gün 4-5 damla kanama geliyo. yumurtlama tarihim de değil. böyle bişey yaşayan var mı aranızda??

yaaa foliğimmm inşallah
Ramazan ayı bi yerede gidemiyorum kimsede gelmiyo canım çok sıkılıyor bi başımazaman geçmiyo

kuzucuğuuum evde oturduğun, kimseyle görüşüp vakit öldüremediğin ve dolayısıyla kendini dinlemeye bol bol zamanın olduğu için yemeye vurmuş olmayasın kendini?! nolur başka seçenekleri de düşün. ne cadıyım yaa ağız tadıynan bi heveslendirmiyom adamı demi tabi tabi kesin sıkıntıdan yemeye sardın sen. kesin!

merhaba kızlar. bende adetim bittikten iki gün sonra soğan kürüne başladım. her gün 4-5 damla kanama geliyo. yumurtlama tarihim de değil. böyle bişey yaşayan var mı aranızda??
merhaba nehirim, ilk defa duyuyorum böyle bir etki. umarım kötü bir şey yoktur. ilk kez duyduğum için ne olabileceği hakkında bi fikrim de yok açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…