sogan kürü kullananlar

canım hoşgeldin sefalar getirdin
nukranın oğlu geldi çok şükür Maşallah
asyacandan bayramdan beri hbr alamadık ama bu ay gidecekti sanırım testlere fikir değiştirmediyse
bende yeni tüpe başlamadım henüz beklemedeyiz
olsun iş yapma sende dinlen bol bol bebiş iyi olsunda evin pis olsada sorun değil
kendine çok iyi bak canım Allaha emanet olun

Mrb kizlar ben pkos luyum 1yildir evliyim henuz bi gelisme yok bakalim pazartesi sogan kurune baslicam insallah iyi gelir burdakileri yazilari okudukca umut oluyo.

Mrb kizlar ben pkos luyum 1yildir evliyim henuz bi gelisme yok bakalim pazartesi sogan kurune baslicam insallah iyi gelir burdakileri yazilari okudukca umut oluyo.
hangilerini okudun merak ettim zira biz faydasını görmeyenler olarak takılıyoruz burada inşallah sende işe yarar.. hoşgeldin, şifa olsun.

Selamun aleykumm nukramin minigi geldimi cok sukur saglikla buyusun insallah bahti guzellerden olsun.nasilsiniz mybaybim asyam beybisim feridem hisarim hilalim folikim anneolmak cinndirellam sonra kimler kimler tum canlarim valla tlf girmek cok zaman aliyo o yuzden giremiyorum hepinizi seviyorum opuyorum kucak dolusu

[QUOTE="folik, po 37539653, memevet günde iki defa taze hazırlanıp aç karna 10 gün içilecek. [/QUOTE]
Bende basladim 5 gun oldu tadini begenmeyip icemeyen olursa icine limon sikip icebilirsiniz ben oyle tuketiyorum cok rahatda iciyorum.

evet günde iki defa taze hazırlanıp aç karna 10 gün içilecek.
teşekkür ederim..:) inşallah faydasını görürüm 32 mm sol yumurtalığımda kist varmış doktor korkulacak birşey yok kötü kist değil dedi ama bnm içime kurt düştü artık.bebek düşünyoruz o engel olur mu acaba bilgisi olan

merak etme, kist engel değil. kaldı ki menopoza girdiği söylenip de hamile kalan bile var, neleri gördü bu kulüp! Allah ol desin yeter, ümidini kesme yeter, dua et yeter..

Kaçak asyacan geldiii anıııımmm :) bugun genetık testler ıcın kan verdık yavrum, 4 tup benden bır tup esımden aldılar, drmun ıstedıgı testın bırınıde araştırma hastanesı dr u egosundan gerek yok dedı, başka bır test ıstedı sınır oluyoru bu dr ların kendını ıspatlama cabalarına sankı senle ne ısım olcak benım sonucu alıp kendı druma gıtcem ne ıstıyosa yap ıste dımı, proteın c rezistansı ve antı thrombıller 3 mu ne ıstedıgı testın adı bıraz arasıtırıyım nedır kı fılan dedım ama ııhh yemedı bu bızım sogankuru tarıfıne hıc benzemiyor :)) benden havadısler böyle kuzucum sen nişşleepdurusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…