sogan kürü kullananlar

Kizlar adetin 7.gunu baslanilicaktiya benim bugun adetimin 9.gunu baslasammi 2.cocuk istiyoduk heralde halaa istiyozzz napiyim kullanmaya basliyimmi siz kara verin
bence kullan, bişey kaybetmezsin :) ama yok yok.. düşündüm de kullanma, Hoca ısrarla belirttiği günlerde kullanılmasını söylüyo. vücudun ritmine o günler uygunmuş sadece.. bu arada kaç günde bi adet oluyorsun, ve düzenli mi?

Hayir duzensiz polikistik overim kist var kullansam iyi olurda 2 gunden bisey olmaz ama eriniyorum hergun hergun yapmaya

canım spermlerde sağlıklı sperm sayısı az morfoloji bozuklugu var yani
sağlıksız olan sperm daha fazla oldugu için döllenme olmuyor dogal yolla işte
tüp bebek de de sonuç değişmemişti yani aynıydı şimdi selenyum ve çinko vitamini yazmıştı dr onu içiyor 3 ay içicek bakalım sigarayıda bıraktık inşallah sonuç alırız

bide ben bgn regl oldum 8 gün rötarla :S

hadi ya, hayırlısı olsun. bizi telkin edecek tek şey dua. Allah büyük cnm, sıkma canını. sigara konusuna çook sevindim. bnmki donuz gibi burnundan kıl aldırmıyo! muhteşem üçlüye baktın mı cnm, sanki o listede de vardı çinko minko bişiler cnmsın yaa

şimdi doktorun verdiklerinin dışına çıkmıyor canım
bi 3 ay kullansın duruma göre yine bişeyler içer elbet ozmn o muhteşem 3lü ve evicap ı düşünüyorum
şimdilik fazla yüklenmeyim kaç senedir yükleniyoruz zaten bi faydası olmuyo ama umut işte
sigarayı negatif aldıgım gün dr um dedi eşin sigara içmesin yarın değil bgn bıraksın sigarayı dedi
ve ben bunu eşime söylediğimde o o gün bıraktı

maşallah, ne mutlu sana
bu arada cnm minik serçemiz doğurmak üzere açılmaya başlamış çatısı yavaştan.. bugün doğurabilir inşallah Allah yardımcısı olsun

maşallah, ne mutlu sana
bu arada cnm minik serçemiz doğurmak üzere açılmaya başlamış çatısı yavaştan.. bugün doğurabilir inşallah Allah yardımcısı olsun

yaaa demek bugün yarın dogum yapıcak
Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin Allah ım yardımcısı olsun
ne güzel bir duygudur kim bilir dimi folikim yaaaa
o ilk buluşma bizede nasip etsin Allah o günleri inşallah

dimi inşallah.. arkadaşların sevincine ortak olmaya devam o gün gelene kadar ..

folikim bu arada film seçtim ama emmin değilim sen izlemişmiydin bi fikir ver bakim
Kemerlerinizi Bağlayın filmi ? ne dersin izleyim mi
yada başka şöyle dram bi film varmı? canım romantik dram çekti de

folikim bu arada film seçtim ama emmin değilim sen izlemişmiydin bi fikir ver bakim
Kemerlerinizi Bağlayın filmi ? ne dersin izleyim mi
yada başka şöyle dram bi film varmı? canım romantik dram çekti de
valla o filmi bilmiorum da pamukkale'de bi film izledim bayıldım! dram. adı "aşk ateşi"

cnm sende ya da eşinde sorun var mıydı sizin? bi de sen bu göbek-kasık muhabbetini en son ne zaman yaptırmıştın? yani gebe kalmadan ne kadar önce yaptırmıştın en son ?
Canım en son ağustosta yaptırmıştım göbek çektirmeyi ocakta da tüpbebebek tedavisi görmüştüm tüpbebekten önceki ayda aşılama yapılmıştı. Kuzum gebeliğe engel somut bir sorun yok diyordu doktorlar rahim filmim temizdi yumurta takibinde yumurta oluşup çatlıyordu adetlerim düzenliydi amh fsh lh troid hormonu değerlerim güzeldi hafif prolaktinim yüksekti en yüksek halide 27 24 gibi çıkıyordu 1 kere dostinex içsem sıfırın altına düşüyordu doktor bu sonucu önemli görmüyordu gelelim eşime eşimin morfoloji değeri %4 çıkıyordu hep sayısı 100 milyon 90 milyon civarlarında çıkıyordu ilk evlendiğimiz zaman 39milyon gibi çıkmıştı sol tarafta varikosel sorunu vardı ameliyatı uygun görmediler ona sayısı gebelik için yeterli denildi 4 tane üroloji uzmanıda aynı şeyi söyledi tüpbebebek uzmanımda ameliyat olmasın sayısı yeterli demişti bizim hikayemiz böyle kuzum...
Şunuda söyliyeyim erkeklerin sprem kalitesi bence çok değişken doktorlar iyi diyorlardı ama en son tüpbebebek tedavisinde benden 11 yumurta toplanmıştı 9 tanesi döllenmişti en son kalan bir kaliteli bir az kaliteli embriyo doktorum eşimin sperm örneğinde sağlıklı hücreleri zor ayırt ettiklerini çok sorunlu hastalıklı hücreyle karşılaştıklarını söylemişti en iyilerini seçmeye çalıştık ama genelde hastalıklı hücreyle karşılaştık demişti demekki bu aşamaya gelmeden çokta bilinmiyor yani detayli araştırılınca bilmiş olduk gerçi nasipte olsaydı 1tanesi yetiyor kuzenim eşinin morfolojisi 0 1 çıktığı halde 3.aşılama denemesinde şuan ikiz hamile Rabbim hepinize bu duyguları yaşatsın her an yaptığım dua bu ...

anladım canımmm, Allah razı olsun bu arada dün gece minik serçemiz doğum yaptı

dün eski bi filmi yeniden izlemek istedim onu izledim çok da güzeldi pekde güzeldi :)
Esaretin bedeli bgnde aşk ateşini izleyeceğim asyacan kitaplara ben filmlere adadım kendimi
iyi yapmışsın, serçe doğurdu bacım yıkmış hastaneyi zor olmuş doğum ama güzel olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…