sogan kürü kullananlar

İnsallah adet olmayacaksin canim.. Baktirmalisin bence.. İnsallah hamilesindir canim . Rabbkm emeklerini bosa cikarmasin..

Mybayb tutmadığı inan çok üzüldüm

ne gaz vermişin gıdıklamışın inceden inceden çakaaall mobing yapmışın alenen kıza

ama işe yaramış göründüğü üzre

ihihihi ama haksızmıyım folııkkk facede casper gıbıyız bırbırımıze adını gorunce guluyorum her naneyi biliyor bendeki diye D mobing ne olaki ?:))
İnşallah işe yararda kaynatırız bol bol bak biz birbirmizde eklıyız ne uzuyoz ne kısalıyoz hesabı D

öyle tabi cnm doğrusun, casper gibi ben de arada bi giriyom zaten face'e çok nadir, adına denk gelirsem yüzüm gülüyo bir an o bile yeter bana

nbr kızlar bugün hiç tadım tuzum yokkendimi aptal gibi hissediyorum.ben bu ay sogan kürü yapmıstım.gecen ay progesteronum 0,6 cıkmıstı yani yumurtlama yok pkodan dolayı.ovu testi yapmıyodum adetimin 26. gününde pozitifi gördüm testi tekrarladım gene pozitif oldu.sevindim.bide göğsüm agrıyodu acaba hamilemiyim dedim.gittim erken gebelik testi aldım cok hafif belirdi pembe cizgi dedim hamileyimdir özel hastanede esimle kan verdim.0,100 cıktı.ümidim kırıldı.esimde artık bana inanmaz.hem kendimi hem onu ümitlendirdim.ovu testi pozitif olsada yumurtladıgımdan süpheliym dün ilişki oldu bugün olmadı yani içimizden gelmedi testleri yollıycam

Hemen neden gebelik testi yaptin.cikmaz tabi.neyse üzülme.ben ce yarin da ilişki olsun pes etme

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hemen neden gebelik testi yaptin.cikmaz tabi.neyse üzülme.ben ce yarin da ilişki olsun pes etme

canım gögüs ucum sızlıyodu 3 gündür süphelendim 3 temmuzdada koyulasmıstı ovu testim acaba ozaman tuttumu dedim.erken gebelik testi aldım 2. cizgi hafif cıkınca olabilir dedim canım.tabiki yokmus.ama simdi ovu testinede güvenim kalmadı yani .yarın kocamda yok canım.artık hayırlısı

Üzüldüm.ama allah buldurup kaybettirmesin.geç olsun güç olmasin.mesela ben de 6 ay önce ölü doğum yaptim.önce hamleyim diye sevindim.dogsun DİE gün saydim sonra bütün dünyam yikildi. O yüzden çok dertlenme.Rabbim tez zamanda saglikli hamilelik versin

amin canım haklısın herseyin hayırlısı.senin içinde hayırlısı olsun insallah.belki hersey daha güzel olacak bundan sonra.insallah yavrularımıza kavusuruz.sadece balıklama atlamama kızdım kendime beklemeyişime

Kızlar midemi acayip ağrıttı bu kür mide koruyucu hapla içtim yine fayda etmedi. Böyle bir problem yaşayan oldu mu?

ayyyy a canışım beniiimmmmcanım elinden geldiğince test yapma ya resmen duygularımızla alay ediyorlarben artk almıyrm.bi ara takmıştm ayda 10-20 yapardm diyeblrm.....silik çizgi çoğunda çkardı ve ben de senn durumuna düşerdm

kızlar sonuç çıktı bhcg 5.9 aşılamanın 10.günü (
Canim bgn tekrar test yaptircakmisin ?
Degerin normalden fazla neden olmasin ki belki yukselir
İnsallah supriz olur sanaAllah im hakkinda hayirlisini versin
Mybayb tutmadığı inan çok üzüldüm
Canim yeni umutlara yelken aciyorum Rabbim nasip etmedi
Demekki zamani degilmis hayirli olan buymus
Rabbim imtihanimizi kolaylastirsin insallah

amin canım benim allah razı olsun bugün kan verdim canım 3 gibi çıkacak inşalah sonuç sevindirici olur

Aynen gulum artik yapmiycam.cikmayinca daha kotu oluyor

Canim bgn tekrar test yaptircakmisin ?
Degerin normalden fazla neden olmasin ki belki yukselir
İnsallah supriz olur sanaAllah im hakkinda hayirlisini versin

İnsallah sonucun guzel cikar canim bi arkadsinda bugun belli olcak Allah yardimciniz olsun....cok heyecanli

maybeybiii kığıız beklemiyordum seni, ne iyi ettin ecemin değeri 2'ye düşmüş malesef sağlık olsun. umutluydum ondan ama gelecek maçlara bakıcaz mecbur benimaskpastam, sana da üzüldüm arkadaşım, testler yalancı değildir belki de pko illetinden dolayı böyle bi durum oldu. emin olamıyor tabi insan. sağlık olsun

Kızlar midemi acayip ağrıttı bu kür mide koruyucu hapla içtim yine fayda etmedi. Böyle bir problem yaşayan oldu mu?

selam canim ayni sorun bendede vardi hevesli hevesli basladim ama 7. gün birakmak zorunda kaldim simdide yine bi miyom varmis rahmimde baslamak istiyorum ama korkuyorum tekrar agricak diye midem offffffffffff bende sastim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…