sogan kürü kullananlar

bahsettin bahsettinde inanamadım hala şoktayım
seninle ilk tanışdıgımız zamanı hatırlayamıyorum dua et :26:
ama ben senden hiç öyle bişey sezmedim aksine çok pozitif düşüncelerim oldugunu hatırlıyorum ama

hah işte al benden de o kadar, en sık duyduğum sözlerdir o çevremden. "çok soğuk ve kendinden emin, terslicekmiş gibi bi duruşun var ama tanıdıktan sonra ne samimi biri olduğunu anladık" diyollaa

cnm yüz yüze girişkenlik, sosyal cesaret başka, yatarak yazışmak başka kendimden biliyorum hayatta yanaşamam, ilk adımı ben atamam, atabilirim de ama atmam, domuz gibi beklerim soğuk soğuk

ne ayaksınız kız siz :76::76::76::76:
klavye delikanlıları sizi
folikim sende mi brütüs dicem yani Çok ilginç ben neysem oyum arkadaş

her yerde elitim diyosun yane dostlar ben kaçar yarın işbaşı yapıyorum, akşama görüşürüz asyam fırsat bulursak. maybeybim sana da sayılı saatler kaldı yola çıkmana. kendine iyi bak, dinlen güzelce, zilleri tak gel. 5 austosta görüşürüz cnm. iyi tatiller.

Son düzenleme:
hoşgeldin kuzummm
bak burda iki tane çekingen hatun var benebakbiyo ve folik
ama normalde öylelermiş diyolar da ben inanmadım şahsen
burda şimdi can ciğer kuzu sarması oluverirsiniz
sanada sölim yeni bi topik acıcaz burdan tüyme planları yapıoruz çok komik muhabbetlerimiz var bizimde burda a-rahat rahat cıvıtamıyoz çünkü

Burda yuzyuze degılız ya daha rahat gırmıs olabılırım muhabbete ama gercek hayatta cok zor, 2 yıldır aynı evde oturuyorum bıtane bıle komsumu tanımıyorum, tanımakta ıstemedım cok gruplasmıslar kendı aralarında bende hangı gruba dahıl olcam bılemedım ki oturup kalkmadıgım halde dedıkodumu yaptıklarına bızzat sahıt oldum yakın cevrem zaten cok memnunlar halımden cen cen susmayan bı tıpım samımı olduklarımla ama yenı tanısmalar sıkıntılı bende ıste, bende senın ıcın cok guzel duygular beslıyorum laf aramızda

takılıyorum canımcım olabilir tabiki ben anlıyorum seni

sağol folikim inşallah seninde güzel haberlerini okurum topiğe girdiğimde
iyigeceler ALLAH a emanet ol canım see u after two weeks

hah işte al benden de o kadar, en sık duyduğum sözlerdir o çevremden. "çok soğuk ve kendinden emin, terslicekmiş gibi bi duruşun var ama tanıdıktan sonra ne samimi biri olduğunu anladık" diyollaa

Zaten sendede sezıyordum bendekı gıbı bır domusukluk :)

:))) Herkese nasıp olmaz devrem bu hallerımız kıymetını bıl yani :)))

Yesinler onun elıtlıgını hıhh :)) tamam kuzucumm ıyı geceler tatlı ruyalar sanaa dınlen bolcana

Bak sımdı heyecan yaptım dermısım :) elınımı opcektım devrem ne dıcektım ben burdaa :) yada tukur suratınamı dıcen sımdı sen bana D

Hosbulduk kuzumaçın kız o topigi bencede daha rahat civitiriz nekadan ayıpkardeslere öyle çingen denir mi aaa

domuşuklar sizi :13: biliyorum zaten kıymetinizi
hoşgeldin dicen demiştim önceki mesajımda
ne tükürcen kız tükürceğin zamanı sölücem ben sana ama o kişi melindam değil bekleyip göreceğiz

Hosbulduk kuzumaçın kız o topigi bencede daha rahat civitiriz nekadan ayıpkardeslere öyle çingen denir mi aaa

kız çingen demedim kiiii çekingen dedim
sende gel gel yeni topiğe o potansiyeli sezdim senden
yaaa gördünmü mybeybin bu topiklerden transfer oldu tüp topiklerineee
Rabbim gebelik topiklereine erişmeyi nasip etsin inşallah yeni rütbemde

Hosgeldın aramızaa :) al ıste tıkandım burda mybabymmm :)) hemsehrım demıs mybaby sendemı acıpayamlısın??

domuşuklar sizi :13: biliyorum zaten kıymetinizi
hoşgeldin dicen demiştim önceki mesajımda
ne tükürcen kız tükürceğin zamanı sölücem ben sana ama o kişi melindam değil bekleyip göreceğiz

dedim dedim oldumu bı baksana D

Hosgeldın aramızaa :) al ıste tıkandım burda mybabymmm :)) hemsehrım demıs mybaby sendemı acıpayamlısın??

ahanda dakka bir gol bir
kızım izmirli ordan hemşehrim
acıpayam dediiiiiiiiiiiiiiiiiiii allah seni yarıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmm tavaslıymış o

kız napayım uykum geldi gözlerim çift görüyor
Inşallah bitanem gebelik topiklerinde kaynatalim napalım kuzum nasip buymus ama iyiki seni tanimisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…