sogan kürü kullananlar

Dersanedekı halımıde anlatmıstım ya yavrum sana en on sırada sınıfla muhatap olmadan bı kosede sessız sedasız oturan bır tıp :) Kaynasana kadar kurdesen dokerım ben ınsanlarla, utana sıkıla ezıle buzule, dıstan ılk basta herkesın kıl oldugu bır tıpmısım işyerimde bızzat solemıslerdı yuzume kaynastıktan sonra ne havalı bır tıp dıye sonradan bız senı boyle bılmıyoduklar basladı :)

bahsettin bahsettinde inanamadım hala şoktayım
seninle ilk tanışdıgımız zamanı hatırlayamıyorum dua et :26:
ama ben senden hiç öyle bişey sezmedim aksine çok pozitif düşüncelerim oldugunu hatırlıyorum ama:KK34:

Dersanedekı halımıde anlatmıstım ya yavrum sana en on sırada sınıfla muhatap olmadan bı kosede sessız sedasız oturan bır tıp :) Kaynasana kadar kurdesen dokerım ben ınsanlarla, utana sıkıla ezıle buzule, dıstan ılk basta herkesın kıl oldugu bır tıpmısım işyerimde bızzat solemıslerdı yuzume kaynastıktan sonra ne havalı bır tıp dıye sonradan bız senı boyle bılmıyoduklar basladı :)

hah işte al benden de o kadar, en sık duyduğum sözlerdir o çevremden. "çok soğuk ve kendinden emin, terslicekmiş gibi bi duruşun var ama tanıdıktan sonra ne samimi biri olduğunu anladık" diyollaa :KK76:

cnm yüz yüze girişkenlik, sosyal cesaret başka, yatarak yazışmak başka :KK51: kendimden biliyorum :KK37: hayatta yanaşamam, ilk adımı ben atamam, atabilirim de ama atmam, domuz gibi beklerim soğuk soğuk :KK53:

ne ayaksınız kız siz :76::76::76::76:
klavye delikanlıları sizi :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
folikim sende mi brütüs dicem yani Çok ilginç ben neysem oyum arkadaş :KK51:

her yerde elitim diyosun yane :KK12: dostlar ben kaçar :KK55: yarın işbaşı yapıyorum, akşama görüşürüz asyam fırsat bulursak. maybeybim sana da sayılı saatler kaldı yola çıkmana. kendine iyi bak, dinlen güzelce, zilleri tak gel. 5 austosta görüşürüz cnm. iyi tatiller. :KK16:

Son düzenleme:
hoşgeldin kuzummm
bak burda iki tane çekingen hatun var benebakbiyo ve folik :KK42:
ama normalde öylelermiş diyolar da ben inanmadım şahsen:KK19:
burda şimdi can ciğer kuzu sarması oluverirsiniz :KK19:
sanada sölim yeni bi topik acıcaz burdan tüyme planları yapıoruz çok komik muhabbetlerimiz var bizimde burda a-rahat rahat cıvıtamıyoz çünkü:KK53::KK53::KK53:

bahsettin bahsettinde inanamadım hala şoktayım
seninle ilk tanışdıgımız zamanı hatırlayamıyorum dua et :26:
ama ben senden hiç öyle bişey sezmedim aksine çok pozitif düşüncelerim oldugunu hatırlıyorum ama:KK34:

Burda yuzyuze degılız ya daha rahat gırmıs olabılırım muhabbete ama gercek hayatta cok zor, 2 yıldır aynı evde oturuyorum bıtane bıle komsumu tanımıyorum, tanımakta ıstemedım cok gruplasmıslar kendı aralarında bende hangı gruba dahıl olcam bılemedım ki oturup kalkmadıgım halde dedıkodumu yaptıklarına bızzat sahıt oldum:KK53::KK53: yakın cevrem zaten cok memnunlar halımden cen cen susmayan bı tıpım samımı olduklarımla ama yenı tanısmalar sıkıntılı bende ıste, bende senın ıcın cok guzel duygular beslıyorum laf aramızda :KK17::KK17::KK17::KK1::KK1::KK1:

Burda yuzyuze degılız ya daha rahat gırmıs olabılırım muhabbete ama gercek hayatta cok zor, 2 yıldır aynı evde oturuyorum bıtane bıle komsumu tanımıyorum, tanımakta ıstemedım cok gruplasmıslar kendı aralarında bende hangı gruba dahıl olcam bılemedım ki oturup kalkmadıgım halde dedıkodumu yaptıklarına bızzat sahıt oldum:KK53::KK53: yakın cevrem zaten cok memnunlar halımden cen cen susmayan bı tıpım samımı olduklarımla ama yenı tanısmalar sıkıntılı bende ıste, bende senın ıcın cok guzel duygular beslıyorum laf aramızda :KK17::KK17::KK17::KK1::KK1::KK1:

takılıyorum canımcım olabilir tabiki ben anlıyorum seni:KK34:

her yerde elitim diyosun yane :KK12: dostlar ben kaçar :KK55: yarın işbaşı yapıyorum, akşama görüşürüz asyam fırsat bulursak. maybeybim sana da sayılı saatler kaldı yola çıkmana. kendine iyi bak, dinlen güzelce, zilleri tak gel. 5 austosta görüşürüz cnm. iyi tatiller. :KK16:

sağol folikim inşallah seninde güzel haberlerini okurum topiğe girdiğimde:KK16::KK16:
iyigeceler ALLAH a emanet ol canım see u after two weeks :KK34:

hah işte al benden de o kadar, en sık duyduğum sözlerdir o çevremden. "çok soğuk ve kendinden emin, terslicekmiş gibi bi duruşun var ama tanıdıktan sonra ne samimi biri olduğunu anladık" diyollaa :KK76:

Zaten sendede sezıyordum bendekı gıbı bır domusukluk :)

:))) Herkese nasıp olmaz devrem bu hallerımız kıymetını bıl yani :)))

Yesinler onun elıtlıgını hıhh :)) tamam kuzucumm ıyı geceler tatlı ruyalar sanaa dınlen bolcana :KK16:

hoşgeldin kuzummm
sanada sölim yeni bi topik acıcaz burdan tüyme planları yapıoruz çok komik muhabbetlerimiz var bizimde burda a-rahat rahat cıvıtamıyoz çünkü:KK53::KK53::KK53:

Bak sımdı heyecan yaptım dermısım :) elınımı opcektım devrem ne dıcektım ben burdaa :) yada tukur suratınamı dıcen sımdı sen bana :KK70:D

hoşgeldin kuzummm

Hosbulduk kuzum:KK42:açın kız o topigi bencede daha rahat civitiriz nekadan ayıp:KK20:kardeslere öyle çingen denir mi aaa:KK9::KK9::KK9:

Zaten sendede sezıyordum bendekı gıbı bır domusukluk :)

:))) Herkese nasıp olmaz devrem bu hallerımız kıymetını bıl yani :)))

Yesinler onun elıtlıgını hıhh :)) tamam kuzucumm ıyı geceler tatlı ruyalar sanaa dınlen bolcana :KK16:

Bak sımdı heyecan yaptım dermısım :) elınımı opcektım devrem ne dıcektım ben burdaa :) yada tukur suratınamı dıcen sımdı sen bana :KK70:D

domuşuklar sizi :13: biliyorum zaten kıymetinizi :KK34:
hoşgeldin dicen demiştim önceki mesajımda
ne tükürcen kız tükürceğin zamanı sölücem ben sana ama o kişi melindam değil :KK34: bekleyip göreceğiz:KK52:

Hosbulduk kuzum:KK42:açın kız o topigi bencede daha rahat civitiriz nekadan ayıp:KK20:kardeslere öyle çingen denir mi aaa:KK9::KK9::KK9:

kız çingen demedim kiiii:KK9: çekingen dedim:KK33:
sende gel gel yeni topiğe o potansiyeli sezdim senden:KK9::KK9::KK9:
yaaa gördünmü mybeybin bu topiklerden transfer oldu tüp topiklerineee
Rabbim gebelik topiklereine erişmeyi nasip etsin inşallah yeni rütbemde :KK1:

Hosgeldın aramızaa :) al ıste tıkandım burda mybabymmm :)) hemsehrım demıs mybaby sendemı acıpayamlısın??

Hosgeldın aramızaa :) al ıste tıkandım burda mybabymmm :)) hemsehrım demıs mybaby sendemı acıpayamlısın??

ahanda dakka bir gol bir
kızım izmirli ordan hemşehrim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
acıpayam dediiiiiiiiiiiiiiiiiiii allah seni yarıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmm tavaslıymış o :KK60::KK60::KK60::KK60:

kız çingen demedim kiiii:KK9: çekingen dedim:KK33:
sende gel gel yeni topiğe o potansiyeli sezdim senden:KK9::KK9::KK9:
yaaa gördünmü mybeybin bu topiklerden transfer oldu tüp topiklerineee
Rabbim gebelik topiklereine erişmeyi nasip etsin inşallah yeni rütbemde :KK1:

:KK17::KK17::KK17: kız napayım uykum geldi gözlerim çift görüyor:KK9::KK9:
Inşallah bitanem gebelik topiklerinde kaynatalim:KK14: napalım kuzum nasip buymus ama iyiki seni tanimisim:KK16::KK16::KK16:

X