sogan kürü kullananlar

koptu koptuuuuuu
Nukrada gitti okusaydı şu yazdıklarını

Bencede geldin geldin

Hahahah yemıyor dımı guvenemıyonda sımdı bıze bu delılerın napacagı bellı olmaz topıkte ılk topıgımde olcak sımdı elaleme rezıl olmiiimmm

ayy olurmu hiç öle şey size güvenmicemde kime güvencem ayol
yani ben açılışda güzel bişeyler yazmak istedim girenlerin dikkatini çekicek bazı şeyler hazırlamak istedim de ondan

ayy olurmu hiç öle şey size güvenmicemde kime güvencem ayol
yani ben açılışda güzel bişeyler yazmak istedim girenlerin dikkatini çekicek bazı şeyler hazırlamak istedim de ondan

Ben ble kendıme cok guvenemıyrum okadar emın olma devrem malum sacmalıcaz nıravanaya ulastırabılırım szı hee önsöz hazırlayım dıyorsun gırenler yıne bızz oluruz ki bizede öyle afıllı sözlere gerek yok bacı ama karar senın tabısı ön hazırlık yapmak ıstıyrsan bayram sonuna kalsın

ne değerleriymiş bakim o düşen :26: az zamanın kaldı bacım dayan

Dualariniza amiinn diyorum güzel yureklilerim öpüyorum sizleri Allah a emanetsiniz Ahmet Asima da bıdıgım gelirken bu güzel teyzelerinin evlatlarininda ellerinden tut getir diyorum :)

Ahmet Asıma çok büyük iş düşüyo bu durumda tren olup gelirler artık

yani önsöz önemli bence
bellii olmaz kız belki topik coşar cümbüş olur

yani önsöz önemli bence
bellii olmaz kız belki topik coşar cümbüş olur

Uff ozaman bayram sonuna kalsın ben kaynasamam sımdı kolay kolay ınsan azmanı bı tıpım oldgndan bahsetmıstım sanırım bana ön ayak olursunuz hosgeldın de ablana elını öp felan

ahan da valla tırstı

yettimm

ben dicektim yaşa! :13:

anamm valla gidip açtırcanız şimdi öle kös kös hayret bişisiniz
birazcıkdaha takılı siz burda ben gelince güzel bi topik açalım en afillisinden diyorum
tabi sizinde fikriniz önemli

Uff ozaman bayram sonuna kalsın ben kaynasamam sımdı kolay kolay ınsan azmanı bı tıpım oldgndan bahsetmıstım sanırım bana ön ayak olursunuz hosgeldın de ablana elını öp felan

ahhahhah kız sen ne şirin şeysin öyle adın ne bakim senin

bi film vardı hani şener şen in Şakir hani :)) karısı diyo ya cocuga Tükür ulan babanın suratına tükür bakim
aklıma o geldi öp ablanın elini

Son düzenleme:
bayram sonuna kalabülür müü topiğin cici anneleri

Kalabilir devrem acelemız yok, bızlerde ozamana kadar adam toplayalım yenı topıge D dıger topıklere gırıp calarız hahaha

anamm valla gidip açtırcanız şimdi öle kös kös hayret bişisiniz
birazcıkdaha takılı siz burda ben gelince güzel bi topik açalım en afillisinden diyorum
tabi sizinde fikriniz önemli

Gazamı getırdık ne D acele ıse seytan karısır bekleyelım bacı

kalsın hadi ya seni mi kırcaz düşün taşın, güzel namına yaraşır bi önsöz bekliyoruz senden huniyi ters takanlar mı olcak isim ne olcak uykusuzlar da olabülür kanımca

thank you ( amerikan aksanımla )
uykusuzlar da güzelmiş de o zaman gündüz konuşamıcaz sadece gece gibi bi şey sezdim eledim direk
her zamana uygun bi isim please ( yine amerikan aksanım kaynadı araya kahretsin :)

Biliyor bizleri cok iyi napsın folıkım :) Malzemeler ortada

cigerinizi bilirim sizin

ahhahhah kız sen ne şirin şeysin öyle adın ne bakim senin

:)) Dısı buz içi bal derler bana abla :))

bi film vardı hani şener şen in Şakir hani :)) karısı basıyo diyo ya cocuga Tükür ulan babanın suratına tükür bakim
aklıma o geldi öp ablanın elini

En sevdiğim ve sureklı dılımde olan bı repliktir o suan yegenımde uyguluyorum tukur halam enıstenın suratına anne olana kadar boyle ıdare etcez gari harbiden cok sıkıntılı bır yapı bu yaa aksam ıftara davetlıydık esımın arkadasına toplu davetti, sıkıla sıkıla oflaya poflaya gıttım, ne konuscam ben sımdı kımle muhatap olcam off poff dıye ıncılerım dokulcek ya ALlahtan kayınvaldemde vardı yapıstım koluna anne dıbımden ayrılma dıye :

seenn mi bizim bildiğimiz seeen utandın sıkıldın ne konuşcam derdine düştün haaa
hayatta inanmam kızım o davetdeki sensen burda bizle konuşan kim

seenn mi bizim bildiğimiz seeen utandın sıkıldın ne konuşcam derdine düştün haaa

Dersanedekı halımıde anlatmıstım ya yavrum sana en on sırada sınıfla muhatap olmadan bı kosede sessız sedasız oturan bır tıp :) Kaynasana kadar kurdesen dokerım ben ınsanlarla, utana sıkıla ezıle buzule, dıstan ılk basta herkesın kıl oldugu bır tıpmısım işyerimde bızzat solemıslerdı yuzume kaynastıktan sonra ne havalı bır tıp dıye sonradan bız senı boyle bılmıyoduklar basladı :)

cnm yüz yüze girişkenlik, sosyal cesaret başka, yatarak yazışmak başka kendimden biliyorum hayatta yanaşamam, ilk adımı ben atamam, atabilirim de ama atmam, domuz gibi beklerim soğuk soğuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…