sogan kürü kullananlar

Utandım kız caktırma sanki yumurtadan spermden bahsederken cay sekerden konusuyor gıbı rahatızda iş uygulamasına gelınce kızarıp bozarıyorz zamanında leylege guvenmenın sonucları bunlara hahah
bende bazen konuları okurken cevrımdısı oluverıyorm zaman asımı var sanırım uzun sure yazıp cızmedınmı sutluyorlar :)
Yollar hasta sperm yorgun yumurtalıklar cool neolcak bılmem gari:))

Son düzenleme:

ay hisarcım valla kuş gibi hafifledim okuyunca
inan süper anlattın hemen gidip yarın tüp yaptırasım geldi canımmm iyiki yazdın valla
12 gün sonra test kısmına gelene kdr orda bu duruma geldim valla ya en zor kısmı offf hisarcımın bebeği gelsin de bende ondan saonra yaptırcam :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

aaaaaaaaaaa burdayım ya ben bu sayfanın çıkış yapması deli ediyo beni
2 dk boş bırakmaya gelmiyo ya helppp meee

hisarımbusem napıyon canım nasılsın bakalım arkadşımmmm

iyiyim şükür arkadaşım o sıkıntı gitti üstümden ama dua okudum bide meryem surelerini kendim okuyorum iyi geliyo bana sen nappıyon

Kızdır o kız yanlıs bılıyosundur sen :) asyam geliyordur belkim nasıda moda girdim hemen :) kız erkek farketmez tabıkı ıkısının ortası olmasında töbe töbe şeytan burnuma ossuruyo yıne gece gece :))

Valla süper anlattın hisarım nezaman baslıcak bu ıslemler adetının basından ıtıbarenmı baslıcak ıgneler?

haahahaa ne güzel yazdım dimi yazdıktan sonrada baktım öyle birazzzz
yaaa nasıl geçicek o 12 gün 12 asır gibi gelir bana herhalde

Canımı cektırıyonuz ama :) bir tüp furyası baslatıcaz topikte:)

Son düzenleme:
sesli güldüm ya kızzzzzzzzzzzzz
yumurtalar cool :)))
napalım bacım bu konuda yüksek lisansımı yaptım inan
ama tabi hisarcığımı geçemem bilgi konusunda biliyorsun onun dahi fikirleri var bu konuda
lakin kendisi uzun zamandır yeni bi buluşla gelmedi
en son meryem otunu duymuştum ben ondan sonra yeni bişey geldiyse kaçırmış olabilirm

iyiyim şükür arkadaşım o sıkıntı gitti üstümden ama dua okudum bide meryem surelerini kendim okuyorum iyi geliyo bana sen nappıyon

iyiyim canım bu aralar yogun bayram siparişleri var
yarışmamız var onlara koşturuyorum napimm
izmire gelcem bi yandan onun için yetiştirmeye çalışıyoruz ürünleri
seni iyi gördüm iyi olduguna da sevindim inşallah sonuç da güzel olacak
hisarımın bebeği olcak ya bende belki görmeye gelirim:)))

Son düzenleme:

hay allaaah iksinin ortası demişsiin tövbe de kız tövbe tövbe çok güldüm

hahahahhahaahaaaaa

şeytan burnuna mı ossuruyo ayy koptum nerdn buluyon kız bu lafları sen

haahahaa ne güzel yazdım dimi yazdıktan sonrada baktım öyle birazzzz
yaaa nasıl geçicek o 12 gün 12 asır gibi gelir bana herhalde
12 asır mı olur ne olur bilmem sana gülşen den yatcaz kalkcaz şarksını hediye ediyorum bol bol dinle 12 gün :))))

Canımı cektırıyonuz ama :) bir tüp furyası baslatıcaz topikte:)

soğan küründen nasibini alıp tüp bebek yaptıranlar buraya :) yeni topik adımız
beybişim de ugramıyorki hiç adet tarihim haziranda kalmış
görende menopoza girdik sanacak valla

paşa geliyo diyosa geliyordur

kolay gelsin arkadaşım...inşallaaah canım sadece biz ikimiz görüşebiliriz yakınız görüşelim yaaaa seninde olcak bende senin bebeğini görcem inşallaaah

Anneciğimden inciler dyelim mybabym :) hahaha menopoz mu dur kız tüplerimz calısırken bı evlat sahıbı olabılelımde once :) siz bana ugramıyon diye artıstlenın hıh topik anası nerde hee nerdeee :))paşa dedi okadaaarr :) asya asya diye dolanırım ben paşadan sonrada :)

hahahhaaaaaaa su içiyordum püskürttüm ağzımdan suyu benimde haziranda kalmış en son adet meneozdayız kızlar soğan kürü için gelenler bakıcak listeye sonrasını okumıycaklar BEYBİŞİMMMMMMMMM arkadaşım değiştir listeyi biz halaa adet oluyoruz benim batım 7 ekim

asyada gelir arkasından sağlıklı olsunda olsun inşallaah tez vakitte

hay allaaah iksinin ortası demişsiin tövbe de kız tövbe tövbe çok güldüm

İnsan ne cekerse dılınden cekıpte halada uslanmazmı uslanmaz işte :) evlenırkende böyleydim eşime ne laflar ne laflar tek tek yutturuyo şimdi bana :) Dua kapılarının acık oldugu bır ana denkgelmesın ınsallah Tövbe estagfrullah :))

Benimde haziranda kalmış yaa hakkaten ilk sayfadan kaldırsa bari gelenler ardına bakmadan kacmasın :) verimsiz bu topik ugursuzluk getırır diye :)

asyada gelir arkasından sağlıklı olsunda olsun inşallaah tez vakitte

İnşallah canım hepinizle birlikte banada nasip etsin Rabbim.hayırlısından demeyi asla unutmayalım yolda sokakta tiky tipler görüyorum saygısız ukala bu ne yaa evlat olsa sevilmez diyorum Allahım efendi imanlı edepli evlatlar nasip etsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…