sogan kürü kullananlar

adetim başlamadan 2 gün önce ve ardından gelen adet.adetim 2 3 gün sürüyor 2 günde kahverengi leke yine:S
ben de sordum gittim doktora ama bişey demediler bide kist falan görmedi kimse bu zamana kdr acaba yanlş mı bakıyolar yaa:26::26:
kaç tane doktora gittim laporoskopide oldum hormonlarımda normal.adetim düzenli daha ne olsun :18: kisti nasıl taşhis edceklerki:44:

Canim o kadinlarin cogunda oluyormus ama benim adetim bitiyor birhafta kahverengi lekelenmelerim devam ediyor off off kadinmisin derdin var :)

Anacığımla evi çekip çevirmeye çalışıyoz işte temizlik yerleşme eksiklerin tamamlanması vs.. yeni evliyim biliyosunuz, geçen yaz biz türkiyede düğünü yapıp kaçmıştık geri yurtdışına. Yani burda kurulu bir duzenimiz eşyamız falan yoktu, sıfırdan almaya çalışıyoruz birçok şeyi... Eş dost tanıdık da olmayınca istanbullarda kalakalmıştım bi başıma... hâlâ adet olmadım. Hayıta da dvm edemiyorum, ucu kaçtı.. kasık sancıları artmaya başladı, göğüs ağrım da, sanırım çok yaklaştı. Bi olabilsem artık rahatliycam, test alıp yaptım önceki gün ne olur ne olmaz diye tabi sonuç yaniltmadi.
Asyacanim nasıl içlenmişsin sen öyle yavrum benim :KK48: Kıyamam sana.. maybeybim sahip çıkmış o saatte denk gelmissiniz iyi ki.. ama biliyo musun geçenlerde bir yazdığınla birlikte son yazdıklarınla da duygularıma tercüman oldun, hissettiklerimi ifade edemiyordum son aylarda.. yani isyan desen değil, umutsuzluk degil, ilk zamanlardaki gibi istekli ya da heyecanlı da değilim, dualarimda ilk sırayı almıyor artık, başka çocukları severken de gelmiyor aklıma, eşimle sohbetlerimiz aynı sizinki gibi inşallahla biten kısa sığ cümlelerden öte gitmiyor.. öyle bir boşvermişlik işte.. hayırdır inşallah
Takip etmeye çalışıyorum fırsat buldukça okuyorum yazdıklarınızı. Çünkü sizi seviyorreee ♡♥♡♥♡♥

ayy ne güzel inş rabbim bizlere nasip eder benim kürde 11. günüm akşam keci boynuzunada başladı eşim RABBİM ne eylerse güzel eyler sendende güzel haberler bekliyom ekimin5 bakalım olcakmı kırmızılar gelmesin istemiyom :KK47:ilk eşimde 1 düşük 1 dogum 4 kürtaj olmuştum bak şimdide istiyorum olmuyo benim esim ilk evlilligi ben evlatı tattım onada cocuk vermek istiyom ALLAHIM inş verir egerki bi bebek verirsem oglumada ilgisi fazlalaşır tabiki şimdidede iyi davranıyo ama o zaman daha başka olur neyse inş ayın 5 de güzel bi haber veririm egerki hamiş olursam kürden olurum :KK49::KK34:

İnşallah peşpeşe veririz bebek haberlerini en azından hamıle kalabılıyorsun bunu tecrube etmıssın azap_ciceği oda güzel birşey.babalıgı gercek manada ögrendgınde tabiki daha farklı olucaktır ilgiside.inşallah müjedeli haberin yakındır:)

asyacan ve folik sobeeeeeeeeeee:KK33::KK33::KK33::KK33::KK54:

hehhee hisarım ben folıgı sobelıyım gecmısı okuduktan sonra derken senın tarafından sobelendım hosgeldın ne var ne yok :))

Anacığımla evi çekip çevirmeye çalışıyoz işte temizlik yerleşme eksiklerin tamamlanması vs.. yeni evliyim biliyosunuz, geçen yaz biz türkiyede düğünü yapıp kaçmıştık geri yurtdışına. Yani burda kurulu bir duzenimiz eşyamız falan yoktu, sıfırdan almaya çalışıyoruz birçok şeyi... Eş dost tanıdık da olmayınca istanbullarda kalakalmıştım bi başıma... hâlâ adet olmadım. Hayıta da dvm edemiyorum, ucu kaçtı.. kasık sancıları artmaya başladı, göğüs ağrım da, sanırım çok yaklaştı. Bi olabilsem artık rahatliycam, test alıp yaptım önceki gün ne olur ne olmaz diye tabi sonuç yaniltmadi.
Asyacanim nasıl içlenmişsin sen öyle yavrum benim :KK48: Kıyamam sana.. maybeybim sahip çıkmış o saatte denk gelmissiniz iyi ki.. ama biliyo musun geçenlerde bir yazdığınla birlikte son yazdıklarınla da duygularıma tercüman oldun, hissettiklerimi ifade edemiyordum son aylarda.. yani isyan desen değil, umutsuzluk degil, ilk zamanlardaki gibi istekli ya da heyecanlı da değilim, dualarimda ilk sırayı almıyor artık, başka çocukları severken de gelmiyor aklıma, eşimle sohbetlerimiz aynı sizinki gibi inşallahla biten kısa sığ cümlelerden öte gitmiyor.. öyle bir boşvermişlik işte.. hayırdır inşallah
Takip etmeye çalışıyorum fırsat buldukça okuyorum yazdıklarınızı. Çünkü sizi seviyorreee ♡♥♡♥♡♥

Canım braz yorucu olur eşyaydı yerlestırmeydı ama kısa gırerken miss gibi temiz temiz oturursun.Adet olamamakta baslı basına bir bela zaten.sık dişini verme canını yavrum:)

Arada bir durup kendımı dınlıyorum sanırım bastırıyorumuyuz napıyoruz kendımızı Allahtan mybaby yetişti imdadıma sagolsun konusmak ıyı gelıyor oyle zamanda.Farkındayım aslında seninde bana yakın bı durumda oldugnu bazen kendımı yokluyorum ısyanmı edıyorum ıcten ıce.mybabyle konustuktan sonra esıme test konusunu actım bıdahamı yaptırsak dıye sabah kahvaltısında hayırdır sabh sabah canın cocukmu cektı dedi :) okadar garip gelıyorkı onada bebek konusunda konusmak artık.ne bilim su akar yolunu bulur derler buda öyle bi durumdur ınsallah

Folik böyle olmanın bazı avantajlarıda var aslında bebek dusunerek duzenlı fik fik oldugu gunlerde bir görev gibi oluyor soguyorduk resmen bırbrmızden ama kafaya takmadan yasadınmı sende mutlusun karsı tarafta :KK17::KK17:

aaa nerdesiniz amaa bir cvb yazıp gecmısı okumya durdnuz demi :)) hadi gelin iki lafın belını kıralım surdaaa :)

Doktor bey ultrason ve Sperm testi verdi ana taa kasımda devlet hastanesi oldugu icin bu doktora tavsiye üzerine gittik o yüzden mecbur beklicez.belki o zamana kadar gelir bebeğimiz :) umut dünyası işte :)
olsun her şerde bir hayır vardır belki ozamana kadar hamile kalırsın inşallaah arkadaşım
Slm kızlarr 3aydır adetlerimm düzelmişti bu ay yine iki gündür geçiyo test yaptırmak istemiyorumm aynı hüsranı yaşamak istemiyorummm :KK43:((
biraz daha bekle diye yazıcaktım ama 3 gün evvel yazmışsın msj canım ne yaptın haber ver bize
Slm kizlar elimde bardagim sogan suyuna bugun basladim.tanitayim kendimi 25 yasindayim 10 aydir korunmuyoruz ilk besinci ayimda doktora gittim testlerim yapildi ultrasona soktu hicbirseyin yok dedi hamile kalabilirsin dedi.ve 10.cu ayimda tekrar baska doktora gittim alttan muayene etti sag overde kist gorunuyor dedi.once dedi esinin sperm testini yapalim dedi.kendime ait isyerim vardi ve cok stresli bir isti isyerimi kapattim ve sadece bebegime odaklanmak istiyorum.bugun sogan kurune basladim adetimin 3. Gunu doktor hormon testimi yapacak ve esimin sperm testi yapilacak ve bisey daha benim adetimden ve adetimden sonra kahverengi lekelenmelerim oluyor Allahim her isteyene bebegi nasip etsin bizleri bunla sinamasin.
hayırlısı olsun inşallaah canım kürün inşallaah şifa olsun bendede kahve rengi lekenlenmeler oluyo ultrasyonla baktırmışsın dr.temiz demiş tamam ozaman iltihap vardır soğan kürü iyi gelir...eşininde sperm testi bir an evvel yaptırması gerekir ona göre bir yol çizin kendinize
ben aranıza yeni katıldım beni de aranıza alırmısınızz :KK16:
hoşgeldinnnn:KK42::KK54:
ben utanarak söylüyorum yasım 39 2 ci evlilligimi yaptım 1 oglum var 15 yasında martta evlendim eşimle biz cocuk istiyoruz 1 defa sogan kürü yaptım yarım yamalak agustosta 16 adet olcaktım olmadım cok sevindim adetim gecikince hem kan hem idrar testi yaptım negatif cıktı ilk defa adetim 20 gün gecikti sizdede öyle oldumu? sonra eylül 5 inde adet gördüm yine küre başladım bu gün 10 gün 5 gün adet oldum ekim 4-5 inde adet olcam inş olmam RABBİM herkeze saglıklı evlat nasip eder inş :KK49:
utanarak söylemekk olurmu hoşgeldiniz:KK42:
bence eşiniz bir an evvel sperm tetis yaptırmalı ona göre bir yol çizersiniz kendinize
pkoluyum buyuk bır umutla soğan kürünü kullandım ama maalesef adetım yıne geçıktı ve hala olmadım.düzene girer bu ay dıye cok umutlanmıştım ama bende işe yaramadı galıba:KK43:((((
soğan kürü ullandığım aylarda benimde gecikmişti adetim oluyo öyle...ama hormon testinizde lh yüksese bence hayıt için o dengeliyo bide adeti düzeltiyo
Kızlar 2 hafta içinde 2. kez bir rüya daha gördüm biliyorsunuz arkadasım hamıle gormus ve aramıstı ve bende o gece kızartma yaptgmı gormustum patates biber kızartıyordum birde pişi (hamur)kızartırken gormustum kendımı ikinci rüyamdada hayırlara gelsin dalından armut kopartıyordum.hayırlara gelsin inşallah muradınıza erecegınıze ısaret dıyor ruya tabırınde :) her ıkı ruyanında yorumu cok guzel ve umıtlendım inşallah hayırlı bir evladın habercisidir :)))

Rüyada psikolojik olabiliyor demi neyse yaa karıstıramayım kafamı hayra yoralım hayır olsun ınsallah...
sen dalından armut kopardığını gördüysen rüyanda hamile kalman yakındır asyam inşallaaaaah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ayy ne güzel inş rabbim bizlere nasip eder benim kürde 11. günüm akşam keci boynuzunada başladı eşim RABBİM ne eylerse güzel eyler sendende güzel haberler bekliyom ekimin5 bakalım olcakmı kırmızılar gelmesin istemiyom :KK47:ilk eşimde 1 düşük 1 dogum 4 kürtaj olmuştum bak şimdide istiyorum olmuyo benim esim ilk evlilligi ben evlatı tattım onada cocuk vermek istiyom ALLAHIM inş verir egerki bi bebek verirsem oglumada ilgisi fazlalaşır tabiki şimdidede iyi davranıyo ama o zaman daha başka olur neyse inş ayın 5 de güzel bi haber veririm egerki hamiş olursam kürden olurum :KK49::KK34:
olur ALLAH ın izniyle
İnşallah peşpeşe veririz bebek haberlerini en azından hamıle kalabılıyorsun bunu tecrube etmıssın azap_ciceği oda güzel birşey.babalıgı gercek manada ögrendgınde tabiki daha farklı olucaktır ilgiside.inşallah müjedeli haberin yakındır:)

hehhee hisarım ben folıgı sobelıyım gecmısı okuduktan sonra derken senın tarafından sobelendım hosgeldın ne var ne yok :))
iyi canım ne yapayım işte adetimi bekliyorum artıkın
Yok öyle yağmaaaaaa , alkışlar Hisarım busem için :KK9::KK9::KK9: günün sobeleyeni kendisi hem bir taşla 2 kuş :KK1:
yaaaa tabi 2 nizide böyle sobelerim işte hep siz beni sobeliyceksiniz hıhhh:KK19::KK3::KK16:

olsun her şerde bir hayır vardır belki ozamana kadar hamile kalırsın inşallaah arkadaşım

biraz daha bekle diye yazıcaktım ama 3 gün evvel yazmışsın msj canım ne yaptın haber ver bize

hayırlısı olsun inşallaah canım kürün inşallaah şifa olsun bendede kahve rengi lekenlenmeler oluyo ultrasyonla baktırmışsın dr.temiz demiş tamam ozaman iltihap vardır soğan kürü iyi gelir...eşininde sperm testi bir an evvel yaptırması gerekir ona göre bir yol çizin kendinize

hoşgeldinnnn:KK42::KK54:

utanarak söylemekk olurmu hoşgeldiniz:KK42:
bence eşiniz bir an evvel sperm tetis yaptırmalı ona göre bir yol çizersiniz kendinize

soğan kürü ullandığım aylarda benimde gecikmişti adetim oluyo öyle...ama hormon testinizde lh yüksese bence hayıt için o dengeliyo bide adeti düzeltiyo

sen dalından armut kopardığını gördüysen rüyanda hamile kalman yakındır asyam inşallaaaaah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

olur ALLAH ın izniyle

iyi canım ne yapayım işte adetimi bekliyorum artıkın

yaaaa tabi 2 nizide böyle sobelerim işte hep siz beni sobeliyceksiniz hıhhh:KK19::KK3::KK16:

Canım hayır olsun inşallah armut koparmak murada ermek diye okudum. adetin nezaman nolcak adetin geldgnde nasıl bırsey bu tup bebek dedıklerı yaw hiç bişii bilmiyorum benımde tam 1 haftam kaldı adete bakalım hayırlısı.hisarım bir bakıyomusun adet degıl bebek gelıyormus ne gusel olur ama :)Rabbim büyükkk

Folik böyle olmanın bazı avantajlarıda var aslında bebek dusunerek duzenlı fik fik oldugu gunlerde bir görev gibi oluyor soguyorduk resmen bırbrmızden ama kafaya takmadan yasadınmı sende mutlusun karsı tarafta :KK17::KK17:
ahahah :KK1: utandın mı şekerim :))

aaa nerdesiniz amaa bir cvb yazıp gecmısı okumya durdnuz demi :)) hadi gelin iki lafın belını kıralım surdaaa :)
burdayımmmm:KK52: sayfama bakıyorum tütülerime bakıyorum biraz ondan
ya bişey dicem ben face e bakarken buradan çıkış yapmış oluyorum girince zmn aşımı gibi bişeymi var
bi deyiver bakalım nerde bu ayar falan mı var çıkmasın ben yokken:KK19:

Canım hayır olsun inşallah armut koparmak murada ermek diye okudum. adetin nezaman nolcak adetin geldgnde nasıl bırsey bu tup bebek dedıklerı yaw hiç bişii bilmiyorum benımde tam 1 haftam kaldı adete bakalım hayırlısı.hisarım bir bakıyomusun adet degıl bebek gelıyormus ne gusel olur ama :)Rabbim büyükkk
inşallahhhhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnnnn canımmmmmmmmmm
bu arada asyam su akıp yolunu bulurda işte o sperm bulamadı gitti ya la:KK76::KK76::KK76:

Hadi folikin annesi var evde ama o mybabyy buraya geleceeeeeekkk :KK37::KK37::KK37:

ce ee dediler gittiler hisarım :KK1:

aaaaaaaaaaa burdayım ya ben bu sayfanın çıkış yapması deli ediyo beni
2 dk boş bırakmaya gelmiyo ya helppp meee

hisarımbusem napıyon canım nasılsın bakalım arkadşımmmm:KK16:

bide erkek çocuk diye biliyorum ben onu asyaaaaaaa hadi inşallaaah
işte adet oluyon gidiyon tüp bebek merkezine sana iğneler veriyorlar her gün göbeğine iğne atıyorsun bir hafta falan bu ara gün aşırı gidiyon geliyon bakıyorlar ultrasyonla yumoşlara yumoşlar büyüdüğünde ameliyata alıyolar seni alıyorlar yumurtaları o sıra eşinde sperm veriyo spermleri ayıklıyorlar ensağlıklılarını yumoşlarla birleştiriyorlar duruyo 3-5 gün dolap gibi bir yerde sonra çağırıyorlar seni en yine aameliyata giriyorsun onları koyuveriyorlar 12 gün sonra tutup tutmadığını kan testinde öğreniyorsun...ne güzel anlattım maşallaaah bana:KK9::KK53:

X