sogan kürü kullananlar

Doktor bey ultrason ve Sperm testi verdi ana taa kasımda devlet hastanesi oldugu icin bu doktora tavsiye üzerine gittik o yüzden mecbur beklicez.belki o zamana kadar gelir bebeğimiz :) umut dünyası işte :)

Kızlar bu arada güzel dualariniz için teşekkür ederim :)

kasıma kadar dediğin gibi belki bebeğinin müjdesini alırsın canım
hayırlısı olsun nukracım Rabbim ne eylerse güzel eyler inşallah

folikkkız nerlerdesin sen bacım
görünmez oldun terkettin buraları iyisin inşallah?

Slm kızlarr 3aydır adetlerimm düzelmişti bu ay yine iki gündür geçiyo test yaptırmak istemiyorumm aynı hüsranı yaşamak istemiyorummm ((

Slm kizlar elimde bardagim sogan suyuna bugun basladim.tanitayim kendimi 25 yasindayim 10 aydir korunmuyoruz ilk besinci ayimda doktora gittim testlerim yapildi ultrasona soktu hicbirseyin yok dedi hamile kalabilirsin dedi.ve 10.cu ayimda tekrar baska doktora gittim alttan muayene etti sag overde kist gorunuyor dedi.once dedi esinin sperm testini yapalim dedi.kendime ait isyerim vardi ve cok stresli bir isti isyerimi kapattim ve sadece bebegime odaklanmak istiyorum.bugun sogan kurune basladim adetimin 3. Gunu doktor hormon testimi yapacak ve esimin sperm testi yapilacak ve bisey daha benim adetimden ve adetimden sonra kahverengi lekelenmelerim oluyor Allahim her isteyene bebegi nasip etsin bizleri bunla sinamasin.

ben utanarak söylüyorum yasım 39 2 ci evlilligimi yaptım 1 oglum var 15 yasında martta evlendim eşimle biz cocuk istiyoruz 1 defa sogan kürü yaptım yarım yamalak agustosta 16 adet olcaktım olmadım cok sevindim adetim gecikince hem kan hem idrar testi yaptım negatif cıktı ilk defa adetim 20 gün gecikti sizdede öyle oldumu? sonra eylül 5 inde adet gördüm yine küre başladım bu gün 10 gün 5 gün adet oldum ekim 4-5 inde adet olcam inş olmam RABBİM herkeze saglıklı evlat nasip eder inş

Canim msji atlamisim kusura bakma benimde oyle olmustu doktor kist var demisti soganla erdigi icin once kahve lekeler geldi somra sukurler olsun sokuldu

beybisim senin durumlar nasl mesajlarını okudum hala kürü kullanıyormusun inş bebişine kavuşursun

pkoluyum buyuk bır umutla soğan kürünü kullandım ama maalesef adetım yıne geçıktı ve hala olmadım.düzene girer bu ay dıye cok umutlanmıştım ama bende işe yaramadı galıba((((

şifa olsun inşallah bebeğine vesile olur
kistin şimdi geçtimi? sogan suyu bazı kistleri yok ediyor o yüzden sordum
bide canım benimde adet başlarken kahverengi leke oluyo biterkende aynı şekilde :26:

ben aranıza yeni katıldım beni de aranıza alırmısınızz

tabiki alırız hoşgeldinnnnnnnnn

folikkkız nerlerdesin sen bacım
görünmez oldun terkettin buraları iyisin inşallah?

Mybabym folıkın annesı gelıcektı memleketten hasret gıderıyordur kanımca :)

ben aranıza yeni katıldım beni de aranıza alırmısınızz

Tabıkı alırız hosgeldınızzzz :)

Ablacım utanıcak bır durumunuz yokki benim halam 41 yasında hamile kaldı ve isteyerek saglıklımı saglıklı bır oglu var suanda inşallah hayırlı zamanda vericektir Rabbim. benim en fazla 11 günlük gecıkmem olmustu psikolojık bir gecıkmeymıs cok ustune dusuyordum cunku kan testı verdım 11.gün negatifi gordukten 2 gun sonra 13.günde adet oldum.yanıtıcıda olabılıyor kürün faydasını gorursunuz ınsallah.

Kızlar 2 hafta içinde 2. kez bir rüya daha gördüm biliyorsunuz arkadasım hamıle gormus ve aramıstı ve bende o gece kızartma yaptgmı gormustum patates biber kızartıyordum birde pişi (hamur)kızartırken gormustum kendımı ikinci rüyamdada hayırlara gelsin dalından armut kopartıyordum.hayırlara gelsin inşallah muradınıza erecegınıze ısaret dıyor ruya tabırınde :) her ıkı ruyanında yorumu cok guzel ve umıtlendım inşallah hayırlı bir evladın habercisidir :)))

Rüyada psikolojik olabiliyor demi neyse yaa karıstıramayım kafamı hayra yoralım hayır olsun ınsallah...

Canimm daha dun basladim bakalimm insallah gecer kistim.peki senin kahverengi leken nekadar suruyor.ben cok arastiriyorum cikolata kistinde genellikle oluyormus bide usutmussen yada ilhitap varsa oluyormus

mybebey24 tşk ederim canım

Canimm daha dun basladim bakalimm insallah gecer kistim.peki senin kahverengi leken nekadar suruyor.ben cok arastiriyorum cikolata kistinde genellikle oluyormus bide usutmussen yada ilhitap varsa oluyormus

adetim başlamadan 2 gün önce ve ardından gelen adet.adetim 2 3 gün sürüyor 2 günde kahverengi leke yine:S
ben de sordum gittim doktora ama bişey demediler bide kist falan görmedi kimse bu zamana kdr acaba yanlş mı bakıyolar yaa:26::26:
kaç tane doktora gittim laporoskopide oldum hormonlarımda normal.adetim düzenli daha ne olsun :18: kisti nasıl taşhis edceklerki:44:

ayy ne güzel inş rabbim bizlere nasip eder benim kürde 11. günüm akşam keci boynuzunada başladı eşim RABBİM ne eylerse güzel eyler sendende güzel haberler bekliyom ekimin5 bakalım olcakmı kırmızılar gelmesin istemiyom ilk eşimde 1 düşük 1 dogum 4 kürtaj olmuştum bak şimdide istiyorum olmuyo benim esim ilk evlilligi ben evlatı tattım onada cocuk vermek istiyom ALLAHIM inş verir egerki bi bebek verirsem oglumada ilgisi fazlalaşır tabiki şimdidede iyi davranıyo ama o zaman daha başka olur neyse inş ayın 5 de güzel bi haber veririm egerki hamiş olursam kürden olurum

hoşgeldin azap çiçeği :)))
11.güne gelmişsin bişey kalmamış ne güzel
insallah sonuçlarıda güzel olur gönlünden geçeni verir Rabbim
ilk eşinde bu kadar çok hamile kalmışsın sorun acaba şimdiki eşinde mi?
yoksa sonradan çıkan başka rahatsızlıklarmı oldu cnm?

evet az kaldı yaa ben ozamnlar cocuk istemiyodum peş peşe hamile kalıyodum ozamanlar bukadar zor oldugunu bilmiyodum 6 aydır cok sey ögrendim cok arastırdım dr esimden sperm tersti istedi gitmiyo ki utanıyom diyo bide bna demiyo ama galiba korkuyo eger bende mi diye bilmiyom ki bacım ya cokk üzülüyom :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…