sogan kürü kullananlar

evettttttt nukracım valla çok güzel kaynatıyorduk ama ben erken ayrıldım sende gelsene arada ya
biz olmasakta asyayla muhebbet tavannnnnnnn yani
iyiki valla çok güzel bir arkadşlık oldu hepimiz bir arada inşallah diğer topiklere de akarız
allah ne verdiyse topik adı güzel bence ama o zaman herkes ne oldugunu bilip gelir valla
hamile kalmak için oldugunu anlatacak bir iki kelime daha eklemek lazım
hoş biz adı değiştirdik düzenledik de bu işe bizim topik anamız Beybişimiz ne der bilmem:26:

selam kızlar bugün bhcg baktım sonuç negatif cuma günü doktora gtmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olur inş.
selam canım hayırlısı olsun. tabi git bi bakalım için rahatlasın inşallah iyi sonuçlar alırsın arkadaşım

KIZLAR MERABA DUN BAYAGI KULAKLARIMI cınlatmıssınız ne kadar guzel sohbet olmus ama ben yıne adet oldum bu ay depresyondan yeni cıktım listemızı yenileyelım bakalım sat ve bat lar lutfen

aaaaaaaaaaaaaaaa anacım sen nerdesin ya bizi burlarda öksüz bıraktın
kulaklarını çınlattık tabi diyoruzki bizim topik ismi yalan oldu soğan moğan hikaye sohbet şahane valla
ayy cnm bende adet oldum sat 14 eylül bat ise 13 ekim diyebiliriz

Asya gecelerin fatihi dimi mybaby her daim :)) yarın memleketten aılem gelıyor ama haftayda dersanem baslıyor artık nete cok takılmam ama ugrarım yınede nası bırakıcam ben burayı bea :)

merhabaaalaarrr
beni hatirlayan var miiii uzun suredir pc bozzuk oldugundan giremiyordum, pc tamir oldu artik yine burdayim.

ee soyleyin bakalim ne degisiklikler var hamile olan var mi :)

KIZLAR MERABA DUN BAYAGI KULAKLARIMI cınlatmıssınız ne kadar guzel sohbet olmus ama ben yıne adet oldum bu ay depresyondan yeni cıktım listemızı yenileyelım bakalım sat ve bat lar lutfen
)) benim sat 7 eylül bat 9 ekim
merhabaaalaarrr
beni hatirlayan var miiii uzun suredir pc bozzuk oldugundan giremiyordum, pc tamir oldu artik yine burdayim.

hatırlamammı nasılsın canım?valla hiçbir gelişme yok hiçbirimizde şuan ben ekimde tüp bebek yatıttçam ama

Maybeybicim giriş yaparken kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra hemen yanındaki "şifreyi hatırla" seçeneğini işaretlersen öyle 2 dakkada bi çıkış yapmaz.
Blender aldık bugün anacığımla 5 parçalı bi de küçük bir kilim
Bu arada dün bir öğrencimiz aradı, rüyasında beni görmüş, oglumuz olmuş falan, hal hatır sordu ve buradan bir doktor tavsiye etti, onu arastiricam fırsat bulursam... regl olursam da giderim artık belki

canım saracoglun dan 3. asama kurler geldı mı sana geldıyse ne gondermıs bende 3. asama kurler ıstıycem

Hosgeldin beybisimmm:)))) ya bana 2 ile 3.kuru saracoglu bir gonderdi.benim hormon değerleri süper oldu ama hala bi gebelik yok corekotu yağı bitirdim ve 3. kür hayit tohumu ve ballibaba bitkisi hayitin 2.paketine başladım yoruldum biraz ara verdim. Bide keçiboynuzu pekmezi e2 hormonu için dedi benim e2 39du 70küsür oldu buda iyiye isaretmis yumurta kalitesi yukseliyormus benden haberler böyle sen ne kullaniyorsun bu arada adet gunum tamamen degisti 28gunde adet olan ben artık 32gunde adet oluyorum ve agrisiz cansisiz şükürler olsun :)))) bide bebisim olsa tam olcak :)))) son adet tarihim 11 eylul bekledigim adet tarihim 11 12ekim

Tam olarak sorununuz nedir acaba ? Çocuk olmama nedeni ? Belli mi yoksa hiçbir neden olmadığı halde olmamasımı ? Sana tavsiyem birde Prof dr Süleyman akhan hocamıza görün derim mükemmel bir hoca sana yardımcı olacağınız emınım

Faceden hocamızın yazdıklarına bakabılırsın.Hatta gecen gun bir yazı paylaştım Bayıldım çok güzel anlatıyor..

merhabaaalaarrr

canim elbetde hatirliyoruz var hamilemiz aybuke oldu en son sonra yeni gelen arkadas vardi adini unutdum o hamile kaldi bizde beklemedeyiz bakalim neler olucak ha birde hisarim kisa surede hamile haberi verecek insallah ardindan da biz insallah:92::92::92::92::92::92:

merhabaaalaarrr

ve ozaman yeniden hoşgeldinnn kirazağacım nasılsın görüşmeyeli
bizde pek değişiklik yok :))

Asya gecelerin fatihi dimi mybaby her daim :)) yarın memleketten aılem gelıyor ama haftayda dersanem baslıyor artık nete cok takılmam ama ugrarım yınede nası bırakıcam ben burayı bea :)

evet canım beklenmektesin şuanda saaat gece yarısı oldu
bırakmazsın canım arada ugrarsın yani sende

)) benim sat 7 eylül bat 9 ekim

hatırlamammı nasılsın canım?valla hiçbir gelişme yok hiçbirimizde şuan ben ekimde tüp bebek yatıttçam ama

sülümancıııı napıyonnn?
ben de merhamet izledim ama bitişine sinir oldum dizi bitemedi yani
kaç defa son sahneyi gösterdiler bitemedi bii :)))

Allah razı olsun Folikcim :) çok iyi oldu bunu söyledğin valla insan iki dk iş yapamıyor hemen şutlanıyoruz
ohh güle güle kullan canım yeni eşyalarını
inşallah canım rüyalarımız gerçek olsun

Son düzenleme:
selam kızlar bugün bhcg baktım sonuç negatif cuma günü doktora gtmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olur inş.
canim doktora gitmek en iyisi beynimizdeki sorulari cevapliyor adeta ben gitdim bu ay benim yumutalar tenbelmis buyumemis bu ay bende ay sonu umutlanicakdim ay acaba hamilemiyim diye ama kadin bu ay hamile kalamazsin dedi bende bu ay saldim cayira (boylemi derler sizlerde:26:)

sobelendimmmmmmm napıyon sercemcim
evet sobelendin
ne yapayim canim doktorlarla ugrasiyorum
bugun doktora gitdim benden hormon testi istedi ekimde vericem 1-2si
yumurtan buyumemis bu ay dedi o yuzden hamile kalamazsin dedi
birde kist var dedi 3mm kucuk dedi ama olmamasi gerek dedi eger hamile kalmak istiyorsan
oh ne guzel dedim hersey varmis bir bebek eksikmis dedim icimden

beybisim canim benide degisi ver ekim 10 nu ve adet olunca kure basliyicam bakalim hayirlisi

merhabaaalaarrr

Hosgeldiinn canım hatırladım tabiki de biz aynı bıraktığın yerdeyiz senden haberler nasıl

aaay hiç sorma bugün sülümanı seyredemedim kuzenin doğum gününü kutladık bizim evde bilg.da izlerim garii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…