sogan kürü kullananlar

Benimde haziranda kalmış yaa hakkaten ilk sayfadan kaldırsa bari gelenler ardına bakmadan kacmasın :) verimsiz bu topik ugursuzluk getırır diye :)

bu soğan suyu içenlerden hayır yok dicekkler hiç bakmıycaklar sayfamıza hahahahaaa

İnşallah canım hepinizle birlikte banada nasip etsin Rabbim.hayırlısından demeyi asla unutmayalım yolda sokakta tiky tipler görüyorum saygısız ukala bu ne yaa evlat olsa sevilmez diyorum Allahım efendi imanlı edepli evlatlar nasip etsin hepimize

amin canım aminnnnnnnnnnnn

hahahhhahaa bak ben size ne yapıcam şimdi bu ay sen her ay gelirmisin adet al sanaaa güüüüüm tüp bebek herşey hazır tak rahimde bulur kendini eeee bide 12 günnn sendromu:18::18::18::18:

deme öyle deme bidaha ALLAH göstermesin

Onları rahımde bıraraya getırebılmek meseleydı canım bı turlu beceremedıkkı :)ondan sonrası 12 gün yan gel yat durumu buda sendrom değil kız sultanlık gibi birşey hersey ayagına gelsın tamam cekılebılırsın dersın ısın bıtıncede tependede bırısı bı yelpaze sallasın ooohh miisss :))
demicem demicem bidaha sözz tıpp :))

Onları rahımde bıraraya getırebılmek meseleydı canım bı turlu beceremedıkkı :)ondan sonrası 12 gün yan gel yat durumu buda sendrom değil kız sultanlık gibi birşey hersey ayagına gelsın tamam cekılebılırsın dersın ısın bıtıncede tependede bırısı bı yelpaze sallasın ooohh miisss :))

hahahaaa dur bakalım belki öyle bir psikolojiye bürünürüm şimdilerde aşırı stres yaptım ya transferden sonra rahatlarım belkim ooooooh geçmesin bu 12 gün rahat rahat yatayım falan derim tabii annemle eşim yandılar çünki oğlum çok aksi nasıl baş etçekler onla bilmiyorum yemek yemesi sorun yatması soru giyinmesi sorun saolsun

hahahaaa dur bakalım belki öyle bir psikolojiye bürünürüm şimdilerde aşırı stres yaptım ya transferden sonra rahatlarım belkim ooooooh geçmesin bu 12 gün rahat rahat yatayım falan derim tabii annemle eşim yandılar çünki oğlum çok aksi nasıl baş etçekler onla bilmiyorum yemek yemesi sorun yatması soru giyinmesi sorun saolsun

Birde yaramaz paşa vardı dimi işte o bıraz sallayabılır senın tahtını :) Akısına bırak canım yaa hersey olacagına varıyor nasılsa stres degılmı her olumsuzlgn bası zaten bırcok kısıden duymusuzdur kafam rahatladıgnda bebek geldı dıye işte bunuda basarabılmek mesele.benım gıbı saldım cayıra Mevlam kayırada dogru degıl bukadar senın gıbı stresle kendını yıyıp bıtırmekte ortası mybaby sanırsam ne dersın :) paşayıda dert etme kardeş için kuluckaya yattım dersin:) zaten cok ıstıyor o bıle sallar yelpazeni :)

Birde yaramaz paşa vardı dimi işte o bıraz sallayabılır senın tahtını :) Akısına bırak canım yaa hersey olacagına varıyor nasılsa stres degılmı her olumsuzlgn bası zaten bırcok kısıden duymusuzdur kafam rahatladıgnda bebek geldı dıye işte bunuda basarabılmek mesele.benım gıbı saldım cayıra Mevlam kayırada dogru degıl bukadar senın gıbı stresle kendını yıyıp bıtırmekte ortası mybaby sanırsam ne dersın :) paşayıda dert etme kardeş için kuluckaya yattım dersin:) zaten cok ıstıyor o bıle sallar yelpazeni :)[

hahahahaaaa ay çokk güldüm söylüycem öyle tm valla nasıl buluyon kız sen bu sözleri zaten onun bu kardeş hasreti yüzünden girdik bu yollara yedi bizi kardeş için sokakta küçük çocuklari görüyo seviyo sonra anne böyle kardeşim olsun diyo ben yutkunuyorum bakıyorum ona

asyaaaam canım arkadaşım seni burda yalnız bırakmak istemem ama ben çıkmak zorundayım meryem suresini okumadım bugün okuyayım onu ötüm seni çok belki mybabyciim gelir birazdan görüşürüz:KK34::KK54::KK54:

Birde yaramaz paşa vardı dimi işte o bıraz sallayabılır senın tahtını :) Akısına bırak canım yaa hersey olacagına varıyor nasılsa stres degılmı her olumsuzlgn bası zaten bırcok kısıden duymusuzdur kafam rahatladıgnda bebek geldı dıye işte bunuda basarabılmek mesele.benım gıbı saldım cayıra Mevlam kayırada dogru degıl bukadar senın gıbı stresle kendını yıyıp bıtırmekte ortası mybaby sanırsam ne dersın :) paşayıda dert etme kardeş için kuluckaya yattım dersin:) zaten cok ıstıyor o bıle sallar yelpazeni :)[

hahahahaaaa ay çokk güldüm söylüycem öyle tm valla nasıl buluyon kız sen bu sözleri zaten onun bu kardeş hasreti yüzünden girdik bu yollara yedi bizi kardeş için sokakta küçük çocuklari görüyo seviyo sonra anne böyle kardeşim olsun diyo ben yutkunuyorum bakıyorum ona

:)) Gece benim kelime dagarcığı tavan yapıyor canım baska seylerı tavan yaptıramayınca ceneye vuruyor böyle ıste :)kac yasında oglun canım normal sartlarda kıskanırlar kardeşi ama maşallah Rabbim onun temiz duasıyla nasip eder inşallah :)

asyaaaam canım arkadaşım seni burda yalnız bırakmak istemem ama ben çıkmak zorundayım meryem suresini okumadım bugün okuyayım onu ötüm seni çok belki mybabyciim gelir birazdan görüşürüz:KK34::KK54::KK54:

Tamam canıımm uzun bir sure zaten Allah kabul etsin inşallah .:)

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni degıl gıden benı kaybetmıstır hıııh mybaby hanım ergen triplerindeyim :) onunda işi basından askın bırde benı avutuyor ıste burda :) ne şımarık bi tip oldum cıktım dimi :KK1::KK1:

Kizlaaarrr gece kaynatmissiniz yineee :)))) bazen diyorum ki iyiki bu kulübü farketmisim iyiki varsınız kızlar :))) ya bu arada bu topik artık sogan topigi olmaktan çıktı topik anamizda yok ortalarda topigin adı (Allah ne verdiyse) topigi olsun mu :))) tabiki bu benim fikrim çünkü bizde herşey var :))) Rabbim yüzünüzü hep guldursun :)))

selam kızlar bugün bhcg baktım sonuç negatif cuma günü doktora gtmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olur inş.

:)) Gece benim kelime dagarcığı tavan yapıyor canım baska seylerı tavan yaptıramayınca ceneye vuruyor böyle ıste :)kac yasında oglun canım normal sartlarda kıskanırlar kardeşi ama maşallah Rabbim onun temiz duasıyla nasip eder inşallah :)
:)))) 4 yaşında ama herşeyi biliyo 10 yaşında gibi maşallaaah
Kizlaaarrr gece kaynatmissiniz yineee :)))) bazen diyorum ki iyiki bu kulübü farketmisim iyiki varsınız kızlar :))) ya bu arada bu topik artık sogan topigi olmaktan çıktı topik anamizda yok ortalarda topigin adı (Allah ne verdiyse) topigi olsun mu :))) tabiki bu benim fikrim çünkü bizde herşey var :))) Rabbim yüzünüzü hep guldursun :)))
aylardan sonra tekrar buluştuk dün gece:) ama sen hiç uğramıyon gece sohpet başka oluyo...sende iyiki varsın arkadaşım...:KK66:)) olabilir ama olsun topik anamız 1 tanedir adet tarihlerimizi dondursada biz onu çokı seviyoreeeeeee...:KK54:
selam kızlar bugün bhcg baktım sonuç negatif cuma günü doktora gtmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olur inş.

hayırlısı olsun canım üzme sakın kendini :KK45::KK54:

Nukram gece beyin bedava muhabbetleri yapıyoruz iyide oluyor bayadır paslanmıstık sende takıl arada hisarı ve mybaby bulamasanda ben kesin burda olurum :) her köyün bir delisi olurmus ya bende bu topiğin delisiyim kanımca :)hahaha buldgun topik ismini cok begendim :) işe yaramayan herbısey bizde zati :)) Amin canım hepimizin yuzunu guldursun ınsallah :)

KIZLAR MERABA DUN BAYAGI KULAKLARIMI cınlatmıssınız ne kadar guzel sohbet olmus ama ben yıne adet oldum bu ay depresyondan yeni cıktım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: listemızı yenileyelım bakalım sat ve bat lar lutfen:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs13 temmuz2.:KK31:
beybişim2724 eylul21 ekım:KK31:
serçem23 20 temmuz1.:KK31:
ecem16mhaziran16 temmuz:KK31:
Aybuke0725 mayıshamile
mybaby2622 haziran21 temmuz2:KK31:
nukra13 mayıs12 haziran:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1hamile
angelnese1 temmuz:KK31:
hisarbuselik295 haziran 30 temmuz2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
muyomYaşı24 haziranKürün Kaçıncı ayı
sarı sekerYaşıSon Adet Tarihi9 haziranKürün Kaçıncı ayıDurum

A
[tr]
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

Kızlar listemizde gunu yaklaşanlar hadi hayırlısızfa

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

canım saracoglun dan 3. asama kurler geldı mı sana geldıyse ne gondermıs bende 3. asama kurler ıstıycem:KK16::KK16:

Bat nezaman canım yakınmı ? hadı hayırlısı ınsallah ama olucak gibi hissediyorum bende Allahın ıznıyle sanki adet olmıcakmıssın bebek gelıcekmıs gıbı gelıyor :)) Aslında armut gorunumlu üzümlermiydiki hahaah gelsinde hayırlısından basım gozum ustune tabi :)

Hisarcım yolda önde tabi canım erken kalkan yol alır erken evlenen döl alır derdi bı hocamız lısedeyken adamın varmıs bır bıldgı dıyorum sımdı :) Dahi fikirleri bıraktı artık kestırme yola gırdı hısar canım madem kendı kendınıze dollenmıyonuz ben sızı dollemesını bılırım dedi :) inşallahta sonuc müsbet olucak :))

erken evlenen döl alır neymiş kızzzzz:)))))))

hahahhaaaaaaa su içiyordum püskürttüm ağzımdan suyu benimde haziranda kalmış en son adet meneozdayız kızlar soğan kürü için gelenler bakıcak listeye sonrasını okumıycaklar :KK60::KK60:BEYBİŞİMMMMMMMMM arkadaşım değiştir listeyi biz halaa adet oluyoruz benim batım 7 ekim:KK14:
püskürtürsün tabi ben yarılıyordum gülerken :))))))))

Benimde haziranda kalmış yaa hakkaten ilk sayfadan kaldırsa bari gelenler ardına bakmadan kacmasın :) verimsiz bu topik ugursuzluk getırır diye :)

İnşallah canım hepinizle birlikte banada nasip etsin Rabbim.hayırlısından demeyi asla unutmayalım yolda sokakta tiky tipler görüyorum saygısız ukala bu ne yaa evlat olsa sevilmez diyorum Allahım efendi imanlı edepli evlatlar nasip etsin hepimize

tiky miky idare edecez asyam :))))

bencde tıp asya tıpppp :))))))))

Benimde oluyo o yaa. buarada mybaby faceye daldı sanırım sutladılar kk dan :)

şutlayan tt net :KK43:(

ya uyudu yada tütülere bakıyo

bakamadım valla

Keşke dürtme olayı burdada olsa :) msj attım özelden dürterek rahatsızlık veremıyorsak msj la veririz nolmuşşş :KK33::KK33:

dürtmüşün zaten özel mesajla merak etme :))))))))))

başka şeyleri tavan mı ahahahahahhaah :))))))))

Tamam canıımm uzun bir sure zaten Allah kabul etsin inşallah .:)

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni degıl gıden benı kaybetmıstır hıııh mybaby hanım ergen triplerindeyim :) onunda işi basından askın bırde benı avutuyor ıste burda :) ne şımarık bi tip oldum cıktım dimi :KK1::KK1:

ergen asyam benim bana bak hele benim internet bağlantım koptu bikere :KK19::KK19:
sizi bırakıp gidermiyim hiç canlarımmmm:KK43::KK43:

Nukram gece beyin bedava muhabbetleri yapıyoruz iyide oluyor bayadır paslanmıstık sende takıl arada hisarı ve mybaby bulamasanda ben kesin burda olurum :) her köyün bir delisi olurmus ya bende bu topiğin delisiyim kanımca :)hahaha buldgun topik ismini cok begendim :) işe yaramayan herbısey bizde zati :)) Amin canım hepimizin yuzunu guldursun ınsallah :)

bencede başarılı yeni isim beğendimmmm:KK16::KK16::KK16:

X