sogan kürü kullananlar

amin canım aminnnnnnnnnnnn

asyaaaam canım arkadaşım seni burda yalnız bırakmak istemem ama ben çıkmak zorundayım meryem suresini okumadım bugün okuyayım onu ötüm seni çok belki mybabyciim gelir birazdan görüşürüz

asyaaaam canım arkadaşım seni burda yalnız bırakmak istemem ama ben çıkmak zorundayım meryem suresini okumadım bugün okuyayım onu ötüm seni çok belki mybabyciim gelir birazdan görüşürüz

Tamam canıımm uzun bir sure zaten Allah kabul etsin inşallah .:)

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni degıl gıden benı kaybetmıstır hıııh mybaby hanım ergen triplerindeyim :) onunda işi basından askın bırde benı avutuyor ıste burda :) ne şımarık bi tip oldum cıktım dimi

Kizlaaarrr gece kaynatmissiniz yineee :)))) bazen diyorum ki iyiki bu kulübü farketmisim iyiki varsınız kızlar :))) ya bu arada bu topik artık sogan topigi olmaktan çıktı topik anamizda yok ortalarda topigin adı (Allah ne verdiyse) topigi olsun mu :))) tabiki bu benim fikrim çünkü bizde herşey var :))) Rabbim yüzünüzü hep guldursun :)))

selam kızlar bugün bhcg baktım sonuç negatif cuma günü doktora gtmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olur inş.

Nukram gece beyin bedava muhabbetleri yapıyoruz iyide oluyor bayadır paslanmıstık sende takıl arada hisarı ve mybaby bulamasanda ben kesin burda olurum :) her köyün bir delisi olurmus ya bende bu topiğin delisiyim kanımca :)hahaha buldgun topik ismini cok begendim :) işe yaramayan herbısey bizde zati :)) Amin canım hepimizin yuzunu guldursun ınsallah :)

KIZLAR MERABA DUN BAYAGI KULAKLARIMI cınlatmıssınız ne kadar guzel sohbet olmus ama ben yıne adet oldum bu ay depresyondan yeni cıktım listemızı yenileyelım bakalım sat ve bat lar lutfen

canım saracoglun dan 3. asama kurler geldı mı sana geldıyse ne gondermıs bende 3. asama kurler ıstıycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…