sogan kürü kullananlar

dogru diyorsn hep direkten dönüyo
yada ofsayta düşüyoruz işteee
kim demiş onu şehvetli olcak diyeee yalan o bakma sen onlara

Aynen aynen :) amaaan abiduk gubidik şeyler işte öyle olsa böylemi olur böyle olsa nolur kafa yorucak bısey bulabılıyorz bız bayanlar herdaım:)

yetenek sizsinize katılın diye fikir vermıs kızlar bıze ne dersin :)bizden daha yeteneksizini nerden bulcaklar hahaah

değerlendirelim derimm yani
survivorda fena fikir değil aslında
karar veremiyorum canım...
survivordada farklı bi çığır açabiliriz

değerlendirelim derimm yani
survivorda fena fikir değil aslında
karar veremiyorum canım...
survivordada farklı bi çığır açabiliriz

Survivor olmaz canım adamlar yıcek bısı bulamıyorlar sen cıkıp ben bal tarcın çörekotu kurunu hazırlıcam dersen eblek eblek bakarlar adamın suratına burjuva kalırız onların yanında hem nere gıtcez okadar zaman eslerden ayrı onlarıda alalım desek cayırın ortasında fik fikmi olur hahaha kıralım dızımızı oturalım evimizde bence hahah

sen hala fik fik yapcen yani tee dominiklerdee
yeteneksizsiniz şimdi kulağıma daha hoş gelmeye başladı sanki :44:

sen hala fik fik yapcen yani tee dominiklerdee
yeteneksizsiniz şimdi kulağıma daha hoş gelmeye başladı sanki :44:

Yapcen tabi dominik mominik anlamam ben kürlerede ara vermemek lazım fik fik önemli fik fik çok önemli icat cıkarmayalım basımıza yav

yeteneksizsinizden davet gelir bence bize zamanla bekleyelim

Yapcen tabi dominik mominik anlamam ben kürlerede ara vermemek lazım fik fik önemli fik fik çok önemli icat cıkarmayalım basımıza yav

yeteneksizsinizden davet gelir bence bize zamanla bekleyelim

valla sen bu azimle tez vakitte hamiş olacak asyacımm
dominik mominik de anlamıyorsan daha seni durduramayızz
ne yedin bakem sen böyle

valla sen bu azimle tez vakitte hamiş olacak asyacımm
dominik mominik de anlamıyorsan daha seni durduramayızz
ne yedin bakem sen böyle

Agzın bal yesim inşallah emi :)eşime yedirdiklerimden bende yiyorum canım kuruyemiş felan afrodizyak etkisi yapıyor arada ama üstüste fikfikte olmuyor maalesef hedefe kitlendim canımda aslında ramazan geliyor diye bırakasım var hamıle kalırsam bırde oruc borcum olucak. sayımız az hareketimiz 0 sence hala sansım varmı bazen bosuna kurek cekıyormusum gıbı gelıyor ne bilim

canım eşin iyi andoloji uzmanına görünmeli
hareket önemli canım ya doktor herhangi bi ilaç veya ekstra bi test falan bişey istemedimi hiç

Andoloji ? nedirki. tüp bebek demiş göndermiş direk canım kürleri yapalım biraz özelde tekrar yaptırıcaz tahlilleri

erkekler için işte canım bu erkek infertilitesine bakıyor
internette gir bak hatta ankarada kaan aydos diye bir doktor var
burda onunla ilgili sayfalar açılmış bnde eşim için araştırmıştım
sen tabiki kürleri dene canım tekrar bi test verin
ama bilgi sahibi olmak için bakabilirsin canım topiklere

Son düzenleme:

evet şimdi gördüm üroloji ilgileniyor diye bılıyordum.denizlide yok sanırım androloji uzmanı. ilk asamayı bı atlatalım kürler ve sonrası test. ama testi nekadar zaman sonra yaptırsak acaba ne dersin 3 ayda 1 yenılıyormus spermler kendını ama 3 ay cok uzun gelıyor yaa

evet 3 ayda canım bizde keçi boynuzu kürü deniyoruz
2. aydayız 3 ay bitince teste gidicez inşallah artış olmuştur en azından aşılama falan denersek şansımız artmış olur
ne bileyim varikosel falan vardır ameliyat olsa düzelcektir belki
yada hormonlarında sıkıntı vardır yani bizim gibi erkeklerinde böyle rahatsızlıkları olabiliyo
denizlide varmı bilmiyorum canım ama iyi bi doktor şart bu konuda
zaman çok çabuk gelip geçiyo ne dersin belki faydası olur kürlerin hiç gerek kalmaz
eger bekleyebiliyorsan bekleyebilirsin :44:

Sizdedemi sayı sıkıntılı canım?? Haklısın canım ya erken yaptırıp moral bozmaya degmez.elle muayne etmiş varikosel felan dememiş.ama hormonlara felanda bakılmadı sadece sperm testi yapılmıstı.bize keciboynuzuna basladık,yanında bi suru takviyelerde var tabi.bakalım ınsallah eşim cok pozitif bu zamana kadar Rabbimden ne istediysem verdi çok şükür bebegide verir hayırlısıysa diyor. ben hiç olmıcak gibi düşünmüyorum diyor inşallah dedim.bu sekılde dusunerek ınanarak içmesi daha güzel sonuc verir inşallah.Denizlide andr uzmanı degılde labaratuarı varmıs paü hastanesinde onu okudum sımdı orda yapılyormus testler

evet üniversitenn vardır ordada yaptırılabilr
bnm eşimin hormonlarınada bakıldı şükür bişey çıkmadı
tabiki önemli canım inanarak içilmesi
bende bgn akşam kaynattım süzdüm koydum mutfaga gelmiş sıcak sıcak içiyo
böyle daha lezzetli diyo bide nasıl üzüldüm
canım ya valla çok şükür içiyorlar yiyorlar pozitif olmak önmliii
sen bi kürlerini tmmla ondan sonra canım
bizim morfoloji sıkıntı canım yani normal şekilde olan siperm sayısı az
100 taneden 2 si normal :S diğerleri anormal kuyruk baş vs vs..

Canım hormon testini dr mu ıstedi sizden hangı hormonlara bakıyorlar mesela erkekte onuda yaptıralım bidahakı - gıtmemıze.Çok şükür gerçekten bır tek brokoliyi yediremedim dıgerlerınden 2 ser 3er yedır ama bundan yemem dıyor D inşallah düzelir sizinkide canım ya bız nelerle ugrasıyoruz kurtaj ıcın yardım baslıklı bır konu var korunurken hamıle kalmıs derlerya ceketi attınmı ustune hamıle kalıyor o hesap. Rabbim dileyene isteyene versin inşallah.

aynen öyle canım herkesin bi sınavı var
Rabbim in de bir bildiği elbet
bnm burda bi tanıdıgım düşsün diye neler yaptı
bi kendi kendine kurtaj etmediği kaldı
ama gel görki o bebek ne yaptıysa tutundu
maşallah bişeyde olmadı sağlıgı yerinde
biz istiyoruz vermeyen rabbim
onlar istemiyor ama yine veren rabbim...

hımm güzel bi soru sordun canım
kağıdı nere koydum bilmiyorum ama
işte tsh fh gibi bişeylerdi tatlım :S
zaten siz gittiğinizde onlar sizi yönlendirecektir
bizde burda üniversitenn tüp bebek merkezinde yaptırdık
onlar aldı kanı hani androlojiye göndermediler :S

bide canım benim çok uykum geldi çıksam ayıp olmaz dimi canım
yarın devam ederiz sohbete
sıkma canını sen Rabbim ol dedikten sonra
herşey bi vesile biliyorsun
hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin
iyigeceler tatlırüyalar sanada asyacım

Olmaz tabıkı canım ziraa benımde gözler kayıyo artık.
Amin canım vardır vaktı saatı muhakkak.
Allah rahatlık versin canım iyiuykular sanada

dr.dan habersiz bırakmasaydın keşke ama sanırım iyisin inşallah bundan sonra daha iyi olursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…