sogan kürü kullananlar

bende na yaptım biliyonmu oğluma 1.5 sene sonra hamile kalmıştım kanda çıkmıştı eve geldim idrar testi yaptım çift çizgi çıktı ve halaaaaa o test saklıyorum hatıra diye

bende na yaptım biliyonmu oğluma 1.5 sene sonra hamile kalmıştım kanda çıkmıştı eve geldim idrar testi yaptım çift çizgi çıktı ve halaaaaa o test saklıyorum hatıra diye

selam hisarim nasilsin? bende oyle dusunuyorum gelecek icin cikarsa sakliyicam bebeyim buyuyunceye kim

selam hisarim nasilsin? bende oyle dusunuyorum gelecek icin cikarsa sakliyicam bebeyim buyuyunceye kim

a.s. canım iyiyim şükür bugün soğan kürüne başlıycam hayırlısıyla inşallaaaah
inşallah canım... ben böle şeylere çok önem veririm hatıradır diye hep saklarım oğlumun bütün eşyalarını sakladım kimselere vermedim kıyamadım 2. olursa o giyer artık

canım sen hamilesin gibi geldi banaa yaa bir an evvel yaptr bu kan testini bak ovulasyonda koyu çıkmış hay ALLAH bize güzel haberler veeeeeeeeeer

sen nasılsın eşinle düzeldi dimi aranız

evet duzeldi biraz beni buralardan gondermek istiyordu kendiside ayda 2 defa falan gelecekti 3 aya kimi ben orda yalniz basima kalmaliydim iste onun ustune tartismisdik simdi burdayim bakalim ne olucek.... hisarim 1/5 aydan sonra hamile kalmissin oglusuna peki ne yapmisdin kalmisdin hamile?

dr.dan habersiz bırakmasaydın keşke ama sanırım iyisin inşallah bundan sonra daha iyi olursun canım

napim canım ya yaşım geçiyor ve ben bebek istiyorum
doktora kalsa sen hastasın çocuk düşünme önce iyileş dicek iyileşinceye kadar da artık yaşın geçti yapma senin için tehlikeli olur dicek offff :18:18::

olurmu hiç öyle şey bi kadının yeri kocasının yanıdır...1.5 sene sonra hamile kaldım bu soğan kürünü yapmıştım ya 2. yada 3. ayda kalmıştım tam olarak hatırlamıyorum ama ben eşimede içirmiştim bende sorun yok eşimde var hareket ve sayı düşük bizim mucize oldu bi dr.a gitmiştik dr. eşime antibiyotik ve klomen vermişti bide günleri söylemişti bize o ay hamile kalmıştım şimdi o dr. öldü yaşasaydı hemen ona giderdim ALLAH rahmet eylesin her şeyin bu dünyada zamanı var ALLAH hepimize hayırlısını nasip etsin İNŞALLAH ALLAH ne derse o olur

ozaman başla hemen soğana canım eşinin durumu nasıl bi sorun yoktur inşallah varsa keçi boynuzu kürü içir onada

esinedemi sogan suyu icirdin? :26:Allah oglusuna uzun omurler versin tatlim

selam kızlar ben dün çok fena kasık ağrısı çektim akıntımda vardı klomen kullanmıştım yumurta çatlıyor olabilir demişti arkadaşlar dün burda ama biz eşimle tartışmıştık tabi değerlendiremedik sizce bugünde şansım varmıdır :18::18:

tatlım belli olmaz sen bugün dene şansını.dün barışmadınız demek?keşke uyurken yanına sokulsaydın ne biliyim uykulu muykulu götürürdünüz işiolsun da nası olursa olsun napcan.dün de tam günüydü sanki.valla Allahın takdiri,olacağı varsa bugün de olur.

yaz geldi onnanmi ekkeklere heves geldi anlamadim ya neden kiriyolar bizi simdi? heryer ne guzel yaz gelmis insanin ici aciliyor derken erkeklerin bazilari adamin icini karaltiyor (tovbe tovbe) bir hamile kaliyim bebisim olsun o zam esime diyicem ben buralardan gidiyim sende gelirsin artik bakalim razi olurmu nerde birakirmi o zaman.. simdide birakmadi ama o sozu soylemesi bile kafi bana zamani gelince odeyecek bunlarin hepsini

kalmakla iyi etmişsin canım.zorunlu bi durum olmadıkça karı koca niye ayrı kalasın ki.kaldı ki bebek düşünüyorsunuz.2 ayda bir görüşünce nası olcak bebek?senin için en iyi en rahat ettiğin yer kocanı yanı.bir zaman sonra insan ailesiyle bile kalamıyor

evet bende oyleyim o olmayinca nefesim daraliyor Allahima yeminim olsun...onsuz zor cok zor bana isi icin oyle soyluyor burda isleri biraz kotu gidiyor sen git ben 2-3 ay idare ediyim gelicem ama ayda bir defa da gelicekmis bu 2-3 ayda bende hayirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben hicbiryere gitmiyorum sensiz dedim istersen 10 gun falan giderim ama okadar alsaaaaaaaaaaaaaa dedim iste tartistik tartisdik barisdik

sokuldum ama çok hastaydı dün akşam bide sinirli olunca çokda üstüne düşmek istemedim dediğin gibi allahın takdiri
nasip kısmet zaten dualarımda hep hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat diyorum nasip ne zmansa ozaman olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…