sogan kürü kullananlar

:44::18::18:iyi akşamlar kızlar
herkes farklı söylüyor kafayı yicem ben şimdi soğan kurune ne zaman başlamalıyım su an reglim devam ediyor
ne olur bi cvp

yani adetin yedinci günü ama sitesinde yazan adet bitiminden 2 3 gün sonra oda hemen hemen 7. güne denk geliyor zaten canım
yudum yudum içebilceğin şekilde sıcak olucak ama asla soguk olmucakk

mybaybycim gordunmu listemizde bir tane olsun bile hamis yok :KK49: noldu ya bizim bu listeye neden boyle baktim birdaha bakmiyicam hamile listemize eklenene kadar :KK5:

adetı ne soktururkı kızlar ya ben sogan falanmı ıcsemkı adet olamadım ...nasılsa hamılelıkte yok beklemeden sogan suyu yada maydonoz dıye bılıyordum ondanmı ıcsemkı ne dıyonuz kızlar...

:KK1:

Cnmcigim biyoenerji bizdeki el olayı gibi evet, bütün babuşkalarda yok yani aslında :KK9: elini hiç sana dokundurmuyo bile, sen uzaniyosun o ellerini baştan ayağa senin üzerinde gezdiriyor degdirmeden, içinden bir şeyler okuyor ve elleriyle enerji alıp verebiliyor. Kötü enerji aldığı noktada sana sorunu söyleyip onaylamak icin birkaç soru soruyo, iyi olman icin o noktalarda odaklanıyo.. halk hekimi gibi, kısaca böyle işte.. eşimin bel ağrısı icin gidecektik c.tesi. cuma gün de BAT bnm, regl olursam ben de goruneyim diyorum bakalım..:KK55:

O ne enteresan bir yöntemmiş canım dokunmadan bizim babuskalarda dua edıyor ıcınden sanırım ama dokunmadan olmaz bizde :))inşallah gerek kalmaz canım batın batar inşallah.

malesef gebelık yokmus kızlar cok uzgunum ya ayrıca b 12 vıtamını de cok dusukmus ıgne yapılabılecek kadar dusuk dedı doktor ..ondanda olmayabılırsın adet dedı doktor

Canım üzülme sakın. kan testi için beklemek gercekten moral bozucu sonucu negatıf alınca bende 11.güne kadar bekledim bikere ama ıdrarda negatıfı gormekte umudu kesmıyorkı. 13. gün yedım kırmızı kartı cok ıyı anlayabılıyorum senı. en azından b12 eksıklgını ogrendın ona gore tedavını olursun belkı hamıle olsan cocuk ıcın zararlı olucaktı bılemeyız kı canım vardır bırhayır.

sağolasın şekerim bildiğin üzere hamile kalmak üzerine yoğun araştırmalar peşindeyiz
her tekniği deneme yolunda ilerliyorum şahsen
bugün itibariyle yımırtlama dönemim bitmiş durumda
artık 2 hafta sonra başlıcak stres:18:
sende ne var ne yok bakalım ? sen ne durumdasın?

Yan gelip yatmak yok mybaby hanııım yımırtladım bıttı dıye dıger adet gunune kadar gunasırı calısmalara devam ovu testı kullanmıoskı bılelım yumurtladgmızı kımınınkı gecte olabılıyor bırakma calısmaları

Canım o kadar zor durumdayım ki anlatamam:KK43:

Beybısım bekleme canım cumaya kadar kendı kendını yersın acabamı dıye dıye bıranönce yaptır kan testını herseyede hazırla kendını cok ısteyınce böyle sonuclar cıkıyor ortaya tecrubeyle sabıt.

hoşgeldin bizim gızz.. nedipban :KK70:

Hoşbulduk canım :) azcık salladım sehrı geldım :) sen ara vermedım dıyınce ben sen vermessınde ben verırımıyım dıye gaza geldım hahaha:KK1::KK1::KK1::KK1:ınsallah gol olmustur :KK70:Dsen nedipdurusun baken?

Yan gelip yatmak yok mybaby hanııım yımırtladım bıttı dıye dıger adet gunune kadar gunasırı calısmalara devam ovu testı kullanmıoskı bılelım yumurtladgmızı kımınınkı gecte olabılıyor bırakma calısmaları

Hoşbulduk canım :) azcık salladım sehrı geldım :) sen ara vermedım dıyınce ben sen vermessınde ben verırımıyım dıye gaza geldım hahaha:KK1::KK1::KK1::KK1:ınsallah gol olmustur :KK70:Dsen nedipdurusun baken?

yok canım tabiki ne zaman yımırtlarız bilmiyoruzzz o yüzden fırsat buldukça fik fiklicez gari
gaza mı geldinn kızz alemsin valla :KK1::KK1::KK1:

yok canım tabiki ne zaman yımırtlarız bilmiyoruzzz o yüzden fırsat buldukça fik fiklicez gari
gaza mı geldinn kızz alemsin valla :KK1::KK1::KK1:

Amaaan gaza geldım gelmesinede tadı tuzu olmuyor be hergun hergun robot gibi sonrada moralım bozuluyor benim.olsa bi dert olmasa bı dert anlıcagın canım.:)

napacan mecburrr:KK76:
fik fiklemeden bebek olmuyo iştee :KK55:
tad tuz aramıyacan :KK53:

Aramayalım tamamda bu sekılde bır ılıskıdende olurmuki bebek sehvetli olun diye okumustum ben netten.bebek dusuncesını kafadan atıp keyfını cıkartmak lazımmıs ama nerdee:) pozisyon al sut ve gooool tabi tam kaleye denkgelıp gelmedıgı henuz mechul :KK70:

Aramayalım tamamda bu sekılde bır ılıskıdende olurmuki bebek sehvetli olun diye okumustum ben netten.bebek dusuncesını kafadan atıp keyfını cıkartmak lazımmıs ama nerdee:) pozisyon al sut ve gooool tabi tam kaleye denkgelıp gelmedıgı henuz mechul :KK70:

dogru diyorsn hep direkten dönüyo
yada ofsayta düşüyoruz işteee
kim demiş onu şehvetli olcak diyeee yalan o bakma sen onlara :KK33:

X